Jump to content

Best and worst driving simulation


Recommended Posts

Gran Turismo serijal sam igrao na Sony Plastation 1 , i slazem se da je daleko najbolji , iako nisam igrao Gran Turismo 3 i 4 ali su i 1 i 2 bili neverovatno dobro uradjeni u svoje vreme. Ne bih se bas slozio da je NFS najgori, ima i mnogo gorih, verujte mi [b)]

Link to comment
Share on other sites

Da li je iko od vas sto hejtujete nfs ikada igrao Porsche Unleashed ('Peticu)? Meni je to jedna od naj naj voznji, uz Kolina dvojku... Slazem se da je odvratnost osecanje koje je preovladjivalo kod mene u vezi sa NFS igrama nakon Prsche Unleasheda... ali ipak sam ih skoro sve igrao zestoko, jebem ti komercijalizaciju...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ja ne hejtujem nijedan NFS. Samo na njih (pogotovo na nove) ne gledam kao simulacije. Igrao sam sve NFS-ove od NFS-a 3 , igrao sam i Porsche Unleashed , ali na tada vec gadno izbagovanom soniju tako da nazalost i nisam bas video sta ova igrica moze.

Link to comment
Share on other sites

@Ice Q dakle, slazemo se:-) mada, moram priznati da me je jedan od tih novijih NFSova prilicno jeftio kupio, a mislim na Most Wanted... Samo je trebalo da ubace ta 4 Porsche-a, i pao je upgrade kompa...

@FoxB Apparently, nfspu je bio nezavisno razvijan sa PS1 i za PC, dakle, u pitanju su dve 99% razlicite igre... Sony verzija je extra, bas sam je obrnuo pre neki dan na kompu, na emulatoru, a PC verzija je vrh jebenih vrhova...

a i taj fazon kada pomenete SIMULACIJA uz voznja preterano suzava krug-zato sam i namerno prevideo to, jer pravih simulacija ima da se nabroji na prste...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...