Jump to content

iskusni warriori klik ovamo


Sasuke-kun

Recommended Posts

razmisljam da idem skroz na rage i malo da bacim na arms...

a od itema mislim da bi trebao da idem na Staminu i Agility (koji ako se ne varam povecava sanse za krit )

smorio sam se posto su svi serveri pali ( dobro ne svi al ono)

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arms: 31/20/0 ali nije losh ni 21/9/11 aka MS + Last Stand ako ikad budes tenkovao dobro ce ti doci, a i za PvP za krizne sitvacije :) Preporucujem da nadjes dobar 2h sword ako ga vec nemas + sword spec... Budi pametan pa stavi +25agi na njega a ne Crusader :) Ako ces da sekiras masu, onda 2h axe (Arcanite Reaper najbolji izvan instanci) + Crusader i naravno Axe Spec... Sto se tice opreme - ZG for teh win... Bloodsoaked i ZG q rewards su najjaci za PvP ako vec neides u vece instance aka BWL/AQ i MC...

Fury: 20/31/0 A sad zavisi koliko ides u PvE i sta mozes da uzmes od opreme i oruzija... Ako neides bash chesto, onda Dal'Rends + 2x Crusader... Ostala oprema naravno ZG...

Daj malo vishe info gde i dokle si stigao sa PvEom pa da ti napravim wish listu :)

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

ma lvl 15 warrior u xroadsu sad ce jos malo DING!

cek nista mi nije jasno Arms: 31/20/0 ovo znaci 31 u arms i 20 u rage?

ma ocu na rage da pravim visok dmg ... :) kao Pat u filmu Pat-pvp2 :)

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

tree se ne zove rage nego fury

a ja sam licno isao na fury do nekog 40og lvl-a dok ne dobijes neko imba 2h oruzije i onda ms + 5criticala dodatna iz arms builda-a ,ako si axe ili polearm spec ,+5 criticala iz fury-a su keva.

a sto se tiche 55+ tj 60og lvl ,ti vidi da li oces da skupljas tanking iteme i tank spec ,ja bi ti to preporucio ako u opste planiras da udjes u neki guild da se igras malo pve-a

sa dps warrom ces mnogo tesko naci guild u kome i ako udjes ces mozda morati da dajes mesto nekom ko je tank i tako dalje ;)

Link to comment
Share on other sites

Pa ovako izleveloavao sam do sada 4 warra na 60, od toga je jedan bio rank 13 + full wrath i gomila pve dps geara a ostali su vise bili test :)

Fury

build: 17/34, ja momentalno imam ovo:

Arms Talents - 17 point(s)

# Deflection - rank 2/5

# Improved Rend - rank 3/3

# Tactical Mastery - rank 5/5

# Improved Overpower - rank 2/2

# Deep Wounds - rank 3/3

# Impale - rank 2/2

Fury Talents - 34 point(s)

# Cruelty - rank 5/5

# Unbridled Wrath - rank 5/5

# Piercing Howl - rank 1/1

# Improved Battle Shout - rank 5/5

# Dual Wield Specialization - rank 5/5

# Enrage - rank 5/5

# Death Wish - rank 1/1

# Improved Intercept - rank 1/2

# Flurry - rank 5/5

# Bloodthirst - rank 1/1

Buld sam malo modifikovao od onog standardnog (imam Unbridled wrath koji mnogo ljudi pljuje ali hocu da ga isprobam).

Sto se tice oruzija:

dual wield - i ako hoces zaista da imas neki dmg sto sporiji MH je najbolje resenje. U offhandu su bitni stats, znaci ako nesto daje dosta agi/str/stam ili crit chance, super je za offhnad. Neki kazu sto sporiji offhand je bolji na burst dmg, neki pa hvale brze offhande ... licno igram sa sporim 1h macevima i nezalim se.

2h - Preporucujem oruzija koja imaju dobar proc, zbog flurry-ja. Inace po meni nejveci zakon je Untamed blade kod fury warriora zbor proca koji je jednostavno lol u kombinaciji sa bloodthirstom.

