Jump to content

Odlucio i ja da igram WoW : )


Sasuke-kun

Recommended Posts

@killYg0r

prekini da se proseravas i da flejmujes. ako ti se ne dopada to sto pisem iskuliraj!I za tvoju imformaciju prosao sam kroz ceo MC ali sam posle batalio jer je gildi trebalo 100 god samo MC da zavrsi a u BWL su padali od 1 bosa .Pored toga dkp sistem je bio retardiran a i warr me je smorio.Tako da nemoj da pricas stvari o kojima nemas pojma.

pa to sam i ja rekao [8D]

znaci ti nisi video w od wow-a ,a kenjas kako je warr sranje i tako dalje .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I de su sad te pare?

odose na epic mount koji je 1000g ??? : ) jel da?

xD

edit: jel normalno da kada kliknem na continue za pravljenje ACC-a ceka 500 godina???

Edited by Sasuke-kun

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

oke bacite kljuc na topic instalira mi se prokletih 5 diskova... cenim da je na 95% ...

jos da instaliram patcheve jaooo ti patchevi ....

hvala svima na pomoci ili odmoci i na spamu...

vidimo se na Sylvanasu (ko igra tamo hordu bacite /w da se grupisemo :) )

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Posle sinocne "Bajkerijade" sam doshao da zakljuchka da je RL rakija bolja od Darkmoon-ove.

Jeste da sam bio navuchen na Darkmoon rakiju dobrih mesec dana, ali mi je ljubazni doktor Drajzer pomogao [:D]

A na pitanje "Gde su sad te pare" odgovor je ...qpio 2 mount-a, gomilu opreme na AH (nisam zalazio u instance, samo solo grind i quest, pa sam osecao manjak dobre opreme)

Neverovatno je da sam lakshe pare mlatio od 10 - 40og lvl-a prodavajuci linen/wool i briarthorn/swiftthistle i ostale low lvl travke, nego na 60-om [:)]

/spam off

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

lvlovao maga - 20 dana, jbga prvi char, ali cenim da bi mogao za recimo 7, bez nekih grind lozana itd.

hunter - 10 dana, i to najopushtenije sa po 4 sata SMa nedelju dana, neki plafon koj bi ja mogo je recimo 5-6 dana sa huntom.

a odakle tebi da dr00d brzo lvluje leba ti, ae feral, machka itd, al nesrecna machka shto grebucka za 100 na 60om lvlu protiv suknje, ae ima fin opener koji radi vishe nego ambush, to je jad u odnosu na ostale, i jedino u chemu dr00d moze da ima potencijal jes' da ima, ili pun qrac snage pa da smara sa medjedom i ogromnim udarcima koji dolaze svake prestupne godine, ili u oomkinu, a za to treba da nosi cloth :P

ma nek ide u djavo wow bre, ja reko ce bude zanimljivo, skinucu se kad god pozelim, sad nece da ode, ocu moj zivot nazad pobogu !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...