Jump to content

Koga za selektora?


shoosh

Recommended Posts

a sta cete kada sledece godine izazdje World of Starcraft ???? verujem da cete  se raspasti!!!

@topic sve je ociglednije da ce mancini&mihajlovic preuzeti repku. naravno, poslednju rec ce dati morati.. ukoliko ovo propadne eto dujketa na klupi OoOO

dok sam igrao po osam sati dnevno sanjao sam hidru... u "prirodnoj" velicini u normalnom okruzenju... ako izadje wosc... mislim da cu umreti u snu :)))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sa B92:

Do nedelje uveče, u medijskoj licitaciji oko toga "ko će biti novi (ili prvi) fudbalski selektor Srbije", uglavnom smo ostajali po strani i prenosili šta drugi imaju da kažu. Ali sada je došlo vreme da se i mi aktivno uključimo: kako B92 nezvanično saznaje, a kako nam je potvrđeno iz više nezavisnih izvora, novi selektor Srbije mogao bi da bude Španac Havijer Klemente.

Po istim izvorima, dogovoreni su svi bitni detalji saradnje FSS i Klementea, a njegov dolazak u Beograd očekuje se u četvrtak, kada bi trebalo da bude potpisan i ugovor.

56-godišnji Havijer Klemente u karijeri je, kao prvi trener, vodio timove Atletik Bilbaa - tri puta (prvi put pre 26 godina, kada je u dve sezone zaredom osvojio prvenstvo i duplu krunu, 1990/91 i 2005), Espanjola (dva puta), Atletiko Madrida, Real Betisa, Real Sosijedada, Tenerifa i Olimpika iz Marselja. Selektor Španije bio je od 1992. do 1998. godine, a u periodu od septembra 1994. do januara 1998. godine ostvario je sa "Crvenom furijom" skor od 31. utakmice bez poraza. Pre par godina ostala je upamćena i njegova izjava da je "Samjuel Eto sišao sa drveta"...

Hmmm...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

dok sam igrao po osam sati dnevno sanjao sam hidru... u "prirodnoj" velicini u normalnom okruzenju... ako izadje wosc... mislim da cu umreti u snu :)))

nema tu ako, igrica izlazi definitivno 2007. samo se ne zna tacan datum.

@topic izgleda nista ni od m&m, sve je izvesniji dujkovic. sto je sasvim ok, ako mu daju punu slobodu u izboru igraca.

Link to comment
Share on other sites

koji bre javi klemente pa taj nije sa zlatnom spanskom generacijom nista uspeo, sta ce s nama. svidja mi se samo sto je rekao za etoa posto je onaj stvarno majmuncina obicna. mislim da bi bolji bili mancini+mihajlovic

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta da mislim..

posto je poznat kao velika svadjalica, a znamo kakvi smo mi, balkanci, ne verujem da ce dugo ostati selektor. ili ce mozda opet neko na "prinudne odmore" kao onda kezman kada je dejo bio selektor..

ja sam za domaceg selektora, pa makar bio to i kosanovic..

Link to comment
Share on other sites

ma kakvi, ja sam zestoko protiv toga. ako nista drugo, javi ce bar da forsira neku moderniju igru, brzu, dinamicniju, dok bi vecina domacih trenera gurala ono sutni napred prema centarforu pa ako primi, primi. mislim, ipak, da bi mancini bio bolje resenje. mozda gresim

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ja sam za muslina, kakvi kosanovic i klemente

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam za muslina, kakvi kosanovic i klemente

ko je bolji od choveka koji je otpushten iz ekipe koja imala zidanea i lizarazua, a borila se za opstanak u mocnoj ligi kao shto je francuska... :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ko je bolji od choveka koji je otpushten iz ekipe koja imala zidanea i lizarazua, a borila se za opstanak u mocnoj ligi kao shto je francuska... :D

pa bolji je sigurno od shpanca rasiste ili kosanovica alkosa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa bolji je sigurno od shpanca rasiste ili kosanovica alkosa

mislim da si pogresno protumacio klementeovu izjavu

ja nisam rasista pa mislim da je eto sisao sa drveta, ili na srpskom sisao s planine, da se bolje razumemo.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Nisu bili sigurni koje je B tjirilichno, pa su stavili oba. ;)

i ja sam imao isti trip... mada b i v su jedno do drugog na tastaturi :)

Edited by JetSet

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...