Oprema - za 2h fury je oprema u sustini ista ko kod Arms warriora - stam/str.

za dual wield je vec drugacije - najbitnije je chance to hit, ali ne treba pteterivati. Po meni neka cool granica je 9-10% na hit, ali moze i manje (i sa 6% moze da se igra ali...), posle toga budziti str zbog attack powera. Bez 1k AP unbuffed je to dosta lose, tako da gledaj da na primer enchante baziras na str vise nego na stam. Na kraju je bitna stamina, ali posto vecina dual w fury itema koje daju hit ima strasno malo ili uopste stam planiraj da ces jedna nagurati do 5k hp (to je vec uspeh) ....

Arms build - standardni 31/20 MS build

Arms Talents - 31 point(s)

# Deflection - rank 5/5

# Improved Rend - rank 3/3

# Tactical Mastery - rank 5/5

# Improved Overpower - rank 2/2

# Anger Management - rank 1/1

# Deep Wounds - rank 3/3

# Impale - rank 2/2

# Axe Specialization - rank 5/5

# Sweeping Strikes - rank 1/1

# Improved Hamstring - rank 3/3

# Mortal Strike - rank 1/1

Fury Talents - 20 point(s)

# Booming Voice - rank 1/5

# Cruelty - rank 5/5

# Improved Demoralizing Shout - rank 5/5

# Piercing Howl - rank 1/1

# Blood Craze - rank 3/3

# Enrage - rank 5/5

(pazi, stavio sam u njemu specilizaciju na 2h axe, sto naravno se menja u zavisnosti od toga koje oruzije koristis)

Weapons - znaci prvi cilj neka ti bude Arcanite Repaer, koji realno bez neke zurbe i frke mozes da nabacis na lvl 55+ vec ako si miner (http://www.thottbot.com/?i=14268). Mozes da ga nosis na lvl 58, tako da do lvl 60 a i posle imas ok oruzije. alternativa ako ne mozes da nabacis material za AR je Ice Barbed Spear koji se dobija za quest u Alterac Valleyu (Battleground). Posle toga ako nemas ok guild, posveti se AV battlegroundu i gruvaj reputaciju sa njima jer za max reputaciju (Exalted) je The Unstopable Force, super 2h Mace koji daje pored knocbacka i 2% na critical chance tako da vredi ga grindati. Posle unstopable forca ti jedino ostaju Instance kao ZG, AQ20, MC, BWL , AQ da bi nasao bolje oruzije. Inace i za druge battlegroune je dobar epic gear, koji ako imas nerve da grindujes pvp je dobar izbor + za rank ces bar nabudziti rank10 armour koji nije los sad posle promena u patchu.

Hints - Dok levelujes budiz arms, da bi imao sto pre mortal strike. Posle toga, daj 5% do critical chance u fury tree i guraj dalje u furry liniji do lvl 60. Ovo je najbolje resneje ako igras od pocetka 2h crit warriora (sto preporucujem jer miss rate u dual w na low lvl je strasan i nesto ga mnogo ne preporucujem). Gledaj da nabacis sto pre 2h axe Corpsemaker i onda na lvl 31+ se potrudi da uradis warrior quest na Whirlwind axe :) ako uspes taj quest da uradsi do lvl 33 na primer, bices u periodu do lvl 40 mnogo imba jer 154 max dmg koji je na ovoj sekiri je na tom lvl jednostavno mnogo dobro. Posle toga, probaj da nabacis 2h sekiru iz Maraudona (Gatobite mislim da se zove, ili 2h mace iz prionceze iz maraudovan) ... itd.

eto bar malo infa, napisacu jos i bolje kad dodjem kuci, sad zurim sa posla :)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

er 2h Mace koji daje pored knocbacka i 2% na critical chance tako da vredi ga grindati.

