Jump to content

WGT - DOTA 5 turnir


Masni Ludak

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ska!i' date='Jul 23 2006, 16:03' post='838911']

repovi?

!@#!$!%!!@$!~~~~

dokle?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Nije cpl u pitanju, wcg i cpl nemaju veze s'vezom... CPL i dalje nije prihvatio dotu, dok WCG jeste, ali samo azijski, jedino cemu mozemo da se nadamo je da ce da odreaguju brze i da se organizuje do kraja avgusta, sto bi bilo ekstra, mada ne verujem da ce biti na nasoj sceni ove godine, ali ono sto verovatno ne kapiraju nasi organizatori jeste da mi igramo redovno protiv tih dobrih timova i da se nosimo sa njima ravnopravno... :/

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Nije cpl u pitanju, wcg i cpl nemaju veze s'vezom... CPL i dalje nije prihvatio dotu, dok WCG jeste, ali samo azijski, jedino cemu mozemo da se nadamo je da ce da odreaguju brze i da se organizuje do kraja avgusta, sto bi bilo ekstra, mada ne verujem da ce biti na nasoj sceni ove godine, ali ono sto verovatno ne kapiraju nasi organizatori jeste da mi igramo redovno protiv tih dobrih timova i da se nosimo sa njima ravnopravno... :/

a i mi imamo slekija!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Nije valjda GT najbolji sad klan...?Ajoj kakvi su oni retosi pogotovu ona njihova maskota,boze sacuvaj...

dota-league nije sve...

inace ghoste pre zasto da ne slejer kada trenutno nemam boljeg u srbiji da igra za mene, a ti pre svega nisi ni video kako igra u poslednje vreme...

mare je inace, mutant se nije izlogovao muahaha sad cu da mu promenim nick ^^

Edited by DeuS.HellioN
Link to comment
Share on other sites

Ma extra ste. Igor nema preca posla ...ustvari samo ceka da me proziva,a mare i ghost misle da su popilli svu pamet ovog sveta ! Svejedno,ghoste ako mislis da si bolji-dakazi i igraces za deus ! Ja sam napravio clan i ako ako mislis da jedes ***** reci mi to uzivo. Nije problem.

Sve u svemu ljudi boli me bas uvo...mi u deusu znamo ko kako igra i ko je bolji od koga. Neko vise voli jednog , neko drugog..stvar utiska.... To nije bitno. Uvek ce biti mesta u deusu za dobre igrace... samo to morate da dokazete.

PS : Ajde nek se neko nasmeje Igicinom "humoru" ... da bar misli da je zabavan... Igice daj sve od sebe sledeci put.

PSS : Karacu vas za promenu nicka !

... i da sto se tice one gluposti da deus prelazi da igra za forum... NETACNO ! Bar cu ja uvek igrati za deus... Inace ne znam ko toliko voli da sere,TJ kome je tako dosadno ? ... Igica je dobio groznicu kad je cuo da idemo.... Pazite ... nekom to moze da ugrozi zdravlje ... Pozdrav,hvala na cestitkama

Edited by Mutke
Link to comment
Share on other sites

Ma extra ste. Igor nema preca posla ...ustvari samo ceka da me proziva,a mare i ghost misle da su popilli svu pamet ovog sveta ! Svejedno,ghoste ako mislis da si bolji-dakazi i igraces za deus ! Ja sam napravio clan i ako ako mislis da jedes ***** reci mi to uzivo. Nije problem.

Sve u svemu ljudi boli me bas uvo...mi u deusu znamo ko kako igra i ko je bolji od koga. Neko vise voli jednog , neko drugog..stvar utiska.... To nije bitno. Uvek ce biti mesta u deusu za dobre igrace... samo to morate da dokazete.

PS : Ajde nek se neko nasmeje Igicinom "humoru" ... da bar misli da je zabavan... Igice daj sve od sebe sledeci put.

PSS : Karacu vas za promenu nicka !

... i da sto se tice one gluposti da deus prelazi da igra za forum... NETACNO ! Bar cu ja uvek igrati za deus... Inace ne znam ko toliko voli da sere,TJ kome je tako dosadno ? ... Igica je dobio groznicu kad je cuo da idemo.... Pazite ... nekom to moze da ugrozi zdravlje ... Pozdrav,hvala na cestitkama

sleki, to se zove sarkazam :))))

sta se odmah palish, mutante, nisam ti kevu opsovo

"Ja sam napravio clan i ako ako mislis da jedes ***** reci mi to uzivo" wtf?! brate, nisam ja u tvojoj kategoriji, tipa, boni light kategorija protiv mede dzoa.

