Jump to content

Acc-prodajem ili menjam


Wlepa

Recommended Posts

Ovako. Prodajem acc ili menjam za acc.

Imam 60warlocka Valbo( pogledajte na thottbotu opremu),rogue35,druid21 itd. na Frostmane serveru.

Menjam iskljuchivo za likove na MAGHTERIDON serveru !!!

e tako pa nudite. Pozdrav

Kad Srbin Hrvatu kaze brate, kad Slovenci pice plate, kad se Crnogorci posla hvate, Makedonci dobiju vece plate i sve to Bosanci shvate, bice opet SFRJ brate!

Link to comment
Share on other sites

Ni ja isto... Hmm... Idite na Test server i napravite Naxx raid. Kazes paladinu baci BoW/BoM na sve a on ce ti: WTF is BoW? Kad mu objasnis, a on baci po mali (5 min) na random likove u raidu *BoW na warriore i rogove ofc*... A nedaj boze da ga pitas de su mu Greater Blessings i Symboli za to... Naravno pitao sam ga, od kad igra i koji mu je main... Odgovor: I bought acc with pala full Judgement + Hend of Ragnaros for 400$ from friend and i PWN on my server. I dont know wtf are u ppl talking here about...

/omfgnowai!

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Nisi u pravu neko je n00b pa on kupio chara ili ne! Kad sam pocinjao chara u alijansi negde oko 7 lvl naletim na maga koji udara vuka staffom a puna mu mana!

Ja rekoh lik nabija skill sa staffovima ali ipak sta ima da nabija skill kad je 7 lvl! Lik je ladnjaka umro dva tri puta i ja ga pitam sta radi, on lepo kaze pokusava da nabije lvl i kako misli da je igra preteska a kad sam ga pitao sto ne baca magije kad je vec uzeo maga on mi kaze da on ne voli to vec da udara! Ja nisam nista komentarisao nije mi se dalo da mu objasnjavam, samo sam zapalio nadajuci se da ce neko da mu objasni!

...

Link to comment
Share on other sites

ovo je vec debelo zaslo u OT ali ajde da i ja nesto dodam:Lik hunter sa mnom u SC drzi peta na aggresive i tuce sa 2 maca.A ja kao a da ti dismisujes tog peta i predjes da radis svoj posao kao na primer da pucas ? a lik hunteri imaju najbolji bonus na dual wield oni su kao rendzeri iz D&D 3rd edition zar ne ?.DOOOOh

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...