Jump to content

WGT - DOTA 5 turnir


Masni Ludak

Recommended Posts

World GameMaster Tournament - po prvi put kod nas organizuje DOTA turnir

Turnir ce se odrzati u Klubu FORUM za vikend 15 i 16 jula.

U utorak ce biti aktivna stranica sa svim informacijama wgt.clubforum.org

Troskovi registracije ce iznositi 200 dinara po takmicaru.

Posto sam trenutno u Parizu sutra cu cim budem imao vise vremena okaciti vise informacija. Do tada prijave saljite na vuk@clubforum.org

vuksigna.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eeeeeeekstra, napokon neko da se seti. [:D] Samo sto se tice pravila, jel vam treba pomoc ?

Imam takodje predlog ukoliko je turnir single-eliminacija, da se igra -ap i da se vrsi draftovanje heroja, po sistemu 1(prvi tim)-2(drugi tim)-2(prvi tim)-2(drugi tim)-2(prvi tim)-1(drugi tim). Po meni je tako najizbalansiranije. A ukoliko se igraju mechevi po sistemu duple eliminacije onda nek se igra teampick standardno sve.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Konacno ! Kao sto mare rece,mnogo ce biti lakse, i vama i nama, ako se bude igralo SE.

Takodje ovaj sistem (All pick / draft) je jako dobar. Uvek se izabere najbolja kombinacja tako da nema takozvanog Imbalansa (TJ dominacija sentinela po lejnovima). Ovo govorim zato sto Sentinel ima mnogo bolje (zavalnije) pickove,resenja,zahvaljujuci kojima Sentinel dominira u pocetku po stranama. Mnogo je lakse kada mozete da uzmete nekog heroja iz suprotne taverne i da parirate vec postojecim kombinacijama.

Sve u svemu to je do vas kako cete da organizujete...za pomoc se obratite slobodno.

Ovo je samo predlog ,a vi izvolite... Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Super za turnir vec smo se svi oladili od Dote da napokon neko organizuje turnir da se kaze turnir.

Infeno dolazi sigurno ... inace tp. sa bacanjem novcica kao na svakom turniru do sada inace uopste mi ne smeta sa kojim cu timom igrati. AP neizbalansiran sigurno nebi zeleo da se raspravljam ni sa kim ali ap na turniru cista glupost.To je isto kao u warcraftu ajde da igramo samo sa elfovima :D

Link to comment
Share on other sites

Skroz gresis, ap-turniri su najizbalansiraniji jer svako pikuje i counter pikuje i tek tu se vidi pravi skill... jer se najmanje vide razlike senti-scurge... tako da mislim da bi najbolje bilo da bude ap tour sa standaridnim 1-2-2-2-2-1 pikom...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

U svakom slucaju ja smatram da je dirigovani AP (tj league mod) najbolji.

U svakom slucaju posto je Igor pristao da igra za nas i pored obaveza prema tda klanu, mislim da nam je put do pobede otvoren!

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pazi ovako ta prica sentinel scouerge je cisti shit.To kao sentineli su jaci itd.Sve je u skillu.Drugo najlakse(citaj najgluplje)je igrati tako sto ces counterovati heroje koje protivnik uzme.I takodje mislim da se poenta dote gubi ono kao dobrice protiv losih.

Scourgevi su tezi za igru i treba mnogo vise team worka ali jbg.Oces da budes los mora da se potrudis :)))

Inace Fatal Error dolazi 90 posto.

Tako da mi kazemo tp pa ko dobije dobije.

Inace poz za sve dota fanove.Mare mislim da je Igor strasno pojacanje :)))

Sta reci suma je zakon.....

Link to comment
Share on other sites

Kako god vecina trazi. Mada niko od vas nije igrao dota ligu i totalno je neupucen u AP Draft sistem. Ako nista ne znas o tome,pa onda je korektno da cutis,al svejedno.

Inace scourge moze da bude toliko "no skill" da sentinel moze da duva muda celu pariju i da na kraju pokusa za nekim ocajnickim pusom na likove sa 1+ tier4 itema. Kako god hocete.

Ovaj nacin sam napomenuo zato sto je totalni smor gledati repove sa istim pickom kroz ceo turinr. A i sta se folirate , ionako ste svi kopirali DeuS-ove pickove sa 2-3 poslednja tura [8D][8D]

Vidimo se @ Forum

Link to comment
Share on other sites

Kako god vecina trazi. Mada niko od vas nije igrao dota ligu i totalno je neupucen u AP Draft sistem. Ako nista ne znas o tome,pa onda je korektno da cutis,al svejedno.

Inace scourge moze da bude toliko "no skill" da sentinel moze da duva muda celu pariju i da na kraju pokusa za nekim ocajnickim pusom na likove sa 1+ tier4 itema. Kako god hocete.