Naravno da cesh uvek igrati za deus, u suprotnom padaju sankcije na platu, doprinose i netjesh primati deciji dodatak (na mareta) [:D][:D]

... i da sto se tice one gluposti da deus prelazi da igra za forum... NETACNO ! Bar cu ja uvek igrati za deus... Inace ne znam ko toliko voli da sere,TJ kome je tako dosadno ? ... Igica je dobio groznicu kad je cuo da idemo.... Pazite ... nekom to moze da ugrozi zdravlje ... Pozdrav,hvala na cestitkama

ovo me podseca na ..... na ..... svet, ne ne .... kurir! ne.... A DA, SKANDAL!!! [:D][:D]

Vladice fokusiraj se na promenu nicka.

Znaci mare ti je promenio nick, ne ja ili ghost.

Fokus momce, fokus

ahahahah, cak i lici na herkulesa [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Pre svega ovo se odnosi na sve:

U pitanju nije deus, niti da li ce ghost igrati za deus ili ne ( sto se verovatno nece dogoditi, jer mu je vazniji solo nego dota ) nego se odnosi na reprezentaciju na esl-u...

Iskreno nalazim se u nezavidnoj situaciji gde shishkavac (iz novog sada) hoce da igraju neki novosadski igraci, dok s'druge strane slejer hoce da igra i intru, i jos kad se doda pride da se ghost i tickepa ne vole, ili jednostavno ne kapiraju da oboje igraju super dotu... tickepa verovatno ne zna ali ghost je igrao jako dugo sa nama i nikad nisam bilo sta rekao za njegov skill itd (sto kaze shishkavac treba da im urucimo cvece, rofl) za sada necu nista pricati ko ce igrati, najverovatnije ce se oformiti klan na dota-league gde ce umesto deus imena stajati ime srpska reprezentacija (ili tako nesto), takodje cemo se prikljuciti i ESL takmicenju, posto kvalifikacije za esl premiership season pocinju uskoro sa velikim novcanim nagradama...

edit: a da to za forum, rofl, ne znam ko je igora omazao na mircu, ali omazao ga je debelo.. dosao je u deus tresao se covek [|)] , nema nikakvog dogovora izmedju vuka i nas, tj. mene kako je neko rekao, ja sam coveka prvi put upoznao ( verovatno sam ga video jos xyz puta svugde, ali jednostavno nisam imao pretstavu ko je on... ) u forumu na turniru...

Mislim da je ovo jedan ogroman nesporazum... Pre svega svo to 'prelazenje' igraca se nije odnosilo na deus vec oformiranje reprezentacije, ja znam par igraca koji ce sto posto igrati, necu ih pominjati ovde, ali bice sigurno makar 8 igraca koji ce biti u reprezentaciji sa menjanjem... Ima jos mnogo igraca koji ni ne znaju za ovaj site iz srbije, te ni ne dolaze na lan turnire, poput sd-madafaka, lik koji po meni odlicno igra, nikad ga u zivotu nisam video, niti on zna da se organizuju lan turniri u srbiji...

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Da tresao sam se i povracao ^

Nego nije lepo da slusam od drugih.

Sem toga to nije za forum, vec za interni dogovor.

Ali i dalje tvrdim da slejer lici na rasplodnog bika.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mare, to shto se igra na eslu je klanski, tako da prijavite se vi i igrajte, shta ce vam reprezentacija i sl.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mare, to shto se igra na eslu je klanski, tako da prijavite se vi i igrajte, shta ce vam reprezentacija i sl.

