Jump to content

WGT - DOTA 5 turnir


Masni Ludak

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa vec se vratio, ima 4 dana :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma nek me diraju. Ja bas uzivam da me neko tako (I takav) proziva. Eto samo za kondome. Jeste,to stvarno stoji: Kad ne mozes da vidis svoju kitu od stomaka ona ces i pelenu da stavis , samo da ne ciljas... crni kojote. : ))

PS : Ja nisam hejtovao niti prozivao,a sve je pocelo zato sto ljudima nije smor da cekaju 3 godine na partiju. (Prosli turinr u Metrou) . A za kopiranje sam siguran,TJ vid'o sam licno... samo pokusavam da pomognem u smilsu bolje organizacije... nista vise.

Link to comment
Share on other sites

Site je up inace..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Slejeru previse se iskenjavas o tom "kopiranju" heroja i pikova kao da si ti uplatio autorska prava za te heroje i kao da u ostalom tu kombinaciju niko nikada pre vas nije birao! Brate ako tajni i mejdenka rade do jaja to ne znaci da samo ti trebas da ih igras i da te svi ostali "kopiraju", uostalom mozes za pick da uzmes likantrofa i brudmadera na sajtu pa te niko nece kopirati!

Link to comment
Share on other sites

Pa da , smo vi nastavite sa prozivanjem. Cela poenta o herojima je da ne gledamo tp SE best of 3... Eto samo zato,a ne da bih ja pustao muda po serveru ! Kapiras ? Jedino je smor sto blenemo 3 cuke izmedju partija,a likovi iskopiraju pick i onda posto nikad nisu igrali sa istim smaraju 3 sata jel ne znaju sta treba da rade... Draft se igra i na DL Turniru a misliom da ce biti i na Prime defending turu. NIsam siguran... Realno : Bas me zabole ko ce sta da pickuje to je bila sala...

Da vidis ni fantom lancer i ursa nisu losi... mislite o tome... niko vas nece kopirati... mislice da ste debil !

Link to comment
Share on other sites

ahahahahah si bre loood ili te je udarilo Francusko sunce,gde si i kada si cuo da negde u zemljama se igralo ar ili tako nesto,koliko ja znam oni su samo predlozili za ap sto neznaci da treba da se igra ar.Nadam se da ces dobro da razmislis i da ces da doneses normalnu odluku jer u suprotnom propasce ti tur bar za najpopularniju igricu na svetu [:(!]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Vuk je zvao juce kojota i kojot mu je govorio pravila/mod dok je pio aspirine, stenjao u krevetu i mazao suljeve :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Oke igice shvatili smo ali nemojbas toliko znas da su neki ljudi sujeverni ovde i da veruju u sve sto se pise pogotovo ti al ajde nego daj recite tom liku sta i kako za dotu i mod nemoj da drkate.A i da igracu dve igre da se zna i nisam progutao tu pricu da ne moze da igras dve igre na turu [ mislim stvarno moj Luka je progutao :DD ] [;)]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Taj rad... Ako hocete da se grupe zavrse brzo, -ap single eliminacija, jer -ar je kao sto svi kazu totalni luck...

Vec par puta sam objasnio zasto i kako, na prethodnim stranama...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

brate mili na jednom turu smo igrali sa 4 agi i sleyerkom protiv

lich

silencer

venom

dp

necro

PA TI VIDI STA JE AR

ja dolazim 100% na tur pa makar bez ekipe mada sam se prijavio i mislim da cemo doci

I LOVE HELLION

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

el zna neko dal je moguce da jedan covek igra dve igre znaci i dotu i cs zbog satnice i te fore unapred zahvalan...

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

vF is the best fuck all the rest

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...