Jump to content

Nasi serveri i Bosanski


Recommended Posts

Nikad me nisu banovali sa domaceg servera a desavalo se da me toliko kenja, pa da sam sam sebe gledao banovao bih se.

Ali zato mi se desilo na STEAM serveru, nemackom, da me banuju : reason : Aimbot

Pa ti sad vidi. A u zivotu cheat nisam video kako izgleda.

Josh im platim steam josh me banuju a ne chitujem.

Toliko o nashim i stranim adminima.

edit: A sto se tice SBB-a... pa, samo cu reci da sam davno prestao da igram na njemu.

Svojevremeno sam dobio ponudu da budem admin tamo, ali neka... Lepse mi je bez njega...

Edited by MikacNS
Link to comment
Share on other sites

Kad bi heaton usao na server,mislim da bi pritisli tab i uradili jedno 10.000 screenshotova... [:D]  [:p] ...Ma to je vec standardna prica,ne vredi pokretati temu...Poz!

Koj bre hiton... taj chovek ne zna ni da broji do 8... on ce da udje na server... boze... mozda da dodje potti kod njega gajbi da mu udje na server... i da sluchajno potrefi nash... kada bi video kako su nashi ljudi na ffa serverima dobro informisani i kako se poznaju u svet cs-a mozda bi mu bilo dobro... kao da bi neki od admina znao ko je hiton... :) LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL

@ LESHKO

P.S. CIGO

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...