Jump to content

Odlucio i ja da igram WoW : )


Sasuke-kun

Recommended Posts

dakle standardna prica igrao sam na privatnim serverima pa mi se smucilo pa ocu pravu stvar (origigi) :)

procitah faq

oke onaj deo sa kupovinom wow-a mi je jasan... plato itd...

isao bi na game cardove koje bi kupio malo kasnije posto sad nisam pri kinti jedva i za wow skupih[8D] ...

-da li ce biti problema sa prvim besplatnim mesecom posto je davno bilo diskusija oko nekih visa card number generatorima i sl ... ? (mozda su moje sive celije vec mrtve pa bulaznim :) )

-server sam vec nasao... igra moj ortak vec tamo pa...

-klasa i rasa... hteo bi da budem Undead Warrior pa me zanima koje profesije bi trebalo da izaberem... ja sam kontao da uzmem alchemy + herbalism da berem cvece i da pravim potione za HP i sl... a ovaj ortak mi kaze: "uzmi mining mlatices kintu ko lud" ... ne znam ni koliki je limit ^^

-hvala i dovidjenja : )

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dakle standardna prica igrao sam na privatnim serverima pa mi se smucilo pa ocu pravu stvar (origigi) :)

procitah faq

oke onaj deo sa kupovinom wow-a mi je jasan... plato itd...

isao bi na game cardove koje bi kupio malo kasnije posto sad nisam pri kinti jedva i za wow skupih[8D]  ...

-da li ce biti problema sa prvim besplatnim mesecom posto je davno bilo diskusija oko nekih visa card number generatorima i sl ... ? (mozda su moje sive celije vec mrtve pa bulaznim :) )

-server sam vec nasao... igra moj ortak vec tamo pa...

-klasa i rasa... hteo bi da budem Undead Warrior pa me zanima koje profesije bi trebalo da izaberem... ja sam kontao da uzmem alchemy + herbalism da berem cvece i da pravim potione za HP i sl... a ovaj ortak mi kaze:  "uzmi mining mlatices kintu ko lud" ... ne znam ni koliki je limit ^^

-hvala i dovidjenja : )

1) Shto se tiche prvog (free) meseca ne bi trebao da imash problema, a ako ih imash nadji preko googla neku generisanu kreditnu koja tje tu biti chisto radi reda prvih mesec dana dok ne dodje vreme za platjanje a onda a) upishi prave, tvoje, informacije za karticu 2) uplati gamecardom.

2) Klasa, rasa. Batali priche o imbalansu, shta ownuje a shta ne etc.. uzmi rasu i klasu za koju mislish da tje ti najvishe odgovarati (ako nemash predstavu o razlici izmedju klasa pogledaj WoW manual koji si dobio sa igrom ili online manual o klasama i rasama, http://www.wow-europe.com i tako..).

3) Profesije, imash "kombo"-e.. a to je bash to shto mislish da uzmesh, Alchemy & Herbalism za primer, odlichna kombinacija. Uvek mozesh da krenesh iz pochetka sa profesijama, nemoj da razmishljash unapred o keshu jer kretjesh od lv1 i ne ochekuj da zaradish neku zavidnu sumu golda pre bar lv55 (shto se tiche profesija).

4) Good luck and God bless your weak soul because you are entering in the world of legal drug called World of Warcraft. [:D]

Link to comment
Share on other sites

@Sasuke-kun

warriora ti ne preporucujem ,nije za pocetnike veruj mi

oprobaj se sa magom ili rougom mnogo je lakse ,lepse i zanimljivije igrati sa njima trust me

sto se tice profesija ,sve je do tebe da li oces gold ,iteme ,potione itd

i na kraju rasa ,ne moras odma undead-a a da nisi jos ni usao u igru :)

vidi sta ti se nece smuciti da gledas duuuugo naredno vreme koje ces provesti uz ovu drozu [;)]

Link to comment
Share on other sites

dakle standardna prica igrao sam na privatnim serverima pa mi se smucilo pa ocu pravu stvar (origigi) :)

procitah faq

oke onaj deo sa kupovinom wow-a mi je jasan... plato itd...

isao bi na game cardove koje bi kupio malo kasnije posto sad nisam pri kinti jedva i za wow skupih[8D]  ...

-da li ce biti problema sa prvim besplatnim mesecom posto je davno bilo diskusija oko nekih visa card number generatorima i sl ... ? (mozda su moje sive celije vec mrtve pa bulaznim :) )

-server sam vec nasao... igra moj ortak vec tamo pa...

-klasa i rasa... hteo bi da budem Undead Warrior pa me zanima koje profesije bi trebalo da izaberem... ja sam kontao da uzmem alchemy + herbalism da berem cvece i da pravim potione za HP i sl... a ovaj ortak mi kaze:  "uzmi mining mlatices kintu ko lud" ... ne znam ni koliki je limit ^^

-hvala i dovidjenja : )

brate,pa ti si ziv,daj javi se na klejbezable,nedostajes nam tamo...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

oba warriora koja sam pravio bili su potpomognuti lvl 60 likom sa dosta kesha tako da ne znam sta da kazhem za ovo da warr ne valja kao prvi lik...mislim super je ko oce da proba, ali da su izdaci veliki, definitivno jesu...sa druge strane ko izgura warra ko prvog lika sigurno ce vishe nauchiti o agro menadzhmentu i igri nego mnoge druge klase....takodje warr je super interesantnan u endgameu tako da podrzhavam svakog ko se odluchi na ovaj tezhak put...

sto se love i vestina tiche ako pochinjesh na "starom" serveru sa ustanovljenom ekonomijom onda su ti gathering skills najbolje sa pochetak, mada ko oce da skuplja herbalizam i alchemy su keva za lovu u endgameu samo tako...

