Jump to content

Nasi serveri i Bosanski


Recommended Posts

evo da vam ispricam tj da vam kazem nesto u vezi nekih nasih i bosanskih servera :) udjem ja i i igram i tu sabijam dza bu i ljudi pocnu da me kikuju sa pricom da sam sifras....dobro ok udjem u drugi server da kazem "nash" i tu isto da kazem da sam eto sabijao i tu me kikuju pa cak banuju...ja ne znam u cemu je to fora ali mislim da ne treba davati admin ljudima koji cim im neko da hs i cim krene da neko dobro igra i sve da krenu da kikuju i banuju ljudi...mislim stvarno a neka ti ljudi pa mislim ja ne znam sta bi bilo kad bi im heaton usao na server sta bi radili??? :))) eto toliko od mene...poz svima...........

P.S NISAM SIFRASH! :)

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

evo da vam ispricam tj da vam kazem nesto u vezi nekih nasih i bosanskih servera :) udjem ja i i igram i tu sabijam dza bu i ljudi pocnu da me kikuju sa pricom da sam sifras....dobro ok udjem u drugi server da kazem "nash" i tu isto da kazem da sam eto sabijao i tu me kikuju pa cak banuju...ja ne znam u cemu je to fora ali mislim da ne treba davati admin ljudima koji cim im neko da hs i cim krene da neko dobro igra i sve da krenu da kikuju i banuju ljudi...mislim stvarno a neka ti ljudi pa mislim ja ne znam sta bi bilo kad bi im heaton usao na server sta bi radili??? :))) eto  toliko od mene...poz svima...........

P.S NISAM SIFRASH! :)

Jebiga , previshe sabijash...

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Jebiga , previshe sabijash...

pa ne znam mozda nikad se ne zna :)

Nadam se da je ovo zajebancija ili se nisi izlogovao :))

Nije zajebancija nego je ozbiljna stvar sa kojim se susrece nasa cs scena i komsijska :) eto to kori

Ovaj watch je jebeni kralj :)

Hvala staljo za kralja :) ali majke mi pa zar nije to povodom toga sto se desava?

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

isti problem udjes na neki server i pocnes da gasis a admini i ostali retusi odma pocnu "gasi" ali bukvalno svaki put kad udjem naneki server jel imaju ti ljudi imalo mozga da mogu da razgranice kad neko cituje a kad ne

P.S. SVI ADMINI SU RETARDIRANI

Link to comment
Share on other sites

isti problem udjes  na neki server i pocnes da gasis a admini i ostali retusi odma pocnu "gasi" ali bukvalno svaki put kad udjem naneki server jel imaju ti ljudi imalo mozga da mogu da razgranice kad neko cituje a kad ne

P.S. SVI ADMINI SU RETARDIRANI

word

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

A znaci tebe sam banovao :P:P:P:P:P

Hehehe dodji na terru , neces dobiti ban ,a neces ni moci da ubijes nikog :P

Vozdra

aaaaaaaa ti si taj znaci a?:) pazi kad sam znao eto ljudi i posle ja sam prso tj lazem ili kao sto bi neki rekli da se slucajno nisam izlogovao ;) poz

@ suba

reci subo sta reci ? :)

Edited by watch:.

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

pa sta ako ima citera ? na to gledas kao na neki izazov....:D a da se ne lazemo pravo resenje lezi u steamu kad nasi serveri predju na stem svi cemo biti zadovoljni.....a taj prelazak traje kao i bilo sto u nasoj drzavi .....vecno

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kako pa sta.... zar ti ne bi nerviralo da jos ne izadjesh iz baze a vugla ode :D

pa to je malo ne moguce..ali ajde.......pa ne smeta mi ....to sto on ima aim to ne znaci da ti njega ne mozes da ga ubijes....jedino je problem kad uzme snip :D...meni vise smetaju admini nego sifrasi :D ....

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pa to je malo ne moguce..ali ajde.......pa ne smeta mi ....to sto on ima aim to ne znaci da ti njega ne mozes da ga ubijes....jedino je problem kad uzme snip :D...meni vise smetaju admini nego sifrasi :D ....

veruj mi,igram na sbb non steam-u svaki dan...

i WH chini chuda... :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

pa igram i ja ....pa mi ne smeta...mislim kad se igraju mape tipa dust2 astek train nuke ....te mape znam napamet..i znam gde moze da se usteka i gde moze kroz zid...pa ocekujem.....na kraju krajeva stvar ukus :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...