trenutno je reperezantativni ESL shampionat u toku, ali se spremamo na vreme, pre nego sto bude kasno za prijavljivanje, zato ovako 'zurimo'.. :/ prosli put nisam stigo da skupim ekipu za nedelju dana za kvalifikacioni tur..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo ne znam ko bi mogao jos da igra iz copavaca za reprez. zato sto tamo jedino zna da igra zec i onaj lik sto ceo zivot samo vezba 2 heroja [ bona i riflea ] ali nije preporucljivo,kao drugo pre bi igrao sa intruom nego sa nekim sa strane jer sam snjim odigrao dosta meceva zajedno,kao trece ko kaze da se ja i ghost nevolimo ili nepodnosimo kada se mi i neznamo licno[cista izmisljotina]a to da je njemu vazniji solo od dote to sam i ja cuo ali netju da se mesam u nesto sto ne znam i ja nisam rekao da on nema skilla i da je bundeva nego sam rekao da nikada nisam igrao sa njim.Isto tako znam da je igrao sa vama jer sam bio na WCG-u kada ste nas pobedili u finalu ili 1/2 ne setjam se tacno. [:p]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

a' date='Jul 26 2006, 08:51' post='840298']

Kao prvo ne znam ko bi mogao jos da igra iz copavaca za reprez. zato sto tamo jedino zna da igra zec i onaj lik sto ceo zivot samo vezba 2 heroja [ bona i riflea ] ali nije preporucljivo,kao drugo pre bi igrao sa intruom nego sa nekim sa strane jer sam snjim odigrao dosta meceva zajedno,kao trece ko kaze da se ja i ghost nevolimo ili nepodnosimo kada se mi i neznamo licno[cista izmisljotina]a to da je njemu vazniji solo od dote to sam i ja cuo ali netju da se mesam u nesto sto ne znam i ja nisam rekao da on nema skilla i da je bundeva nego sam rekao da nikada nisam igrao sa njim.Isto tako znam da je igrao sa vama jer sam bio na WCG-u kada ste nas pobedili u finalu ili 1/2 ne setjam se tacno. [:p]

LAWL, BUDALO JEDNA, STOJAO SAM TI IZA LEDJA NA TURNIRU, a ono da se ne volimo ... omgwtfffsbbq?! [:D]

sto se tice te lige, nisam ni bio upoznat, mada bih voleo da igram, zato sto je reprezentativni nivo :)

sto se tice mog skila, ok, dobro denajujem, lasthitujem itd, ali brate, nemam ja strpljenja za farm kao sto ima slejer ili intru ili tike ... jednostavno tako je funkcionisala cela ekipa platoa, bez nekog budzenja, tipa lvl 8 push sreda, partije na dota league-u su se zavrshavale za 15-20 minuta ;), i cela ekipa je bila suiciderska, ali je radilo cak i protiv noobtauna i tako tih "jacih" ekipa.

Sada se dota srozala na beskonacno budzenje agi heroja, a verujem i da ce nasa repka tako funkcionisati, meni nije problem da se odigra koja partija zajedno, da se vidi kako ko stoji ;)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

a' date='Jul 26 2006, 22:59' post='840698']

ehehehehe kakav farm jos si nasao da uporedjujes mene i slekija za farm LUL LUL si loood pa mi njega moramo da cekamo da ojaca pa da pushujemo a ja na turu sam sve iskripovao na lejnu i na kilovima ne mogu da kripujem po sumi kada je on samnom u ekipi ...... [:D]

Ae tishina, gledao sam kako uzimash pluseve sa vandrful spiritom da bi okripovao urse, shame of you !;p

Nego, koji je plan, kad se igra ta liga, ko je selektor nase ekipe itd itd ;)

Sto se tice same lige, voleo bih da nasha reprezentacija (bila kakva bila), sabije, posto ce takvim rezultatom verovatno uslediti promena medju igrama za eswc u nashoj zemlji (khm zenski cs, kh), i dota ce se najzad probiti kao zvanicna igra :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Cisto da objavim sta se desava, najverovatnije ce reprezentacija biti onlajn klan, koji ce pikati redovno zajedno, znaci dota league partije, clan warove itd..

Sigurni za reprezentaciju su:

Iz copavaca:

shishkavac (thedoors)

Iz bivseg-Platoplus-a:

ghost

Iz DeuS-a:

intru

hellion

ticke

mare

Poprilicno je puno kao sto moze da se vidi, ali najverovatije ce biti dodat i xzar, tako da bi onda svako vece imali sigurnu petoricu...

I dalje se ne zna menadzer, odnosno kapiten, tj bolje reci neko ko ce organizovati sve ovo, ali sudeci po tome da niko nije zainteresovan za ovakav posao (paperwork smara), verovatno cu na kraju biti ja..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...