Jump to content

Dan bez dima


Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ako volis cigare u koznoj rizli bas i nisi :)

gde ima da se uzmu dobri tompusi?

u beogradu i nema bash a da su ok, mislim sve sasushene... sem ako su tek uvezene, video sma baticu na aerportu tj starijeg lika, odlece sve srejeno sa koferom punim kubanki :D

koje su lepo spakovane u kutijama itd... za bg:)

u bg`u cigare stizhu iz pete ruke...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ebem te mozhemo preko icq`a, al da ga ukljuchish o ovome...

al ajde tri komada il vishe ? romeo i julija oko 14`ak eura vishe sam zaboravio:)

mislim da tje ti ih i ivan preporuchiti,... poshto i njemu treba a donsem ;))

naravno sve je po nabavnoj ceni [:D]

zavrshih sa tompusom... milina, pustio klasichnu muziku, ugasio svetla ... lego na krevet i koje blagostanje :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

hehe

ovde josh uvek nije zabranjeno po ulici i u vecini klubova je dozvoljeno ali zato vrh na cirishkom aerodromu - stakleni "obori" za pushache =o))) ok, u pitanju su lepe staklom ogradjenje smoking areas ali ipak obor ftw!

Link to comment
Share on other sites

jedna ortakinja je u prvoj godini, prvog dana na velikom odmoru krenula da pali pljugu držeći je u ruci, a nije je stavila u usta :):):) neko ju je pitao koliko već puši, a ona kaže "dve godine"... idiot, puši jer misli da je to kul.

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

Moj tjale danas ostavlja pushenje... imao je zhelju da poslednji dan pushi davidov.. hteo sam da mu uzmem neke bolje... ali je kategorichno odbio :DDD

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

imao je zhelju da poslednji dan pushi davidov.

ovo zvuci kao "poslednji dan zivota", ne daj boze. crn si zlajo :))

uzasno je ostavljanje pusenja, covek kao da ostavi deo sebe. gomilu ljudi ne bih mogao da zamislim bez pljuge.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

NIje "Kao da ostavi deo sebe",vec upravo to i radi.Mrzi me da ponavljam ono shto sam pisao na predhondim stranicama,ali gledati sebe bez pljuge je toliko bedan osecaj da to nije moguce.A ljudi oko mene su bar jedno 3 meseca bili u fazonu da ih lozim,kao fazon "Ajde jeste,ti ne pushish,aj ne seri".U tripu su bili da pushim samo kuci po xxxp akle,kako bi prodavao priche da sam prestao da pushim...Eto koliko pljuga postaje sastavni deo nechijeg zivota,i koliko je bilo krajnje smeshno zamisliti mene bez pljuge.NEshto kao kada neko ima po 5 godina dugu kosu i onda se oshisha na celavo,samo nije toliko ochigledno...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...