looooool je ovo neki copy paste od pre 4-5 meseci ? :)

to je promenjeno odavno ... sada ima 5 % shanse da stunuje metu na 1 sec

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

prvo : ... kiligore igram malo duze ovu igru od tebe i unstopable force je NEKAD ima KNOCK BACK ... to su zamenili u npr 1.6 patchu ili tako nekom i stavili UMESTO TOGA STUN ... so fo noob

drugo : ... anger menagement je obavezna stvar ako hocesh da igrash pvp ( ozbiljno )

trece : mace je najloshiji spec kod warriora to je istina ali jednostavno bez obzira koliko je losh , od unstopable ne moze se nista tako lako nabavii a da je tako dobro ... naravno sword spec ftw , ali nema dobrih swordova u low lvl instancama ... prvi dobar sword koji je bolji od unstopable forcea jeste obsidian edged blade ili claymore ako idesh u mc ili na rank 14 :)

hf

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

btw unbridable wratih = uzimash ako idesh na dual wield ako idesh na two hand ( bolje po meni ) onda zaobidji to ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

btw Coll, zasto Anger Management? :P U zivotu ti ne treba :)

ja sam jednom probao bez toga... rage STRAAAAAASNO brzo curi... sramota... a ako na to dodamo da lesser classes (citaj: oni sa manom [:D] ) ne paze toliko na tvoj rage i racunaju da se i rage puni van borbe, svaka kap rage-a koju ocuvas posle borbe je zlata vredna na pocetku sledece(ovo se vise odnosi na DPS warriore, ali i na tankere koje priestovi lece kao ostale klase - hint: rage se ne generise od absorbovanih udaraca)

@dzo - unbridled wrath je lep i na 2H zato sto ti vise znaci nego mali bonus na demo shout(a do cleave-a se mora stici)

@sasuke - primetio sam da dosta warriora nabavlja shining silver breastplate(lvl24 Mail Chest). tebi to ne treba, zato sto postoji Fire Hardened Hauberk - nemam pojma kako horda dolazi do njega, ali ti savetujem da ga obavezno nabacis sto pre(friends come as handy here [:)] ) fire hardened "set" ima jos delova, iako nisu svi najbolji u svojoj klasi. samo prati quest i CITAJ questove(osobina izuzetno potcenjena u danasnje vreme... zasto praviti diablo od wowa? [xx(] )

anyway, toliko :) nadam se da sam pomogao :)

/tip iako si procitao na mnogo mesta na ruru da sword spec pwns, ja bih ipak razmislio na lowlvl o tome(pricam o whirlwind izboru) bez mnogo +crit opreme +5%crit(axe specc) je mnogo lep :)

Link to comment
Share on other sites

demo shout stvara aoe agro = odlichna stvar ... mnogo bolja za 2 handera nego za dual wieldera u svakom sluchaju ... smanjuje ap i pravish vishe agroa nego sa neunapredjenim

axe parira sword specu sve do lvl 50 ali sto dalje odmichesh to je slabiji jer ako pogledash ako imash 10 crit by default + 5 od tog axea to je 50 % poboljshanje .. ali kasnije kada imash 25 % crit by default to je samo 1/6 poboljshanje od prethodnih 1/2 ... tako da se kasnije kada nabijesh opremu sword spec mnoooogoooo vishe isplati ... mada sam ja mog wara lvlovao na sword spec cisto bolesti raid ( sword spec proc oba udarca krtitkali = 4 x vishe dmg )

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

er 2h Mace koji daje pored knocbacka i 2% na critical chance tako da vredi ga grindati.

looooool je ovo neki copy paste od pre 4-5 meseci ? :)

to je promenjeno odavno ... sada ima 5 % shanse da stunuje metu na 1 sec

Jebiga, u pravu si ... unstoppable sam zadni put gledao pre nekih 5 meseci, pa eto ostalo mi taj info ... jebiga, bar si ti tu koji si jos na nivou tog mace da me ispravis [:D]

Prozivku na stranu, scion je u pravu, daje to stun sada a i dalje je najbolji upgrade sa ibs/ar za warra koji neam guild ili ima ali ne mogu u bwl.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Svi znamo da mace na warru SUX! Ali posto ne postoji bolje oruzije 2h sa tolikim DMGom van eng game instanci do jaja je...

btw Coll, zasto Anger Management? :P U zivotu ti ne treba :)

Naravno nije neophodan, ali sam na njega naviko, a razlika se vidi :) Pogotovo u pve, pri pvp je totalno nepotreban. Moze taj 1 talent point i bolje da se iskoristi ...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...