Ovaj nacin sam napomenuo zato sto je totalni smor gledati repove sa istim pickom kroz ceo turinr. A i sta se folirate , ionako ste svi kopirali DeuS-ove pickove sa 2-3 poslednja tura  [8D]  [8D] 

Vidimo se @ Forum

Ja mislim da bi bilo korektno da nepricas gluposti na zadnjem turniru u Forumu vi ste u grupama bili scourge mi sentinel vi izgubili mi u finalu opet sentinel vi scourge vi OPET izgubili o cemu ti meni onda pricas.Opet kazem nije mi bitno da li smo scourge ili sentinel.A to sto ne igramo na netu ne znaci da treba da cutimo.Iskreno mislim da ste nesto naucili na zadnjem turniru od Inferna nismo nista komentarisali pre turnira niti se hvalili ali ipak smo sa lakocom pobedili sve ekipe.Pozdrav za sve ekipe koje dolaze neka najbolji pobedi.

ps: pas koji laje ne ujeda

---- SerTruba

Link to comment
Share on other sites

Kako god vecina trazi. Mada niko od vas nije igrao dota ligu i totalno je neupucen u AP Draft sistem. Ako nista ne znas o tome,pa onda je korektno da cutis,al svejedno.

Inace scourge moze da bude toliko "no skill" da sentinel moze da duva muda celu pariju i da na kraju pokusa za nekim ocajnickim pusom na likove sa 1+ tier4 itema. Kako god hocete.

Ovaj nacin sam napomenuo zato sto je totalni smor gledati repove sa istim pickom kroz ceo turinr. A i sta se folirate , ionako ste svi kopirali DeuS-ove pickove sa 2-3 poslednja tura  [8D]  [8D] 

Vidimo se @ Forum

Pazi ovako sveznajuci Helione nemoj ti meni za liga mode jer sve vreme pricas o imbalancu sentinel a onda kazes da scourge mogu da pokidaju sentinele , zato zapitaj se koliko si sam kontradiktoran.A sto se tice kopiranja recicu samo lol i nista vise.Svaki put do sada ste dobili na abuse da vas podsetim za 5 necrosa itd.Ovog puta igramo taman bilo i sutra dan u 12.

Pozzzz

Link to comment
Share on other sites

Pazi ovako: Pod jedan-ligu ne igramo zato sto necu da me trse retardirani rusi samo zbog neta sto im bolje radi;pod dva-u zivotu nisam kopirao taktiku ni od koga ,osim od Vrbasana za goblin+swoperka. Inace dolazimo osim ako bude AP!!!

Da i da napomenem mi ocemo da budemo nosioci i da se zna satnica igranja.U prilog ovoga je to da smo na svim turnirima bili medju prvolasiranim(za nosioce).A za satnicu jer smo cekali 7 sati na game dok su neki likovi u zgradama prekoputa igraone otisli opusteno kuci na has a organizator je to kulirao

Pozz

Link to comment
Share on other sites

Da i da napomenem mi ocemo da budemo nosioci i da se zna satnica igranja.U prilog ovoga je to da smo na svim turnirima bili medju prvolasiranim(za nosioce).A za satnicu jer smo cekali 7 sati na game dok su neki likovi u zgradama prekoputa igraone otisli opusteno kuci na has a organizator  je to kulirao

Pozz

Pochemu vi mislite da budete nosioci turnira???Kada ovaj turnir nema veze sa ranijim turnirima u Srbiji...

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

Samo da dodam, da je ono za igora bila sala to jest, ostao sam ulogovan u deusu i on je napisao ono. [:D]

- Klasika

U svakom slucaju, najverovatnije ce doci da nam igra jedan Danac, posto lik igra vec neko vreme za deus na ligama i hostuje nam partije, pa ce doci vamo na odmor i iskoristiti priliku i da odigra ovaj lan turnir... [;)]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

igore kralju \o/ [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

haha, da taj rad. [:D]

U svakom slucaju, razlog zasto sam rekao da je -ap najizbalansiraniji mod je zato sto ce se najverovatnije igrati single eliminacija ( na jednu dobijenu ), pa ce ekipe sa -ap biti najizbalansiranije, ukoliko bude bila single eliminacija PONAVLJAM ponovo... Ukoliko je -tp single eliminacija je najgori bullshit, jer je sentinel daleko jaci, a to vam moze potvrditi milion draw-ova u prvoj diviziji dota-league -e, gde se igra 1-1 non stop i u obe partije dobijaju sentineli, naravno ako je razlika u skillu velika tim moze da dobije obe partije ali u svakom slucaju 2 tima istog skill-a uvek igraju draw... --- my .02

Dakle ako ocete: single eliminaciju, po mom misljenju treba da se igra -AP sa DRAFTOVANJEM heroja (kao nba -_- ) dakle baca se novcic i ko dobije coin toss odredjuje ko ce birati prvog heroja, biranje heroja se vrsi po sistemu 1-2-2-2-2-1,znaci prvi ko bira bira jednog heroja, onda drugi tim bira dva, onda prvi tim bira dva, pa drugi tim bira 2, pa prvi tim dva, pa drugi jednog. Verujte mi, ovako je najpribliznije balansu u single eliminaciji.

Ukoliko hocete: bo3, igra se lepo -tp i nema sta, ali posto -tp najcesce zauzima oko 3-4 sata igranja + eventualne discove, onda vam je optimalno resenje single eliminacija na jednu dobijenu i draftovanje heroja...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...