Jump to content

steelpad purchasing advice


func1030

Recommended Posts

Dal u ovoj Srbiji moze da se kupi Steelpad Qck/qck+ ? Ako moze , gde , kako , po kojoj ceni i tako to :) . Ako ne moze , bio bih zahvalan kad bi neko iskusan otkucao 'quick guide 4 online purchasing ' sa osvrtom na retailera koji bi sve to slao za srbiju . Hvala unapred .

P.S. ne usmeravajte me na Bjelog ^6^

P.P.S. witty remarks are not welcome

Edited by func1030

This sentence defines me.

Link to comment
Share on other sites

i mene interesuje i pogledao sam na comland i pise da je steelpad nostromo N50 45 E....mada mi je to nesto sumljivo jer isto ima mx510 i steelpad SE(ne znam sta znaci SE) 59 E!!!!!!! malo je glupo da je samo podloga jeftinija od misa i podloge za 14 E tako da ne znam sta da ti kazem...

Link to comment
Share on other sites

nisam ti reko ali ovo sve sam citao sa cenovnika koji se nalazi na njihov sajt-www.compland.co.yu i tamo imas da skines cenovnik koji je od 12.2005. mozda su u medjuvremenu dobili nesto tako da...daj bre ako zna neko gde ima ocu da teram moje da mi daju pare jer sad ce mi rodjendan :)))))(6.7.2006.)

Link to comment
Share on other sites

nisam ti reko ali ovo sve sam citao sa cenovnika koji se nalazi na njihov sajt-www.compland.co.yu i tamo imas da skines cenovnik koji je od 12.2005. mozda su u medjuvremenu dobili nesto tako da...daj bre ako zna neko gde ima ocu da teram moje da mi daju pare jer sad ce mi rodjendan :)))))(6.7.2006.)

njihov sajt je i pyramid.co.yu, a tu imas isto cenovnik, i mislim da je kud i kamo svezhiji ... imas i kao kategorije i linkove, a i cenovnik u excelu. pogledaj, mozhda tu ima jos pokoji info.

online shop? :) solidna ideja, kuje se vec odavno, ali "nije to to", kako god da se okrene dok se taj segment ne razvije kod nas. :)

Link to comment
Share on other sites

Posto nema nigde platneni steelpad , okrenuo sam se alternativama :(: . Posto kod nas ima xtrac i ono razer tjebe (od 30 evra lol ) , zanima me ako neko ima exp sa ovim podlogama . Kakve su u odnosu na qck ? Znaci treba mi low sens podloga solidne velicine, da nije preterano glatka and stuff ...

Edited by func1030

This sentence defines me.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...