Jump to content

iskusni warriori klik ovamo


Sasuke-kun

Recommended Posts

uf...bojim se da cu ovim postom skenjati dobar topic ali menethil je realno za shamonje i paladine...pravi warrovi znaju da je sword najbolje oruzhje koje postoji i to je tako (i luuuwz my HoJ =oP)

mightofmenethil.jpg

ashkandi top dmg 344, ogromna razlika, pogotovo u nekim MS criticalima, onda kao shto vidish taj neki spec upola nadoknadjuje 2% crit na maceu i gomila stamine.

corruptedashbringer.jpg

opet dosta manji max dmg i -25 stamine, a taj sword je jedini koji donekle prilazi ovom maceu. Dakle ne moze samo slepo da se gleda na spec. Inace da, ovaj mace kod paladina je bolest.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne mogu da verujem da ovde ljudi savetuju nekoga da pravi AR,ne treba ti uzmi IBS posle jedne pobede u av-u i za te pare napravi lionheart helm,kasnije kupi tuf i don julio .takodje nemoj da stavljash xsader da troshish pare,stavi weapon chain

ili ako si bash besan stavi xsader i napravi stronghold gauntlets i Bog da te vidi.

ako uzimash tuf ne bacaj poene na mace spec ,sranje je,sword spec > all,nemoj da se tripujesh uopshte idi na arms,ako hocesh dw napravi rogue-a kao shto kaze nobina [:D]

talenti najbolje da idesh na cookie cutter 31/20,neshto slicno onome shto je coll postovao,sa malim izmenama

Arms Talents - 31 point(s)

# Deflection - rank 2/5

# Improved Rend - rank 3/3

# Improved charge - rank 2/2

# Tactical Mastery - rank 5/5

# Improved Overpower - rank 2/2

# Deep Wounds - rank 3/3

# Impale - rank 2/2

# Two-handed weapons specialization - rank 2/5

# Axe Specialization - rank 5/5

# Sweeping Strikes - rank 1/1

# Improved Hamstring - rank 3/3

# Mortal Strike - rank 1/1

Fury Talents - 20 point(s)

# Cruelty - rank 5/5

# Improved Demoralizing Shout - rank 5/5

# Piercing Howl - rank 1/1

# Improved Battle Shout - rank 4/5

# Enrage - rank 5/5

to je bio moj build za pvp,realno lakshe ti je da idesh do 11. ranka nego da se smarash po instancama i da grindash kesh za epic mounta,mada bi ti ja preporucio da(ako hocesh da udhesh u bolji guild kao dmg dealer) idesh do 13. ranka...

taman posle da ti se smuci i wow i zivot [:D]

mada realno,napravi rogue-a dok josh nije kasno [|)]

i nemoj da se tripujesh da igrash pve,to je totalno nebitan aspekAt igre [:X] mlatish se sa skriptovanim cudovishtima,pa zar to da placash 20e mesecno ffs reroll pvp pod hitno,face real humans,malo /spit malo /rape etc posle ih pljujesh po mircu i forumima,drugim recima enjoy wow at its best kkthxbye!

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

eve moj woriorsi troll brat ti je rekao...

ih sasuke.. trebo si lepo trolla a uzmesh i milina...

al dobro neki ljudi zhele a buu obichni :(

:)

( [;)] )...

stvarno mislim da sam se zajebo za undeada...

svaki drugi race ima bolji racial :/

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

ja sam ti lepo govorio... +5%sta/+15%stunresist&axespec/combat hp regen+zerking.... horde>>UD

imo, improved cleave >> improved BS.. gg

arcanite reaper >> IBS ali je mnogo skuplji. 20 arcanita se moze iskopati, nije to pitanje.. pitanje je da li vreme/pare ulozene u to opravdavaju trud.. AR je sporiji. iako je dodato dosta ~54dps oruzja, AR je i dalje jedan od boljih(ako ne i najbolji). bonecrusher/barbarous blade jedini mogu da pariraju po AP bonusu, ali imaju mnogo manji gornji dmg - manji mortal...

sve u svemu - skupo, ali vredi

Link to comment
Share on other sites

e ajde nemojte da zaludjjete coveka

kakav crni arcanite reaper bre to je debilno ,sem ako ne kupis gold od kineza

znaci lepo pobedis jedan av dobijes imba oruzije za dzabe

nabijes exalted dobijes svoja prva da epica u zivotu ,tuf + don prsten

i posle toga bolje oruzije sam ne mozes vise da nadjes

treba ti guild u kome ce te barem mc cistitit da mozes da uzmes npr obsidian edged blade

ili ako si orc npr cuvas dkp za spinal reaper itd

znaci kupovina bilo chega od opreme je potpuno debilna sve moze da se dobije samo ako se trudis

Link to comment
Share on other sites

DA li mislis na isto sto i ja?

