Jump to content

Neki dobri potezi :)


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jahta, ili peja_ na forumu

jahta na moru \o/

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

secam se jednom ja u deusu , igram vs mishe 1v1 lomimo se mi ... joca me cacka jos iza ledja , smara svi navijaju za mishu , ono olupavamo se , meni heroji Dh lvl 5,6 i naga lvl 4,7 a njemu Dh lvl 4.9 i naga 3.6 on ima 6 meda i 1 drijadu bez abolisa , a ja 5 meda i 2 drijade sa abolisom :) i taman da se popeglamo dodje vudu i ugasi svetlo FTW!!!

Link to comment
Share on other sites

Jbga, sad sam se setio da imam i ja nesto za ovo... Kada je dosao tft, igrali smo svako vece mapu Friends 2v2v2v2, i imao sam gomilu gargojla (preko 40) i high level CL DK, i dobio sam fajt sa dve vojske dvojice razlicitih humana sa grifonima/hawkovima (jedan za drugim, naravno, i poginulo mi je sve sem heroja:-)

Elem, u toj partiji sam jurio neciju PoTM, nabio je na Impale, i okamenio ekipicu gragojla oko nje, da ne moze da pobegne, pa je ubio :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Volim kada pogledam neki replay i vidim par dobrih poteza (tipa surround sa 4 foota, tp heroja na 1hp, dobar nuke itd...)

Hteo bih sa vama da podelim par dobrih poteza :)

#1 Screenshot: Chekich leti

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

odgledao sam replay, ovaj je mogo sa holy lightom da opali rendzherku josh pre nego shto je stigla da qpi iteme ali ne, on je morao da hiluje mk-a, a realno nije bilo potrebe.

Edited by epicAdrian
Link to comment
Share on other sites

nije mogao da healuje rangerku jer nije bio u range-u... A ja nisam toliko lud Vladice da se vracam da bacam silence na dva heroja kada on sa Paladinom ima Heal... Bolje da potroshim dva artifakta nego da rizikujem da li ce on da mi baci Heal ili ne...

To Misha: Misho no offence ali nishta nisi pametno rekao u poslednjih 100 postova... Zrachish masu...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

daj bre vudu, shta nije bio u range-u, a pala ti je i oshamario jednom rendzherku pre nego shto si iskoristio invisibility bash kod shopa..

uostalom ne krivim nishta tebe, samo kazhem da je to njegova greshka bila...

Link to comment
Share on other sites

daj bre vudu, shta nije bio u range-u, a pala ti je i oshamario jednom rendzherku pre nego shto si iskoristio invisibility bash kod shopa..

uostalom ne krivim nishta tebe, samo kazhem da je to njegova greshka bila...

nisam gledao rep oces da kazes da sam upravu da je mogo da rokne silence i spura ;)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...