Jump to content

Kada ste prvi put..


Recommended Posts

Sa 14 ... secam se da sam se toliko ucirko da noge nisam osecao i spavao celo vece na nekom raidatoru u klubu gde je ortakinaj slavila rodjendan ... kao fore bice samo deciji spampanjac :P

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sa 4 godine, upao sam u bure piva i onda me je majka izvlacila ali ja sam do tada vec popio pola i tako...

pivo se ne drzi u buradima lol

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio ubedjen da sam napisao...al sad nemogu da nadjem...elem:

Beshe to valjda 2 ili 3 razred srednje (ne rachunam 8 razred, gde sam se prvi put ucirko - al to tad beshe topla voda)

Ortak se seli u grchku

Oko nas 20-30 (ne setjam se vishe)

40000 dinara - Roditj - viski, vodka, metaksa, dzin, likeri, pivo, vino, shampanjac, pelinkovac, loza, rakije, kurci palci shta god ti dusha ishte

Ja sam konkretno kasio sa Dzin Tonikom - cepao Metaksu i Vodku celu notj + overio od svega po chashu-dve. Krunisanje nas 5oro sabismo oko 10gr hashisha.

Bilo mi eGztra, jedini put da sam leluja dok sam hodao. Stigoh gajbi legoh, posle 10 minuta osetjaja da sam na brodu u sred najvetje bure odleteh u WC i propisno se izpeglah.

Sutra dolazim, i pitam kad su ovi zapalili - pola sata posle mene - shto ste tako rano? - pa nije rano brate, to je 8 ujutru - kako bre 8 ujutru kad sam ja zapalio oko pola chetri?!?!?! - ne nisi brate, ti si zapalio u pola osam - serete??? - evo pitaj ribu koja je otishla sa tobom - jel ovo tachno - ona potvrdjuje.

I imam crne rupe, al shto je najgore ne preterano - chak se dobrog dela setjam samo shto sam ubedjen da su bahanalije trajale 8 sate a ne 12 - ko da sam kompresova setjanje.

Usvs je bilo eGztra...samo nikad vishe [:D]

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

pije mi se pivo nesto

a sramota me je da kupujem pivo sam u prodavnici ,to radi samo pijanci i klosari :D

sramota me je da trazim od caleta da mi kupi :\ a kamoli kevi

a takodje me mrzi da usstanem iz stolice da bi kupio sam :(

Imas u ogrimaru sigurno ;)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

[nerd]

kod nas nema nijedna firma koja prodaje vopi preko neta :S

a ni tv shop nema nikakva pica [:D]

eh kad bi mogao nego preko "maila" da mi poshalje to bi bilo imba !

btw zasto svi nabovi pisu ogrimar ? kad je to potpuno ne pravilno ime xD lepo kaze nas drugar hater mohican ,L2READ nubs !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...