Anger Management - Za koji moj? Increases time required for rage to decay while out of combat by 30%... Ti ces inace jako puno biti bez combata u PvPu... lol

Mozda si Mislio na Tactical Mastery... Naravno ti je obavezno i za PvE i za PvP... you retain up to 25 rage when changing stances...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Inace da, ovaj mace kod paladina je bolest.

Sve sto nema intel ili spell dmg ili crit chance za paladina SUX ! Daj mi bilo kog "DPS" paladina pocepacu ga zmureci sa 6.5k mane nebafovan i 230 spell dmga i 4% na crit with spells... Nemoj da pricas za klasu koju ne igras :)

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno ne poznajesh svoju klasu dovoljno tako da necu da ulazim u dalju diskusiju , paladina sam igrao i ne mogu da verujem da neki ljudi posle toliko vremena ne znaju osnovne stvari, a i reply je bio za koleta. Ovo o cemu si poceo raspravu je offtopic, a ako te interesuje zashto tako mislim, otvori novi topic pa cu ti lepo objasniti, a mislim da ima josh iskusnih palydana na forumu koji bi se slozili.

inace anger managment je veoma koristan za pvp i 1 talent point, koji ako si MS spec ne bi imao gde korisnije da stavish.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

KILLIGORE DEMENTU .. prvo rekao sam sta je imao TUF PRE 1.10 VERZIJE JER JE ON REKAO DA JEBENO IMA TO STO JE IMAO NEKAD IQ 0 RETARDE ... dakle on kaze tuf ima knockback a ja kazem ne nema to nego ima stun to je imao nekada ... i onda se ti jebeno ubacish i pravish kao da imash kurcic a ustvari si pichka ./spit

a drugo ... KOJI CE KURAC WILL OF FORSAKEN UDNEADU KADA IMA JEBENI BLOODRAGE I BERSERKER STANCE :/ FUCKING NOOB YOU MY FRIEND ARE AN IDIOT !!! ... najbolji su orkovi warriori sa 25 % vishe AP i jebenim 15 % stun reistance ( aka 99 % stun resistance ) now gtfo ret noob

sa might of menethil ja sa paladinom bio mogao opusteno da 1 shotujem maga sa dual soc critovima sa nekih 1300 ap to moze da bude 2.5k + 2.5k = 5 k ili 1.5k + 2.5 k na warriore = 4k ... ali naravno sto se mene tiche treba da bude dkp prednost ... posto jeste bolestan gornji dmg za warriore naravno ... ali opet kada pogledash sigurno ce staviti i neke bolesne swrodove ... a verujem da ce svaki warrior da uzme bilo koji sword sa 380 + gornji dmg nego ovo :D

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno ne poznajesh svoju klasu dovoljno tako da necu da ulazim u dalju diskusiju , paladina sam igrao i ne mogu da verujem da neki ljudi posle toliko vremena ne znaju osnovne stvari, a i reply je bio za koleta. Ovo o cemu si poceo raspravu je offtopic, a ako te interesuje zashto tako mislim, otvori novi topic pa cu ti lepo objasniti, a mislim da ima josh iskusnih palydana na forumu koji bi se slozili.

inace anger managment je veoma koristan za pvp i 1 talent point, koji ako si MS spec ne bi imao gde korisnije da stavish.

