Jump to content

CTmod raid tracker


/7ETPOC

Recommended Posts

Uz CTmod 1.854 ide i raidtracker koji sve lepo belezi. Sad posto su moji iz guilda koji su inace odgovorni za takve stvari pogubili njihove trackove ja treba da im posaljem, ali postoji problem sto ne znam kako da extractujem taj dan koji meni treba i prosledim ga njima. Aj ako se neko bavi takvim stvarima neka mi objasni sta i kako.

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uz CTmod 1.854 ide i raidtracker koji sve lepo belezi. Sad posto su moji iz guilda koji su inace odgovorni za takve stvari pogubili njihove trackove ja treba da im posaljem, ali postoji problem sto ne znam kako da extractujem taj dan koji meni treba i prosledim ga njima. Aj ako se neko bavi takvim stvarima neka mi objasni sta i kako.

Vodic za RaidTracker

1. Korak - Nabavljanje neophodnog

Nabavi modifikovanu verziju CT_RaidTracker-a sa curse-gaming.com, i instaliraj je kao sto bi bilo koji drugi mod.

LINK: http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=1836

2. Korak - Da li mod radi?

Uloguj se u igru i ukucaj /rt, ovo treba da podigne CT_RaidTracker meni. Koji bi trebao da izgleda otprilike ovako, samo bez svih raidova u njemu kao kod mene.

1.jpg

3. Korak - Sta raditi za vreme raidova?

Kada udjes u raid taj raid je automatski napravljen i u CT_RaidTracker-u, kad udjes u instancu kao sto je MC/BWL/Onyxia etc. Add-on ce da updateuje zonu.

Kada stvari pocnu da padaju od mobova predmeti ce poceti da se ispisuju u RaidTrackeru, kada obelezis aktivni raid i pritisnes "View Items".

Kada se zavrsi cenjkanje i predmet preda osobi koja ga je "kupila" treba da editujes cenu tog predmeta.

2.jpg

3.jpg

4. Korak - Problem sa Bind on Equip predmetima

Kada BoE predmet ispadne, mod ce detektovati osobu koja ga je uzela, ali BoE predmeti retko ikada na kraju odu osobi koja ih je prva uzela, nakon sto je takav predmet konacno predat i cenjkanje zavrseno mozes promeniti ime osobe koja je uzela predmet kao i cenu. Kao sto vidis iz donje slike clanovi raida su rasporedjeni alfabetski.

4.jpg

5. korak - Zavrsni radovi u igri

Nakon sto je raid zavrsen uveri se da su svi predmeti tacno oznaceni, promeni naziv primaoca predmeta koji idu u guild banku u "bank" i uveri se da su sve cene dodate tacno. Izadji odmah iz raida jer ce u protivnom zavrsno vreme raida biti pogresno.

Nakon toga mozes desnim dugmetom kliknuti na sam raid i oznaciti opciju "Show DKP String", ovo ce otvoriti novi prozor sa dugackim redom teksta, kopiraj ga (ctrl+c).

5.jpg

6.jpg

6. korak - Konvertovanje teksta

Idi na ovaj url i kopiraj dugacak red teksta koji si dobio iz 5. koraka u polje za unos.

Klikni na submit i sacekaj rezultate, kada se pojave kopiraj ono sto si dobio kao post na forumu.

LINK: http://stiaxies.net/CTRT2BB/

Edited by New Order Footman (NWO)
Link to comment
Share on other sites

[ironic]sto ga ubaci svaka cast... [/ironic]

jedno pitanje na brzaka... odosmo veceras u MC i roknuli lucija i Gehenasa

Sracunao mi sve kao 3 eventa kada sam izparsovao, znaci sve radi ok... samo se plasim nepreglednosti kada bude puno raidova... any help appreciated

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...