uglavnom za prvog lika najbolje ne slushati tudje savete, prolistaj manual i uzhivaj u igri, to ce ti biti najbolje iskustvo do kasnog endgamea...

takodje, ako oko lvl 30 osetish da stvari idu tezhe nemoj da odustajesh (ali razmilsi o tome da probash josh koju klasu chisto da vidish kako ide...)

and what tjira said o tome kako nam je zhao sto si postao 'koman =o)

Link to comment
Share on other sites

migsha i njegovi trolovi... :P

mislish troll migsha i njegovi trollovi [:D]

elem al ozbiljno ne idehs polako natenane, da bude sho lakshe odma udri na najludje!!! na warriore... !!! i to troll warriore... de tjesh ludje...!!! :)

joj znate ono kad nemate deo tela, i desi se da vas zasvrbi... ,meni tako wow krenem d aspominjem trollove nedje i dodje mi da se ulogujem i prodam sav onaj dark iron ore i arkanite... :/

i da provozam raptora po nekoj low lvl alijansa regiji...

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

rasa klasa uzmi sta ti se svidja ...

za profesije ... preporucujem nesto za farmanje golda iz cistog razloga sto ce ti trebati gold na lvl 40 mnogo a kada igrash prvi put uvek ce ti faliti para .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

oba warriora koja sam pravio bili su potpomognuti lvl 60 likom sa dosta kesha tako da ne znam sta da kazhem za ovo da warr ne valja kao prvi lik...mislim super je ko oce da proba, ali da su izdaci veliki, definitivno jesu...

QFT

Warrior ti je klasa u igri koja najvise zavisi od opreme, sto naravno trazi cash. Mada, ako neces da zuris sa lvlovanjem, nego da igras lagano, radis sve questove, pomalo i grindas i okrenes po par puta svaku instancu, samo napred.

Link to comment
Share on other sites

posto vec svi kazu(a na osnovu tvoje pocetne ideje) warra da igras, ja cu ti reci sam jedno - u torbi(ili na sebi) uvek treba da imas 1H oruzje + stit. u zavisnosti od toga da li ces igrati dual-wield ili 2H, nosi drugo 1H odnosno 2H oruzje... mnogi koji pocinju da igraju prvi put sa warrom cesto(uvek) zaborave na cinjenicu da kada udju u instancu drugi sluze da biju a warrovi da budu biVeni [:)]

Link to comment
Share on other sites

pa pazi mozesh i da bijesh + da budesh biven u isto vreme... dual w. i rage`a kolko otjesh + dobar agro control, x sundera na svima... al da ti je dobar party, kazesh pumpate ovog pa onog pa onog... i sve je kewl,... :)

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

rasa klasa uzmi sta ti se svidja ...

za profesije ... preporucujem nesto za farmanje golda iz cistog razloga sto ce ti trebati gold na lvl 40 mnogo a kada igrash prvi put uvek ce ti faliti para .

Meni je prvi lik kojeg i sad igram lvl 35 druid, imam preko 100 golda, a i rank 3 , tako da imam sasvim dovoljno za mounta. Jedino sto sam radio je tu i tamo prodavao Swiftness potione i prodavao sve zelene iteme na aukciji :D

I stvarno nisam grindovao, nego jednostavno, skupi se... ;)

Tako da, samo fino i polako bice za sve. Ako se ne kupuju plavi itemi na aukciji non stop...

Link to comment
Share on other sites

vou vou vou... kakav odziv... da krenem redom...

neki nisu procitali da nisam pocetnik >.< igrao sam na krekiranim serverima i tu malo silovao priesta itd... ma pravim party sa ortacima ja warrior a ova dvojica priest + roque ... a ja resio da tankujem malo xD navukao sam se na jedan film Pat-pvp2 ... : )

grujo resio sam da skinem net dok ne zavrsim skolsku godinu jer sam bio u situaciji da ponovo odem u drugi razred ... i eto me sad... sa jadnim prosekom oko 3.1 ... jaka gimnazija...

znam i za komboe sto se tice profesija... farm ftw :)

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

vou vou vou... kakav odziv... da krenem redom...

neki nisu procitali da nisam pocetnik >.< igrao sam na krekiranim serverima i tu malo silovao priesta itd... ma pravim party sa ortacima ja warrior a ova dvojica priest + roque ... a ja resio da tankujem malo xD navukao sam se na jedan film Pat-pvp2  ... : )

grujo resio sam da skinem net dok ne zavrsim skolsku godinu jer sam bio u situaciji da ponovo odem u drugi razred ... i eto me sad... sa jadnim prosekom oko 3.1 ... jaka gimnazija...

znam i za komboe sto se tice profesija... farm ftw :)

Uzmi ono sto ti najbolje lezi, biti warr je malo dosadno najbolje je da uzmes neku dps klasu tipa rogue, mage, warlock ili huntera, ali jos jedno upozorenje kad krenes da igras WOW i udjes u mashinu farmovanja instanci neces moci da skidas net tek tako ;)

Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

sve zavisi od tipa lika koji igra ... tj sta voli , sve klase su super na tebi je da izaberesh sta ti lezi u u emu vidish da cesh imati najvishe zabave .. jer ipak je ovo igra .. u svakom sluchaju samo sto volish da igrash / sta si igrao u igrama slichno tipa izaberi i nemozesh da promasis ... npr ja sam igrao sve likove u diablu i sve sam ih voleo ali su mi paladin i sorserka najvishe lezali iz zaista i dalje uzivam da ih igram ... tako je ispalo i u wowu ... tako da neka ti i to bude neka smernica sta da odaberes :D

hf ^^

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...