Jump to content

Poklanjam dva shteneta


Recommended Posts

kuce021.jpgkuce022.jpg

Ok, nashao sam dva shteneta. Imaju boju kao rotvajleri, stari su oko 2 meseca, obe su zenke. Doveo sam ih gajbi, ochistio od buva, dao im da jedu i piju. Dobice i tabletu protiv glista u toku dana, tako da ce biti skroz dovedeni u red. Izgledaju zdravo i zivahno, savrshena dlaka blah blah.... ako neko zeli da udomi jednu od njih (ili obe) telefon je:

064/2906322 - Danilo

Edited by Last Owner of the Wasteland

Bo

Link to comment
Share on other sites

Ok, nashao sam dva shteneta. Imaju boju kao rotvajleri, stari su oko 2 meseca, obe su zenke. Doveo sam ih gajbi, ochistio od buva, dao im da jedu i piju. Dobice i tabletu protiv glista u toku dana, tako da ce biti skroz dovedeni u red. Izgledaju zdravo i zivahno, savrshena dlaka blah blah.... ako neko zeli da udomi jednu od njih (ili obe) telefon je:

064/2906322 - Danilo

noble behaviour

[:)]

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Pa i da nisu Dodz, ja to ne bih mogao da znam... sobzirom da sam ih skupio sa ulice. Ali mi deluje kao da je bar jedan roditelj rasan... imaju identichne share i to vrlo pravilno rasporedjene... bice oni lepi psi kad porastu... Juche mi je plakala devojka zato shto ne mogu da ostanu kod mene.... a ja vec imam psa, a nemam posao :) jbg nemam ih gde, ali se nadam da cu naci josh jednog buduceg ponosnog vlasnika.

Bo

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

joj bre shto su medeni. shto ne okrenesh orku i pitash da li oni mogu da ti daju neki savet kako da ih udomish ? sigurno imaju dosta iskustva. ja bih rado ali pored jednog psa u stanu i dva u vikendici stvarno nemam gde.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...