Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa kada ls i jeste imba, a sto mu je prodavao shemu sa bm lolcina ako se ne varam sky je taverovao svaku partiju, na pocetku kada se probijao ja se ne secam da sam video game koji nije uzeo na frku

ma nema imbe.Jednom ce jedna dobiti drugi ce drugi dobiti ls treci put ce zajedno

Nije normalno da tod na pocetku partije

tod:plzzzz dont use ls it is bug

Link to comment
Share on other sites

ma nema imbe.Jednom ce jedna dobiti drugi  ce drugi dobiti ls treci put ce zajedno

Nije normalno da tod na pocetku partije

tod:plzzzz dont use ls it is bug

meni je savrseno jasna tvoja poenta, i da tako je nekako, ali nije isto ako to posmatras kao "obs" ili kao igrac, ako mech dva progamer-a koji su ulozilo mnogo u to zavisi od luck-a to definitivno ne govori mnogo o balansu (moze on nerednih 10 partija dobiti ls ali sa tim ls-om ce dobiti pobedu na ladderu a ne na wcg-u xD), dok ce generalno jednom jedan imati srece drugi put drugi, jednom ce jedan kanterovati imbu, drugi put mozda drugi pa je generalno balans dobar ( ili makar prihvatljiv xP )

Link to comment
Share on other sites

Realno,na neki uvrnut nacin,ls je i pomogao igrici :),ljudi su bili u stanju da kripuju do sutra i lvl-a 3 e onda idemo da vidimo sta radi ovaj...jebo takav warcraft,sad se cimaju i sibaju od samog starta i ovaj ne moze da udje i upotrebi ls tek tako preko njega..sad je mnogo manje situacija da je ovaj na drugom kraju mape i ovaj mu useta u bazu i ubije boga u njemu sa ls :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

Realno, ls ima efekta samo protiv humana...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

A shto je Sky ispresavijao Grubby-a, bruka. Onaj far seer nije mogao da prdne od onih sorcereski... Samo slow na fs i gg... Neshto mi se chini da Grubby nece daleko da dogura. Prvo Sweet, pa GuangMo, pa sad Sky, btw svaka chast Sky-u, dechko igra do jaja

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

al ste se nalupali. U StarWars turnirima nema kesh nagrada, MVP dobija neku simbolichnu sumu (simbolichnu u odnosu na ostale turnire), a organizator placa put, shto znachi da se grubby-ju, tod-u ili nekom drugom sasvim jebe shta ce da uradi na starwars turniru. Kinezi se loze jer igraju pred svojom publikom, a ostale zabole, to im je placen put da se malo provedu. Vec na eswc-u ce grubby i tod opet sve da sabiju.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

doshli su i gica i vatrica grubby-ju, i preshao je grubby preko njih :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...