Jump to content

Pomoc


Recommended Posts

odeš na

www.klanoviusrbiji.co.yu

pogledaš listu klanova poređanih po njihovom imenu i proveriš da li je već neko zauzeo neko ime

ako nije onda možeš slobodno da praviš

a što se tiče plaćanja pare se upaćuju na moj žiro račun

klan od 5 igrača 2000,ako imaš 2 rezerve ili više 4000.

+menadžer 5000 +hostesa 8000.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nemas nista tome slicno, postupak je prakticno sledeci:

1. Hocu da mi se klan zove ABC...

2. Da li postoji vec takav? a) postoji, al' me bash briga (nije dobra solucija ako je klan poznatiji) b) ne postoji, super.

3. Skupis ekipu za klan, kazes im "e jel smo u klanu?", "jesmo", furas dalje.

4. Ne trazis im nikakve pare, toga nema, osim ako niste komjunist rezhim klan ;)

5. Onda kad to uradis mozes da ovde objavis kako se zovete, mozes da se prijavis na listu klanova na nasem homepage-u, a najbolje da se prijavis sa klanom na neki turnir i onda ce svi prakticno saznati za vas.

Link to comment
Share on other sites

Aleksa94-Prvo se zapitaj da li vredi zrtvovati detinjstvo zbog Countera...

GoxMM

1)za CS vredi zhrtvovati ceo zhivot

2)to se tebe ne tiche

3)ako niko nije,super bicu prvi

4)sigurno sam bolji od tebe

5)godine ne govore nishta o osobi

Slay 'em all like dogs!

Link to comment
Share on other sites

Aleksa ne obaziri se sta ti govore... Tvoj je zhivot...

Samo su u pravu u vezi jedne stvari, a to je da li stvarno zhelish da unishtish zhivot sa counter-o... ja sam u tvojim godinama otprilike isto pocheo ali tada je counter vladao srbijom... Sada propada.... Tako da stvarno trebash da se zapitash da li vredi... Sve u svemu srecno sa klanom i nadam se da cesh razmisliti o ovome shto sam ti rekao! poz

Link to comment
Share on other sites

Aleksa ne obaziri se sta ti govore... Tvoj je zhivot...

Samo su u pravu u vezi jedne stvari, a to je da li stvarno zhelish da unishtish zhivot sa counter-o... ja sam u tvojim godinama otprilike isto pocheo ali tada je counter vladao srbijom... Sada propada.... Tako da stvarno trebash da se zapitash da li vredi... Sve u svemu srecno sa klanom i nadam se da cesh razmisliti o ovome shto sam ti rekao! poz

hvala na podrshci,ali stvarno :)

Slay 'em all like dogs!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...