Zemlja gloop? Mene ne moze ni jedan "DPS" paladin da dobije na celom jebenom serveru! Alo bre o cemu ti pricas? Paladim moze da pravi DPS ali sa Spellovima zomg... Pitaj svakog iskusnijeg paladina zasto ima enchant 30spell dmg ili 22 inta na HoW ili Hammer of Jhi'zi... Pala i melee DPS so relacije 1:100... Ako jednom u 100 duela proccuje SoC sa max crittom onda mozes da one shotujesh magea... Ali vidim da vi mislite da je to do jaja... bravo :) 1 od 100 duela dobijeno je bas sa pohvalu... Pala bez mane moze da se sagne mageu i da ga zamoli da mu popushi... A paladini sa Ashkandijem? Lol... Blago njima...

@ Storm - Samo ti idi i one shotuj jedom u 100 duela :) Ne zaboravi da je SoC moguce dodgovati, odnosno onaj Holy dmg... a deshava se jos chesce u 1.11...

Might of Menethril - Shaman weap, a warr... Pa moze... Da kiseli kupus sa njim :) U combatu od par desetina sekundi, aka trash mobovi, MoM pravi veci overall DPS a sa bilo kojim swordom i sa 350 max dma, svaki combat preko 1-2 min napravice vise...

Prekinite da pricate o paladinima i "omfguberluckwtfpwnage" crittovima sa SoC-om... Napravi paladina, nabavi mu DPS i +Spell DMG opremu i isprobaj... Sve ce ti se samo kaz'ti :)

@ Immortalis - Anger Management - 1 talenat... Pa zasto nebi stavio u Imp Hamstring, ili ako to bash nekoristis moze i 2h weap spec? Svejedno bojle je od AM-a... Anger Management je bash onako dobro glupa solucija i bacen talenat... Ovo je build verovatno najiskusnijeg warra na serveru ---> Sword Spec FTW

@ Svi zajedno - Ovo je build za "DPS" palu... Sve drugo za palu je GOVNO! DPS? Da ali sa spell, a ne melee... Naravno ovako to ide: 1000-1500 DMG -> 2-3 udarca sa SoCom + Divine Favor > Holy Shock > Stun > Judgement of Command > Hammer of Wrath = Mage dead za 5 secs? E da...

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

There's a world beyond PvP... ne mora svaka borba u grindu da pocne bez rage-a... ti pricas o tome da drugi naprave paladina... ja sa 1k hp do 4k5(full hp - no epix) hranom punim i ocuvam rage... korisno je imati mortal na pocetku borbe ponekada...

Jesi li cuo nekada za Charge? ... imp charge - 31 rage dobijas na Charge + 1st hit...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Zemlja gloop? Mene ne moze ni jedan "DPS" paladin da dobije na celom jebenom serveru! Alo bre o cemu ti pricas? Paladim moze da pravi DPS ali sa Spellovima zomg... Pitaj svakog iskusnijeg paladina zasto ima enchant 30spell dmg ili 22 inta na HoW ili Hammer of Jhi'zi... Pala i melee DPS so relacije 1:100... Ako jednom u 100 duela proccuje SoC sa max crittom onda mozes da one shotujesh magea... Ali vidim da vi mislite da je to do jaja... bravo :) 1 od 100 duela dobijeno je bas sa pohvalu... Pala bez mane moze da se sagne mageu i da ga zamoli da mu popushi... A paladini sa Ashkandijem? Lol... Blago njima...

@ Storm - Samo ti idi i one shotuj jedom u 100 duela :) Ne zaboravi da je SoC moguce dodgovati, odnosno onaj Holy dmg... a deshava se jos chesce u 1.11...

Might of Menethril - Shaman weap, a warr... Pa moze... Da kiseli kupus sa njim :) U combatu od par desetina sekundi, aka trash mobovi, MoM pravi veci overall DPS a sa bilo kojim swordom i sa 350 max dma, svaki combat preko 1-2 min napravice vise...

