Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svaka chast Miletu. Tezhu grupu nije mogao dobiti, realno.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

svaka chast :) a inache, proshli su i HoT i Titan jer im je obojici odgovaralo neresheno ;)

neresheno im je odgovaralo da bi oboje prosli u razigravanje sa ciarom, a posle razigravanja su prosli obojica

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A na wcreplays nijedan Miletov rep, al je zato vazhno da ima Grubby vs lol_pichka_materina i to obe partije...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

tod-a nece dobiti, u mirroru ne znam kakav je pa ne znam koliko su mu sanse protiv zeusa ali ja mislim da je zeus dobar u mirroru tako da ce biti tesko ali veliku sansu vidim u mecu protiv insomnije, kojeg je na eswc qualiju u bugarskoj didi dobio sa 2 puta po 2:0, gde mislim da mile sigurno dobija na svojoj mapi a inso ce onda birati verovatno turtle sto mile takodje jako dobro igra tako da mislim da moze da mu pomrsi racune, samo da dobije tog bigsa kojeg ja iskreno ne znam ali vidim da ga neki hvale...

kakav sam kladionicar sve pogadjam [8D][8D][8D]

opusteno trenerka sa flekama od cvaraka(govedina)

Link to comment
Share on other sites

Jel ima negde da se skinu ostali Miletovi replayovi ?

edit: Ko danas igra ?

Edited by FistBorn

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

evo braco moja jedva su me nekako do neta pustili ...

Smoren sam do jaja , a evo zasto FTW!!

1. Upale su mi 3 mrcine koje ce kako sad vec vidim uci medju 8!!!

2. Jebeno mi niko nije rekao da moram da nosim svoje stvari da bi igrao... pa sam se snalazio kako sam mogao, 5 minuta pre 1 partije mi je rekao orga tipa , nadji stvari za 5 min ili ne igras!!

Slusalice su mi non stop padale i radio mi je samo desni zvucnik koji je krcao , igrao sam 1x na mx510 na koji totalno nisam navikao( uvek igram na sto manjim misevima ) Podloga me je jebeno zuljala ... i sve je to bilo ok , dok mi nisu dali francusku jebenu tastaturu gde su slova pomesana , f1 f2 sux , a SPACE je duplo siri od naseg standardnog , tako da mi se u toku pegle (posto uvek skoro drzim alt ) desilo al da ne preteram 100 puta kliknem jebeni space umesto alt , i on me vrati u bazu!!!!

vs toda sam odigra tuzno obe partije dok se kolko tolko nisam priviko , inso mi je uzeo partiju jer sam isao raspalog demona , a on odma fe i posle mi se zaletao samo na moj expo i trosio futmene ... i napao me kao sa 30 pop vise i baja je... i to je sve ok ali vs zeusa!!!!! pricali smo posle partije i sam kaze da ne zna kako je dobio obe partije , dobijao sam i 1 i 2 partiju nekako , i cim dodje veca pegla 50+ pop meni sve pocne da se gubi da me vraca u bazu ... treso sam se !!!

Sve u svemu totalno sam zadovoljan ucinkom , ali znam da sam mogao bar duplo bolje i zbog toga mi je jedino krivo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...