Jump to content

Safelist


DontFear

Recommended Posts

Volim DoTu, nisam bas neki pro,ali nisam ni losh...E sad ja igram na sugavom allstars channelu(puno leavera,noobova itd...)sto naravno ne mogu da podnesem,pa ako mogu nekako da budem u toj safelisti,sta da uradim,ili postoji neki jos kanal gde su bolji igrace i ne leaveri!!!(jebem im mater)

Link to comment
Share on other sites

... ne, ne moze da te safelistuje..

U svakom slucaju, ako oces da igras bolju dotu idi na channel "eleos", ili se registruj na www.dota-league.com i igraj single instant games.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

... ne, ne moze da te safelistuje..

U svakom slucaju, ako oces da igras bolju dotu idi na channel "eleos", ili se registruj na www.dota-league.com i igraj single instant games.

E liga je extra, ali samo mi jednmo nije jasno , kad dobijem sta da uradim , posto sam dobio dve partije i nisam dobio bodove a izgubljene mi smanjuju ...

Link to comment
Share on other sites

i da... mare... usao sam jedno 10puta u kanal iako nisam safelisted/vouched... :)

a i hvala za ELEOS... a ni ALLSTARS nije toliko los za 20 partija koliko sam odigrao bilo je 3leavera... da li sam dobre srece ili stajaznam...

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Volim DoTu, nisam bas neki pro,ali nisam ni losh...E sad ja igram na sugavom allstars channelu(puno leavera,noobova itd...)sto naravno ne mogu da podnesem,pa ako mogu nekako da budem u toj safelisti,sta da uradim,ili postoji neki jos kanal gde su bolji igrace i ne leaveri!!!(jebem im mater)

Tebra da ti objasnim nista mnogo tise ne razlikuje DCE od ALLSTARSA tako da nemoj nesto mnogo da ocekujes od toga

Link to comment
Share on other sites

Imam problem .... igram instant game na dota league, ali posle nekoliko partija mi se desi sledece .... da kada ocu da udjem u game izbaci mi da sam izgubio konekciju sa internetom i posle ne mogu da se konektujem na Bettle net resetujem racunar opet isto ?????????? u cemu je trip ????????

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

Zato sto si copy/paste-ovao gn sa dota-league sitea, znaci ukucaj normalno dl.single.xxxx a ne da copy pastujes jer BNET kickuje sve koji copy/pastuju slova u boji...

Edit: procitaj jebena pravila, sve ti tamo pise..................

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...