Jump to content

Recommended Posts

ja sam svako jutro kao klinac jeo burek sa sirom i jogurt i nista mi ne fali!

dobro imam iznad dva metra i preko 100 kila ali sam prokleto zgodan :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Burek sa mesom i 2 case jogurta svako jutro zadnjih 11 godina. Nedeljom se obradujem popari i kacamaku. Takav vam je zivot pekarski, vremena nema za spremanje neke druge hrane, zgrabis sa police sta ima i guras do sledeceg dana.

Kole, ajd izlistaj neku kiselu koja nije smrt, posto sam Knjaza i pio do sada. Litar za noc, litar i po preko dana. Mmmm ... knjaz ...

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ja sam svako jutro kao klinac jeo burek sa sirom i jogurt i nista mi ne fali!

dobro imam iznad dva metra i preko 100 kila ali sam prokleto zgodan :)

...i 9 godina mladji od mene, naprimer. To shto se moze u 21 ne ide bash glatko u 30. Kada imash posao gde sedish po 9-10 sati dnevno i provodish minimum 2 sata u transportu, mrtav si svako veche. Zato sam u poslednje vreme ozbiljno promenio svoj stil zivota - ne jedem posle 18.00 i svaki drugi dan trchanje da me ne bi neshto strefilo u 40...

@Fix: shta da ti kazem - ja sam isto chovek hedonista, ne bih mogao da se odreknem chokolade nikako, ali jebiga kada je frka sa zdravljem nema izbora... Uostalom, ako ti je infa u profilu tachna, nisi bre toliko mator da te vec muche takvi problemi!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

sto se voda kod nas tiche svi hvale prolom ali ona nije oligomineralna...rosa je zachudjujutje najbolja na toj "kamenac listi" ali ukus joj je malo gewoehnunssbedurftig ;oD voda voda je cool, akva bela nije losha (tj ona mu dodje ko chesmovacha sa co2 =o))

a za jutarnji-burek dijetu kao prvo respect a kao drugo pa ti imash kardiovaskularne probleme u najavi =o( gledaj nesto integralno da mezetish sas manje ulja i masti...no...kad chooveku koji radi upekari kazhesh da izbegava lisnato, sa sirem (mlechne masti ubijaju) i sa uljem (aka mas') sta ostaje? da se ubijesh =o(...ne znam sta da ti kazhem, ali neke integralne kifle sa shunkom eventualno...

a srbo nije valjda da si vec doshao u fazu "kad se probudim i nista ne boli znam da sam mrtav" =o))

Link to comment
Share on other sites

pazi, ja se mozda hranim nezdravo ali gledam da to nadoknadim na druge nacine

pijem jako puno tecnosti, oko 4-5 litara vode dnevno

svako jutro zgutam tri pilulice: bevipleks, odligovit i vitamin c

jedem puno voca i povrca.

e sad to sto sam prinudjen da svako jutro jedem tipa sendvice i peciva tu ja nista ne mogu, ali ja imam odlicnu kilazu za moju visinu, imam dosta energije i sve mi je super duper.

ok ja imam frke neke sa zdravljem, ali to nije nista strasno. smanjio sam pusenje sto je dobro, ali lekar mi je rekao da moram potpuno da ga ostavim... sto nemam nameru.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

hahaha koji savet staraca jbt. istraumiraste choveka bzvz. nije problem toliki u ishrani i mineralnoj vodi nego u tome shto ima toliku kilazhu. mozhesh ti da shljakash i 3x bureka dnevno ako se trosish za 5x. fora sa bubrezima je shto to ima svaka treca osoba. lichno imam na desnom bubregu vec 5-6 godina i svaki put kad zbog necheg drugog odem dok doce i radi mi ultrazvuk vidi mi to i kazhe da nije strashno. nemojte sad da toliko plashite choveka .. samo mu je potrebna neka fizichka aktivnost tj da steshe kilazhu na njemu odgovarajucu.

fix, koliko bese imas godina? oko 30 max? raspadas se jebote, saberi se da ne bi overio u cetrdesetoj.

HAHAHAHAHAHAHAHAH

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Kilaza je isto relativna stvar - naprimer ja sada imam 120 kila na 183 cm visine (shto naravno znachi da sam debeo, jelte :), ali je fazon da zbog toga shto trchim svaki drugi dan mogu da istrchim 2 km bez problema i posle josh da nafatam zenu kod kuce [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ali je fazon da zbog toga shto trchim svaki drugi dan mogu da istrchim 2 km bez problema i posle josh da nafatam zenu kod kuce [:D]

da pravi kolache? [:D]

j/k :)

bem ti 2km`a ... ja istrchim 500m` i zhelim da umrem:))

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Ali priznajte da bi bilo zlo kad bi se ugojio nenormalo ali ne samo salo nego bas masa da bude i bacim kosku. U testamentu bi ostavio klauzu da lovu dobija ona grupa ljudi koja bude nosila kovceg. Buahahahahah!!!

Jos bi izabrao neko groblje gde moraju da se penju do mesta sahrane.

P.S. Mislim da sam nasao uzrok problema sa srcem. Soba mi ima pogled na ulicu koja vodi do bazena. Bruka.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...