Jump to content

Rogue Talenti 1.12


Silencer

Recommended Posts

bash zato cu i da igram rogue alta ... sto su od onog govneta subtleya napravili nesto ... sta vecina se buni ovo ono a ponta je da roguovi ne zele da imaju raznovrsnost buildova kao sto se i vidi u postu iznad mene :) ( do sada su postojala 2 builda sa malo varijacija ) nego da im blizard potrpa cold blood preparation i ostale super talente u jedno drvo pa da budu imba ... e pa dalje necesh moooci :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E pa dzo nisu nista poboljsali dagger rogove ako hoces da znas, i dalje svi moraju da imaju 17/8/10 poena da bi nesto mogli da urade sto ne odstavlja mnogo mesta za raznovrsnost buildova, zar ne?MIslim stabla nisu definisana kao treba, jel bi trebalo otprilike svako da ima definisanu ulogu a ne da ovako moras u sva tri,doduse meni bi odgovarao patch da jos igram jer sam bio hemo rogue. Niko nije zeleo da rogue bude imba ili owerpowered vec da im se poboljsa malo end game utility, tj njihova jedina uoga je da prave dmg a warrovi mogu da prave priblizan dmg kao rogue,a zato imaju mnogo vise armora hp pa su korisniji. Takodje neki novi talenti su previse slabi, talenat koji zahteva 25 pt i poboljsava at power 10 posto za 5 poena se nalazi u subtlety stablo u koje nijedan raiding rogue ne ide. Takodje rogovi su trazili da uvedu neki scaling jer finishing moves se ne pojacavaju sa boljom opremom tako da rogue sa grren i epic itemima prave isti dmg, isto vazi za generaciju energija dok rage kod warriora scale-uje.Posto se rogovi oslanjaju na dodge trazeno je da postoji sansa da izbegavaju hunterske napade jer ih inace uvek pogadjaju, Trazene su mnoge stvari a oni su samo poboljsali subt. stablo da bude dobro za pvp a nista za pve i najbitnijih problema nije reseno. Obecane stvari da se sunder armor stuckuje ne radi , eviscerate su poboljsali ubacivsi knjigu za novi rank, zaista bedno. Sve u svemu retko ko je zadovoljan.

Ja sad nemam nekog nabudzenog rogue, 60 nivo u blue itemima je, ali znam kako klasa radi i citao sam dosta sta drugi iskusniji navode kao mane roguea. Ako zelis procitaj malo sta ljudi misle na forumima pa ces se uveriti ne pricaj napamet nesto s cim nisi dovoljno upoznat. Doduse ne kazem da sam ja neki pro , daleko sam od toga, ti imas mnoooooooogo vise iskustva sa wowom nego ja ali sam ja ipak igrao roguea vise nego ti.

Eto to je ono sto sam hteo da kazem, ono sto vecina koliko sam shvatio misli, necu da ulazim u rasprave ionako ne igram wow vec 3 meseca.

Edited by Kelegorm
Link to comment
Share on other sites

17/2/32 ja bi radije... hemo ftw

http://www.wowhead.com/?talent=yhe00tZMZV0g0Gcddt

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Znas kako to CB Prep Hemo mi zvuci bas gey kao Boki SL geyzorz,probacu 31 u Assas zbog mog raspalog NS-a da probam sa 120 energy kako ide da li moze nesto sto sam zamislio ako ne odo i ja u CB Prep Hemo imbah geyzorze.

Nobody is perfect i am nobody.

Link to comment
Share on other sites

"meh n33dz h4lpZ0r"

Sta mislite o ovom buildu, za dagger specced iskljucivo PVP roguea

da li je bolje murder ili imp kidney

30-8-13

isto sam hteo da pitam, jel ima neko iskustva sa dagger pvp rogueom koji je budzio AP?

meni deluje primamljivo, ali hocu da cujem vasa misljenja, npr, da imam svojih 15% crita ili tako nesto, a oslanjam se na imp ambush i imb backstab?

i btw kako se dobija damage na main handu od AP-a ?

AP x brzina oruzja / 14 ?

Link to comment
Share on other sites

E pa dzo nisu nista poboljsali dagger rogove ako hoces da znas, i dalje svi moraju da imaju 17/8/10 poena da bi nesto mogli da urade sto ne odstavlja mnogo mesta za raznovrsnost buildova, zar ne?MIslim stabla nisu definisana kao treba, jel bi trebalo otprilike svako da ima definisanu ulogu a ne da ovako moras u sva tri,doduse meni bi odgovarao patch da jos igram jer sam bio hemo rogue. Niko nije zeleo da rogue bude imba ili owerpowered vec da im se poboljsa malo end game utility, tj  njihova jedina uoga je da prave dmg  a  warrovi mogu da prave priblizan dmg kao rogue,a zato imaju mnogo vise armora hp  pa su korisniji. Takodje neki novi talenti su previse slabi, talenat koji zahteva  25 pt i poboljsava at power 10 posto za 5 poena se nalazi u subtlety stablo u koje nijedan raiding rogue ne ide. Takodje rogovi su trazili da uvedu neki scaling jer finishing moves se ne pojacavaju sa boljom opremom tako da rogue sa grren i epic itemima prave isti dmg, isto vazi za generaciju energija dok rage kod warriora scale-uje.Posto se rogovi oslanjaju na dodge trazeno je da postoji sansa da izbegavaju hunterske napade jer ih inace uvek pogadjaju, Trazene su mnoge stvari a oni su samo poboljsali subt. stablo da bude dobro za pvp a nista za pve i najbitnijih problema nije reseno. Obecane stvari da se sunder armor stuckuje ne radi , eviscerate su poboljsali ubacivsi knjigu za novi rank, zaista bedno. Sve u svemu retko ko je zadovoljan.

Ja sad nemam nekog nabudzenog rogue, 60 nivo u blue itemima je, ali znam kako klasa radi i citao sam dosta sta drugi iskusniji navode kao mane roguea. Ako zelis procitaj malo sta ljudi misle na forumima pa ces se uveriti ne pricaj napamet nesto s cim nisi dovoljno upoznat. Doduse ne kazem da sam ja neki pro , daleko sam od toga, ti imas mnoooooooogo vise iskustva sa wowom nego ja ali sam ja ipak igrao roguea vise nego ti.

Eto  to je ono sto sam hteo da kazem, ono sto vecina koliko sam shvatio misli, necu da ulazim u rasprav

e ionako ne igram wow  vec 3 meseca.

ma opusteno razumme sta hocesh da kazesh uostalom review nije ni blizu gotov

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

btw ja sam ovde vec video 6-7 razlichitih buildova ... ali dobro ajde ... nema razlike ~_~

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

sve bi ovo bilo jako lepo samo sa nekim modifikacijama.

+10%ap da se prebaci u kombat ili bar da se podigne u subtelty-u.

Improved kidney shot-da se vrati kako je bilo,jer ovih +9% dmg ne moze da se poredi sa -5 sec cd...po mom misljenju.

Heighten senses-zvuci lepo ali opet pri dnu tree-a.

itd. itd.

U svakom slucaju cisto sumnjam da ce doci do neke veliki promene u buildovima...ovaj tarabin combat,seal fate i prep(sa nekim malim izmenama).

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...