Jump to content

Desperados 2


Recommended Posts

sad sam skinuo demo... i (: (:

ja nisam ni znao da je izashao do korijevog posta...

za sada (igrao sam 2 minuta chisto da vidim kakva je igritza) je sasvim ok..

grafika nije neshto spetz, ali je solidna, pesmitza koja se vrti u pozadini je xtra, jedino me nervira shto mozhesh kad hotjesh da se prebatzish u 3. litze... i da igrash odatle.. ko zna.. mozhda to valja za neshto.. ali meni je ruzhno....

sve mi radi na haj, 1024 bez kochenja...

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

Well, igra predstavlja korak u nazad u odnosu na prvi deo. Mehanika igranja i sve ono sto je valjalo u prvom delu je zadrzano, ali zbog insistiranja na 3D grafici cela stvar je prilicno rogobatna i neudobna za igranje. Neke jednostavne operacije zahtevaju zamorno zongliranje sa kamerom, dok je izokreces, izzumiras i podesis, presedne ti igranje. Plus, drzanjem desnog dugmeta se vrsi rotacija+zumiranje, a pritiskom na desni taster se i deselektuju selektovani likovi, pa cesto "ispustis" lika i moras da ga ponovo selektujes, jer si hteo da izrotiras kameru da bi lakse upravljao likom, in the first place. Kad zavrsis nivo, imas utisak da si presao tri nivoa neke normalne igre. Pogled iza lika izgleda lepo, ali je upotrebljiv pre svega za divljenje okolini i neke manje, pipavije radnje (i za pucanje/bacanje nozeva). Prakticno je nemoguce sunjati se u tom modu, nema sanse da se provali da li su te protivnici nanjusili ili ne, plus sto nemas tako lep pregled svih neprijatelja.

Grafika je nekako ruznjikava, podseca na dane pocetka 3D grafike, brdo tekstura koje se, po kvalitetu, nekako lose uklapaju i slazu jedna sa drugom. Na svaku lepu i normalu teksturu do

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja nisam hteo da uzimam drugi deo, pre tacno 5 godina bash u ovo vreme igrao sam prvi i poludeo sam od nerviranja, teze bre bilo od onih poslednjih komandosa...

n00b... [:D]

na lapu mi nije radilo dobro probatju na pc`u.... :)

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...