Jump to content

WGT - DOTA 5 turnir


Masni Ludak

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa da zamislite 10-15 x 5 ljudi kako se svadjaju u igraoni oko pravila. Pravila se MORAJU postovati ovde ... Nema poente da se svadjamo jel ce uvek neko "ipak hteti -AR" i sl. Ajde samo objavite pravila ovde. Diskusija je vodjena dosta dugo. Ja mislim da nas ima i za -AP i za -TP (2 games). Stvrano bi bila katastrofa da se pravila diskutuju

i donose pred tur. (necemo poceti do 15h). Ajde samo uradite glasanje za mod i to je to. Prvila se vec vuku vise turnira (2x meca 2x eul 1x necro 2x dagon). Vidimo se u Forumu !

Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da ce se turnir zavrsiti do 22:00, jer jedino tako ekipa deusa moze nesto da uradi.

helionu su na pumpi sipali mozga samo za do 22:00. Nakon toga pada u hibernaciju. Pada mu glava i balica krece niz bradu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1vi deus

2gi fatal error

3ci forum(?)

4ti mix(?)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Da forum je treci posto je Mix otisao (predali , mrzelo ih da cekaju da se zavrsi Deus / Forum.)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Bravo svima , deus svaka cast ,druzenje je bilo eksta. Kao i uvek organizacija "na nivou",al nema veze. Na kraju bolji je pobedio.Jos jednom svaka cast. Sto se mene tice neznam jel cemo se opet videti, mozda nekad al tesko inace do tada : GAME ITS OVER FOR ME........CYA

HELIONE KUPI UPALJAC:)))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Huh...vise mu treba burek od kog se postaje pametniji.

Neko : " e helione imam burek od kog se postaje pametniji"

Helion : "jao jao jao daj malo. kolko kosta?"

Neko : "zalogaj 200 dinara"

helion : "daj 2 zalogaja za 400...odakle mi sad 400...ah da uzecu iz pazara"

----

pauza za zvakanje

----

Helion :"au al me zajeba za 400 dinara mogao sam da uzmem 2 kile najboljeg bureka"

Neko :" eto vidis vec si pametniji"

Helion :"u jebote stvarno!!! daj jos 2 zalogaja"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Organizacija :) sitnica

Mada nemogu da gresim dusu kada smo dosli znajuci da smo "omasili" datum

bili su korektni ono ponudili da se snadjemo gde da prespavamo .Sve je to bilo u redu i lepo ali posle vise nikog nije interesovalo tako da smo mogli da pocrkamo negde u bg-u kao pacovi.

Sve u svemu izgubili smo sve partije i bilo je dobro samo bas molim da sredite onaj komp neznam ni koja je soba ni nista samo znam da nick moze da bude max duzine od 4 karaktera .

Edited by donmarkon

nexusivi5oi.jpg

"If there's a limit, I mean to reach and then overcome it!"

Link to comment
Share on other sites

To je bug..Samo drzis "delete" par sekundi i to je to..... [:D][:D][:D][:D]

Tihh bre nisam znao jbt :) bio sam puko do bola znaci prvo je htelo 7 karaktera i svali put kad bih izasao iz partije bilo je po jedno manje :) i stalo na 4

tnx man za ubuduce

nexusivi5oi.jpg

"If there's a limit, I mean to reach and then overcome it!"

Link to comment
Share on other sites

Ticke zvucis ko pokvarena ploca jbt... Postovace kad ne budu imali sta da rade... Inace zaboravio si peskir kod mene. *NOOB*

Inace hvala svima na cestitkama i to, cisto da ne budete previse ljubomorni, ne radi mi srednji i sub woofer zvucnik. [:(] Tako da imam 4.0 sistem. [:p]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

haha sad i salje ne mozes da slusas mega hitove poput "zakleo se bumbar", "deca su ukras cveta", "zaljubi se princ u cicu", "mali kolibri malih kljunica" u surround okruzenju

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

haha sad i salje ne mozes da slusas mega hitove poput "zakleo se bumbar", "deca su ukras cveta", "zaljubi se princ u cicu", "mali kolibri malih kljunica" u surround okruzenju

ili knjigu na kaseti "tvrdica" od molijera..

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...