Jump to content

Xavius server javi se ;)


Silencer

Recommended Posts

Posto sam odlicio da budem budala koji ce da iz svog dzepa da 19.99 evra i migrira sa Frostmane na Xavius :)

Javite se ko je tamo pa da znam koga da metnem na friend listu i da spamujem :)

Zasto napustam Frostmane ???

Raspad TT-a i marge TT + nefarius guild = Grief <--- Prosto ne mogu da trpim menjanje guilda i ostalih sranja koje sam doziveo na dmaw i frostmane.

Zasto se tt raspao etc bla bla necu da odgovori niti nemojte da pitate :) Drzite se Teme.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Posto sam odlicio da budem budala koji ce da iz svog dzepa da 19.99 evra i migrira sa Frostmane na Xavius :)

Javite se ko je tamo pa da znam koga da metnem na friend listu i da spamujem :)

Zasto napustam Frostmane ???

Raspad TT-a i marge TT + nefarius guild = Grief <--- Prosto ne mogu da trpim menjanje guilda i ostalih sranja koje sam doziveo na dmaw i frostmane.

Zasto se tt raspao etc bla bla necu da odgovori niti nemojte da pitate :) Drzite se Teme.

E. Ja sam oti

Link to comment
Share on other sites

to bi odgovaralo nasem drugu ,posto je paladin [:)].

inace ja licno na xaviusu imam warriora 35lvl u alijansi i dok sam igrao su postaojala 2 imba hardcore guilda koja su posle mesec dana od postojanja servera imali raid od 40 ljudi 60lvl i cistili mc i zg sa zelenim itemima tako da verujem da 2 guilda sigurno sad igraju jos uvek i da pwnuju bwl i aq.

a i sto se tice pvp-a verujem da je veoma ok posto ima dosta horde a i nub horde tako da su dobri queue-ovi.

Link to comment
Share on other sites

Imam troll maga 60lvl,inace silencer nick mi je Wonnka pa me /w slobodno kad dodjes :)

Inace ovo sto killy prica verovatno je mislio na Seven Sins,znaci likovi su nenormalni vec rade cthuna drugu fazu a na hordi su tek pre dve nedelje ubili nefariona...

Sto se tice pvpa zavisi,kad je ab vikend npr kad se sakupe alliji rank 12 premade sabiju nas za 4min,dok ovako av obicno horda dobija :P

E silencer tek sad videh da nisi reko dal si ally ili horda,ako si horda welcome :) ako si ally sorry but jebi ga! [:D]

Edited by Gr@sSh0pp3R

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Inace ovo sto killy prica verovatno je mislio na Seven Sins,znaci likovi su nenormalni vec rade cthuna drugu fazu a na hordi su tek pre dve nedelje ubili nefariona...

e da tako se zove guild ...

oni su posle 4 nedelje ,kao sto rekoh (ko ne veruje ne mora) ,od kad je otovren server imali raid od 60 lvl ljudi i cistili mc i zg .. koji je to pawnaga kada za tako malo vremena ljudi pocinju da uzimaju epixe

i onda dodje neko i kaze kako vezba da ubijaja treceg bossa u mc-u posle 2 godine od kako postoji igrica i misli da je to ok ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...