Prekinite da pricate o paladinima i "omfguberluckwtfpwnage" crittovima sa SoC-om...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

prvo ... paladin funkcionishe totalno drugacije nego sto bilo ko milsli ili zna ...

drugo ja sam se zezao za ono dual soc proc ... naravno da to moze da se desi ali ne deshava se cesto ako imash manje od 25 % crit ali ako imash vrlo cesto se deshava ... praktichno mozesh da imash permavengance ako nabijesh 28 + crit chance sa buffvima i + 3.25 crit of moogusa ... sa dobrom opremom to je moguce ...

drugo najboja stvar za paladina je 300 spell dmg + sa 2 handom i 850 + ap sa 5k hpa i 4k + mane ... to je neki odnos kako treba da stoji ... iz cistog razloga zato sto spell dmg > ap u svakom sluchaju tako blizzard zamiishlja paladina i svidja mi se kako funkcionishe to ...

drugo ... taj build koji si postovao to je build koji je efikasan samo kada predjesh 350 spell dmg ... i po meni to je all around najbolji build koji paladin moze da ima .. jer ima super burst dmg ... seal of command proc + stun + judmgent +divine favor +  holy shock zamazano sve sa zhcom sabija zivot to je tachno ...

ali opet malo paladina ima + 350 spell dmg ... ja mogu da nabijem 390 spell dmg i opet holy hock udara oko 1400 critove ... mada nema nista lepshe nego videti 3500 critove + sa venganceom zhcom i berserkom ... uostalom .. stvar izbora

i da josh jedna fora ... + hit itemi = SMANJUJU SHANSU I DA SE SOC MISSUJE / PARRYUJE / DODGEUJE ... tako da ono ... opustencija mi je imam +7 hit chance  sa talentom :D

Mojne me zajebavas onda lole :P Cloak of Consumption FTW :) Naravno + hit with spells imam 3% za sada samo... bice bolje ali i sad vec mnogo redje mi masa dodge/parry... Bez ta 3% promashujem i nemoguce... Skoro :) Sto se tice tih 3500... pa da lepo je za videti... Ali... Ja vise volim da ispritiskam 5-6 spellova i dugmica i sabijem magea u sec :)) Btw meni je najjaci crit sa Judgement of Command samo 1143 a sa Holy Shockom 1323... Pored toga Concecration, jedan SoC swing za tipa 1000 dmga (dosta je to) i mage kleci i moli :)

@ PrimEvil - Ja pricam o Zemlji Nedodjiji i medvedicima moji trce okolo i tako... A ima i pticica jel znas? .... boze....

Edit:

P.S." Posle pisanja posta vratim se ja u wow, i reko aj da duel najjaceg mage iz gulde sa mojim warrom... Na njemu imam shit eq i DArkstone Claymore... Nesto kao AR samo manji max DMG ali je sword ;D I tako krene fight, ja charge, MOrtal 1200+, 3x Extra attack - Execute GG :D Umro sam od smeha a drugar se skenjao i pola mase mu se smeje jos uvek lolz :DD Kakav user masni :) ... Zato me je sad savio nisam mu ni prishao :D"

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Citam ovo o AR i vristim od smeha .pa ko jos koristi to sranje?Kosta boga oca para a sada fala bogu imamo pvp pa mozemo da priustimo sebi neki dobar gear.IBS je sasvim ok dok ne krene ZG /MC /BWL.Kada je vec resio da igra hordu u pvp ce da dobija jako cesto jer alijansa sux in pvp tako da ce rep brzo da se nafarmuje :)

Ako vec oce dps warr-a moj savet je univerzalni 31arms 5 furry 15 prot.Dobro za pvp i mozes fino da tankujes kada treba.

Link to comment
Share on other sites

@cruiser - cemu taj citat? dokazujes nam da je sword spec roxz0r? ima li neko ko to ne zna?

charge daje 15 rage-a.. talenat daje jos 6... ti si rekao 31... m'rs i prvi razred, plz :P

@kole - ne bih se bunio protiv HoRagnaros u mojim rukama :)

Edited by PrimEviL
Link to comment
Share on other sites

@cruiser - cemu taj citat? dokazujes nam da je sword spec roxz0r? ima li neko ko to ne zna?

charge daje 15 rage-a.. talenat daje jos 6... ti si rekao 31... m'rs i prvi razred, plz :P

@kole - ne bih se bunio protiv HoRagnaros u mojim rukama :)

A koliko ti daje prci udarac + rage 6 koliko ti dodaje jos kad te creep udari prvi put? MRS U BALAVISHTE ! A sva sreca ima i Talenat koji se zove Unbridled Wrath.. znaci i jos malo rage-a preko 31... l2p

Inace evo eq pa vidi sta je bolje... "DPS" pala ili Spell DPS pala... Boze...

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...