Jump to content

Seoba srba ! ...


coll

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio bi ja na haomi nego smara me warlock da igram :///

kili jesi li ih wajpovao par desetina puta na cthunu jer si ishao melee sa priestom ? :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

tt kako te nije sramota da ne znas to :)

kili jesi li ih wajpovao par desetina puta na cthunu jer si ishao melee sa priestom ? :D

nisu mene pustali na raidove te vrste [:D] ,posto sam bio green geared fucktard

sigh steta

mozda bi napravio rekord u rasturanju guildova posto cthun run-a [:D]

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

pa zanam da ima tt na frostmane zato i kazem

ali isto ikazem da su kod twinsa pocela i sranja da se desavaju i tako to,e dal zbog wipeova ili ljudi prestali da igraju ne znam,neki otisli itd.samo kazem da to sto ljudi pricaju srpski guild ne moze da je to cisto sranje i zavisi od ljudi u guildu.ko oce da igra i zna onda moze jelte ko sto je tt pokazao:P

hehe da killy rekli su da prdis sa healerom :PP

Edited by jabre

T_T

Link to comment
Share on other sites

jeste, TT su nastali kad je vetjini dogorelo do prstiju i bilo je ili ce da uspe ili prestajem sa wowom...mislim bitno je samo da su ljudi motivisani i koncentrisani...a tuga je da ne mozhesh da skupsih 40 takvih ljudi tokom 4 sata par puta nedeljno...

Link to comment
Share on other sites

iskreno TT je najbolji "srpski" guild ,ako moze tako da se nazove posto verujem da ih ima mnogo vise od stranaca u guildu.

znaci zaista napravljen najbolji moguci uspeh sto bi ikada moglo sa nashim ljudima da se uradi

ja iskreno cestitam ,mada trenutno ne znam kakva je situacija ali vidim da nije bas najbolje sto se tiche skupljanja ljudi za raid ali jbg ako guild od 100+ membera ili koliko vec ne moze da se skupi za raid tu nesto ne valja !

jednostvne akcije i sankcionisanja to mogu da rese

i kaznjavanje nararvno ali ne verujem da bi to moglo posto verujem da to do sad nisu primenjivali cisto da bi se odrzala frirendly atmosfera pa nece ni sad pokusavati

bilo bi steta da takav guild propadne [flash2]

Link to comment
Share on other sites

na koji server ste planirali ljudi da idete?a inace koje server je trenutno najbolji za hordu za pocetak? da ima najvise nasish,i da nije previse pun,a da nije ni previse pust..?

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Sad ozbiljno,

Kakav je pvp na haomu? Koliko AB/WSGova pici i da li ima organizovanih timova, sa horde side. Racunam da je jedan AV bar uvek otvoren.

Pvp na Haomu nije los (horde side) nekih 5min je queue za wsg/Ab,AV nisam igrao 100godina tako da nemam pojma.Sto se timova tice imas nasu grupu koja redovno siba pvp ako si mozda nekim slucajem zainterosavan za nesto ozbiljnije imas PvP guild Deserter najbolji pvp guild (horde side) u kome se trenutno nalazim pa ako hoces da migriras i sibas pvp javi se ingame...

Edited by Undenis
Link to comment
Share on other sites

Mislim, da je vec sada vecini jasno da nema leba od ove akcije :)

Pokusaj je bio, ali sta da se radi ...

Mozete nastaviti trashtalk, bar da imamo sta da citamo :)

da da [crap]

znao sam ja da ce ovako biti na kraju

zato sam i krenuo sam novog charactera na vreme na nab serveru pa cu tamo za da zabavljam bez srba [haha2]

a sto se tiche haomarush-a

evo ja mogu da ti kazem da ako oces pvp mozes tamo da odes ,posto se stvarno igra stalno ,i ima par pvp guildova ,samo je fazon sto je 90% alijanse 14 rank [smajli3]

i kad udji u wsg/ab zajedno nema leba od honora [:)]

Link to comment
Share on other sites

Ako te interesuje PvP, Haom ce ti se svideti.

Na AB i na WSG se, zavisno od doba dana, ceka od 1-30 min, najcesce oko 5 min. AV se stalno igra, ceka se mozda malo duze, mada ako se dva igraju istovremeno mozes i odmah da upadnes.

Ima par finih PvP guildova, imamo nase predstavnike u njima. /wave Srpskanubina

Ako nisi bas za to, imamo neku neformalnu PvP grupu, Feniks, Salac, Beyondlife, ja i par ostalih. 'Neformalnu' as 'nismo u PvP guildu'. Feniks je r13 u sledecu sredu, Salac je r12, svi smo skoro t1 i malo t2 equiped i samo nas PvE obaveze, i naravno RL, sprecavaju da bas rasturamo. ;)

Horda generalno nije losa, ima bas dobrih PvPera koji nisu u PvP guildovima, tako da i od PUGova mozes da ocekujes solidnu igru.

Alija ima dovoljno, nisu losi, ali horda je bolja. Taman da bude fino. :D

Link to comment
Share on other sites

Pa generalno pvp je to sto me sada i zanima samo :P Sa starim likovima sam video skoro sve sto pve moze da ponudi + naxx sam juce posetio prvi put iako imam shitty equip :)

Inace kakva je kombinacija za pvp raidove, kao covek koji radi ne mogu da igram pre 18h (jebiga posao sux0r) ... sto na drakthulu je nepodnosljivo za pvp raid. Raid se formira vec oko 10h ujutru (gde se nekih 5-6 likova uvek stavlja na cekanje) i igra se do 22h +- ... od 18h do 22h retko kada je mesto u raidu tako da se sve zavrsava na tome da ili pravim svoju grupu sa ljudima iz guilde ili igram solo ...

E da, zanima me da li praktikujete na haomu neke limite na honor, ili svako budzi koliko moze i ima timova sa horde side koji se medju sobom kolju sa honorom :)

Isto predpostavljam da neki teamspeak/ventrilo imate :)

Cilj mi je rank 12/13 + exalted reputacije sa svim bg-ovima ... kako priprema na cross bg's [8D]

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...