Jump to content

Recommended Posts

e zeroxe nebudi bezobrazan i ne prozivaj ceo ns zato sto te je decko hell pwnovao na ferku imas 5000 partija i nista ne znas a ti vodoo jesi se popravio i igras super ali zato sto si i dalje bulja naspram fova lucifera sweeta i tih imena i ne mozes da kontrolises gulove ko oni ne pricaj gluposti da to neradi nego reci jos uvek ne znam to da odigram ... a za ovaj race war sta da kazem human je poslednji mislim

orc pa undead (vood zeexe sta reci....) treci elf pa poslednji human koji je izasao u svom najacem sastavu

a apm-a su mozda i zvali da igra a elfa ali je odbio ko zna

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo cu da pomenem da hmn postava nije dobila ni jedan matchup :/

Tj,ne znam shta rade vs orka,ali teshko da ce i tu neshto uraditi.Nego zadnjih par meseci neshto i ne pratim(zapravo vrlo slabo) war scenu,tako da nebi mogao dublje da prokomentarishem ovo,ali nije za zanemariti...

Inache ork wtf?!?Od kad su orci postali toliko superiorni?I nemoj da mi je neko pocheo sa prichom u fazonu nije to do rase,to je kao do grubbyja,jer ta pricha je smeshna koliko i rezultati orkova.Sva ova bagra je manje vishe vrlo slichnog skilla sa manjim,jedva primetnim odstupanjima...

koliko sam ispratio, cini mi se da je grubby osvojio race war a ne ork :)

btw SeT ftw!!11!!!

usput hell je u pravu, a i bio je na sceni jos i u roku, vudu najjace da te bube i close creep niko nije probao pre tebe pa nezna kako "dobro" rade :)

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

joj kako bi masno pogeldao ovo a ne mogu da nadjem frozen throne disc :/ ... imam kutiju ali mi neko pojeo disk ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ae smanjite te ns-bg rasprave da ne moram da brishem postove i delim warnove..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Samo kad si ti pa pametan,da si tolko pametan,ne bi bio buljash :))))

Voodo i Zerox su omracili....ali ja sam ipak sa tih 10 000 partija uzeo par puta neki $,a ti Zeroxe od kada igrash ovaj warcraft si i dalje buljash :)),ti i Voodo pod ruku pa na sklapanje taktika Crypt Lord,Fiends,Wyrms,necros and stuff :)...To be continue,u sledecoj epizodi ce te slusati nove taktike Zeroxa i Voodoa i gledati njihove mocne replayeve :)

kao prvo ja nikad u zivotu sem posle ovog reseta nisam imao net da vezbam, nego sam igrao vs Computera i tako dolazio na LAN turnire, sad kada imam da si nastavio da igras voleo bih da odigramo...

e zeroxe nebudi bezobrazan i ne prozivaj ceo ns zato sto te je decko hell pwnovao na ferku imas 5000 partija i nista ne znas a ti vodoo jesi se popravio i igras super ali zato sto si i dalje bulja naspram fova lucifera sweeta i tih imena i ne mozes da kontrolises gulove ko oni ne pricaj gluposti da to neradi nego reci jos uvek ne znam to da odigram ... a za ovaj race war sta da kazem human je poslednji mislim

orc pa undead (vood zeexe sta reci....) treci elf pa poslednji human koji je izasao u svom najacem sastavu

a apm-a su mozda i zvali da igra a elfa ali je odbio ko zna

nisam tebe ni freemana prozivao, vec sam pod debilima iz NSa naveo : hellfirea i gogu, znas ti da tebe cenim ^^

Link to comment
Share on other sites

Hella nazivati debilom je malo glupo, s'obzirom da ti je dechko odgovarao sasvim korektno i sa pravom.. a usput je bio odlichan WC3(TFT) igrach dok si ti sanjao pobedu vs Compa! =) Isqlirajte glupe NS-BG svadje, kao shto je mr. Highl1 rekao, milion puta smo imali istu - glupavu - prichu na tu temu.. a i svi znamo da Panchevo > BG+NS [:D][:D] (ko me napenali da zivim u selu, pojeshtju ga za doruchak!!! [}:)][:D][:D])

Link to comment
Share on other sites

To Hellfire and rest: Nisam se nashao kao prvo uvredjenim.

