Jump to content

mrzim blizard


Noob

Recommended Posts

ma trazi da kupi kartice , krstari jevropom

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

jebiga, nekog vezhu za krevet nekog poshalju u inostranstvo da ga odvoje od wowa...

ja rekoh da se vratjam kad sve moje puteshestvije zavrshe...naravno postoji mogucnost da zabodem ovde neku igraonu samo tako ali faktichki sam obecao maudu da pre nego sto dodje toga moram da zabodem venu pa se kao netjkam....lol maud kao garancija apstinencije - you heard it here first ;o))

Link to comment
Share on other sites

moj primer :

mogu da "prekinem" da igram kad ocu ,i npr odlucim 3-5 dana da ne igram

i za to vreme u opste nemam potrebu da se vratim ,nikakava zavist sve ok

ali ako sednem da igram na 5min posle tih dana to je kraj

tad ne mogu da prekinem u opste ,ali bi sutradan mogao opet da napravim takvu pauzu od 5 dana

i nista da mi ne bude.

da li ima svrhe pokusavati da prekines da igras ,da li je wow nesto sto su igrati jos 10 godina :)

da li si sve ljudi zavaravaju da su prekinuli koji kao jesu ,sem izuzetaka koji smeju da obrisu lika

i prodaju / ukinu acc

uglavnom sve se vrti u krugu bez prestanka ,novih beskonacnih farmovanja itema ,reputacije ,dropova,skupljanja dkp-a ,honor poena itd

dakle ko zeli da prekine da igra ,po meni jedini nachin je obrisati sve charactere ,pokloniti cd i uraditi sve sto ostalo da nemate cemu da se vratite kada vas prodje ta faza "ja prekidam ,drago mi je blablalab"

[:)]

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, ako imash neki hobi (koji zahteva malo vishe vremena) uopshte nije teshko prekinuti.

Meni se guild raspadne, ja qpim novu pedalu i batalim igru ...simple as that [:)]

Kad sagledam celu stvar sa strane ex-wow-junky-a, smeshno mi deluje... Counter Strike je bio mnogo gori [:D]

Toliko dobrih igara u kojima radish isto shto i u WoW-u, samo ne morash da se jebavash mesecima i da cekash neke retarde da se smiluju i dodju online.

[V]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

slazem se

treba naci nesto u zivotu da ti popuni vreme koji si bacio na wow

ali posto ja to nemam ja igram wow 20h dnevno [:(]

u stvari kad bolje razmislim nije da nemam nego mi se stvarno ne prekida sa igranjem jos uvek

znaci exapanziju moram da igram i istrazim celu ,a to bi to mogao da uradim moram da nabijam charactera do tada ,sto opet znaci da naredne 2 godine necu prestati = potpuni kraj mozgu ,zdravlju ,misicima i celom organizmu.

sigh ,toliko stvari sam u zivotu izgubio zbog wow-a ali i dalje igram i pravim se kao da se nista ne dogadja

mislim .... to naravno nije u redu ,ali kako objasniti onda da ima mnogo ljudi koji isto to rade :/

najstrasnija stvar koju sjebavam je kicma i ledja ,od kolicine sati koju sedim u stolici

me bole ledja svaki dan ,pucaju mi kichmeni zglobovi svaki put kada se rastegnem

izgrbavio sam se ,boli me vrat non stop ,imam vrtoglavice stalno gg

i zbog cega to zbog igrice ?

ponekad se slazem sa bloodstormovim hateom po wow-u ,ali sa druge strane tu su ljudi koji igraju wow i ne slazu se sa time , sa cime se ne slazu ljudi sa surovom istinom ,necete da priznate da se sjebavate i gubite vreme ili vam toliko prija da igrate wow da vas boli uvo za ljude sa drugim mishljenjem.

ja barem priznajem da sam sjebo sebi zivot u prethodnih godinu dana ali ne znam opet :/

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

o gospode samo kada je kiligor poceo da prodaje pamet i pishe kilometarske postove ... a sere kao da je filozofirao 100 god .. wtf

jebote ovo je igra ... igra mi se igram se ne igram mi se ne igram se wtf ... svaka osoba je za sebe .. nekome se wow nikad nije ni svideo niti je mogao da ga igra .. neko kada jednom prekiine nema vracanja neko kada prekine prekine na pola sata ( ja ) .. jbg sve zavisi od karaktera ...

nije bitno dali ti farmash sa iq0 po ceo dan epike ili ne ... pa sta lol kao da je bitno to je igra i vazno je da je zabavno i meni je zabavno i to je ok .. kao da postoji igra iz koje je neko dobio bilo sta SEM ZABAVE ...

zato gtfo i kiligore stfu .. pls mute lol him or smthing like that

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

e btw kiligore oduvek si bio kilavac sav se raspadash kao prljavi undead ... SMRT HORDI LOLOL

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

omfg nabe

kako ti nije drago sto sam napredovao lvl u poceo da pisem ovo [:)]

nego da se vratimo na temu:

http://img.photobucket.com/albums/v497/dar...2107Gkkthnx.jpg

lolsauce gm trazi 2k i 100g da bi liku vratio full wrath ,quel serrar itd [:)]

i sad je lik pozajmio od svakog koga znao golda bi vratio iteme (acc mu je bio ukraden)

i mora da igra dok ne vrati svakome gold :) sta biste vi uradili da vam se to desilo

Link to comment
Share on other sites

hmmm pa da trebalo bi da mi bude dragon donke si ti moje ... pseto ... lol :)

btw /care i got bubble /dance

ko kaze da mora da igra ? lol nob

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Jadan lik,mislim stvarno su smrde,celu igru su sveli na farming!

BTW killy ne brini nista za kicmu pocni da igras lezeci i skupi par stotina ojra da das nekom da ti nabavi infuziju,gusku i sve te bolnicke rekvizite da ne bi morao da ustajes i prekidas igranje voljenog wow-a!jedino cega treba da se plasis je atrofija misica ali sta ce ti misici svejedno?

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...