Jump to content

Recommended Posts

Kao shto vecina ljudi zna, Starcraft ove godine nije na programu nasheg WCG-a. Kao glavni razlog organizatori su naveli mali broj igracha. Najvishe shto mi mozemo da uradimo je da pokazemo organizatoru da su pogreshli. Broj igracha koji mora biti na WCG-u je 32. Zato bih svakoga zamolio, ako je planirao da dodje na WCG da igra Starcraft (posmatrachi se ne rachunaju) da mi poshalje sledece podatke:

Ime i prezime (obavezno), Grad (obavezno) i Broj telefona (pozeljno).

Dakle, samo oni likovi koji su 100% sigurni da ce doci da igraju (naravno ukoliko uopshte bude igranja).

e-mail: spisak.igraca@gmail.com

Moze i putem poruke preko sajta, sve jedno.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne igram StarCraft ali mnogo bi mi ruzan trip bio kada ne bi imali pretstavnika u SC i zato ajde ljudi javljajte se i skupite 32 choveka!!!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Evo tri druga nemaju account na rur-u pa ja postujem za njih:

Srecko Radosavljevic, Smederevska Palanka, 062/317-118

Stefan Cvetincanin, Beograd, 063/7202-591

Momir Radovanovic, Beograd, 063/7069-940

Znachi oni dolaze 300% ^^. Videcu jos sa joshuom, on kupuje komp ovih dana pa ce mozda opet poceti da igra.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...