Kao drugo, nisam sebe poredjivao sa bilo kojim od navedenih koreanaca.

Kao trece, ja gledam najvishe njihove replayeve. Koliko sam video trenutno je "u modi" ili trenutni still igre fiends + close creep + destroyers.

Kao chetvrto, ja ne znam da li vi chitate moje postove.

Kao peto, Vladice ja ne znam o chemu ti prichash?! Ja sada ne znam da kontrolishem ghoulove kao Sweet/Lucifer/Fov pa treba da priznam da ne znam?! Ne kapiram te? Ja nishta nisam ni rekao za njih... Oni momci stvarno imaju Godlike micro samo trenutno su Orci mnogo bolje uvezhbani vs ghoul/destro i ghoul/fiend taktike i tezhe gube...

Zerox ne igra stalno zato i nije osvajao turove... On jedne nedelje odigra 100 partija pa posle 2 nedelje odigra 2 partije itd. Nije da ga branim ali jeste tako. A i ne znam u chemu je problem sa tim odigranim partijama? Pa shta ako lik ima 10000 odigranih? Shta mislite koliko ima Sky kada kazhe da svaki dan igra po 14 sati i da nema veze sa talentom nego samo vezhba kao lud KONSTANTNO!!!

Ja se ne hvalim samo kazhem da bi dobio ghoulima dobrog orca na ladderu (lvl 45+) treba da imash izmedju 0-30 ms-a dok sa bubama mozhesh lakshe da ga dobijesh sa 70-100ms-a. I zashto bih ja sada uopshte igrao sa ghoulima kada imam veci delay kada mogu da igram sa bubama?

Pa kada sam imao modem ne secam se kada sam igrao sa ghoulima vs Orca. Nego samo CL + fiends [:D]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

To Hellfire and rest: Nisam se nashao kao prvo uvredjenim.

Kao drugo, nisam sebe poredjivao sa bilo kojim od navedenih koreanaca.

Kao trece, ja gledam najvishe njihove replayeve. Koliko sam video trenutno je "u modi" ili trenutni still igre fiends + close creep + destroyers.

Kao chetvrto, ja ne znam da li vi chitate moje postove.

Kao peto, Vladice ja ne znam o chemu ti prichash?! Ja sada ne znam da kontrolishem ghoulove kao Sweet/Lucifer/Fov pa treba da priznam da ne znam?! Ne kapiram te? Ja nishta nisam ni rekao za njih... Oni momci stvarno imaju Godlike micro samo trenutno su Orci mnogo bolje uvezhbani vs ghoul/destro i ghoul/fiend taktike i tezhe gube...

Zerox ne igra stalno zato i nije osvajao turove... On jedne nedelje odigra 100 partija pa posle 2 nedelje odigra 2 partije itd. Nije da ga branim ali jeste tako. A i ne znam u chemu je problem sa tim odigranim partijama? Pa shta ako lik ima 10000 odigranih? Shta mislite koliko ima Sky kada kazhe da svaki dan igra po 14 sati i da nema veze sa talentom nego samo vezhba kao lud KONSTANTNO!!!

Ja se ne hvalim samo kazhem da bi dobio ghoulima dobrog orca na ladderu (lvl  45+) treba da imash izmedju 0-30 ms-a dok sa bubama mozhesh lakshe da ga dobijesh sa 70-100ms-a. I zashto bih ja sada uopshte igrao sa ghoulima kada imam veci delay kada mogu da igram sa bubama?

Pa kada sam imao modem ne secam se kada sam igrao sa ghoulima vs Orca. Nego samo CL + fiends [:D]

stvar je u tome sto je sky sa 10000 partija uzeo wcg i sabio humane a drugi sa malo manjim brojem partija nemogu da dobiju mene koji neigram 2 godine...

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...