Jump to content

Naxxrasamas


konfuzni

Recommended Posts

well said, posebno ono "dok je guild mlad" odnosno da nema pakosnih ljudi koji ce potrositi svoj DKP samo zato da neki lik koga on ne podnosi ne bi dobio ono sto mu zaista treba :)

tipa druid sa sulfijem :) retardirano. proc ne radi, malo strengtha, malo stamine, shit za medu, o maci da ne govorim. ali on je uzeo. ima dkp. mislim da bi u zaglavlju dkp stranice sajtova guildi sa ffa sistemom trebalo da pise "Learn your class" i to sa nekim curzivom, da bude upadljivo :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne slazhem se da je u pitanju pakost

jednostavno chovek zheli da ima sulf kao statusni simbol, a posto je bio u raidovima toliko i ima toliko dkp i zheli da ga spali neka ga uzme, pasce josh jedan kad tad...mislim to je shaman pa pala pa warr weapon, ali da se ne lazhemo, da li ikome TREBA sulfuras? ;oP

Link to comment
Share on other sites

treba palama. shamani na kraju u 99.9% slucajeva idu na elemental, zato sto mogu. pali je najbolji opis retri, ali gotovo uvek u retri ljudi odu samo po 5%crit i SoC, benediction i sl, a ostalo je obicno holy. ali, koliko god da se pala napumpa opremom on je i dalje melee, dok shamyju SoD lepo dodje i ne stoji mu kao relikvija u torbi kao sto ce onom druidu stajati sulfuras.

Edited by PrimEviL
Link to comment
Share on other sites

ja da imam paladina ^_^ ja bih nosio sufluras, pre nego ashkandi. zasto? zato sto meni ta 2dps ne znaci nimalo, a nekom warrioru cinjenica da je to mac(sword spec+HoJ ftw) i da ima prilicno lep gornji dmg znaci <3 za MS :)

jos nesto. sulfuras ima veci gornji dmg sto je bolje za SoC, kao sto stormscion(aka dzogaz) rece vec nebrojano mnogo puta :)

btw, +30FR nije malo, ima lep proc i ima fire thorns, sto lepo ide sa retri aurom :)

Edited by PrimEviL
Link to comment
Share on other sites

za paladina koji koristi soc ( koji ima mozga lol ) sulfuras > GM weapon > ashkandi ... pa sve ostalo daleko ispod ... cak i dark edge ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

what i sayd ... btw untamed blade je oooooooocajno oruzje ...

unstopable fore je koliko god to izgledalo glupo bolje od 2/3 bwl i bolje od bilo kod mc oruzja ... za pure dmg

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

nevolim ovakove stvari .....instanca jos nije izasla a vec se zna zna kome sta treba i ko ce sta da uzme kad se ubije tacno odredjeni boss koji ce da baci tacno odredjeni item :) meni je reciom bio veci uzitak kada sam lvlovao prvog chara i poceo da radim prve instance RFC,WC,RFK... i iscekivao neki dobar item

nema elementa iznanadjenja :P

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

debelo je bolji , ali ajde da malo smorim i da objasnim zasto ... pa glavna i osnovna stvar je ta sto je unstopable sporiji .. da to je prednost .. zato sto glavni seal koji paladini koriste jeste soc ( gledajte na to kao na wind fury kod shamana samo sto paladin ne moze da nanese dmg bez njega .. bar ne neki prietan ) e pa taj soc nema cistih 20%-30% shanse da procuje kao windfury ( mislim da ima 20 % WF ) nego ima 7 puta per min .. sto znachi da ako imash extremno brzo oruzje koje npr udara 70 puta po minutu soc ce da procuje samo 7 puta sto znachi svaki deseti put , ali ako imash nesto sporo kao unstopable force tipa 3.8 ili josh bolje GM weapone oni ce da udare mozda 16-18 puta ali ce i dalje da procuju 7 puta od tih 18 sto ti daje skoro 45 % shanse za proc = prilichno kontrolisan dmg

i druga stvar je sto paladin vec ima da se oslanja na 1 proc oslanjati se na 2 proca je debilno i jendostavno tako nesto se deshava jednom u 2-3 dana :) tako da untamed treba ostaviti warovima koji sabijaju sa njim :)

naravno isti dps sporotije vs brzeg , sporije oruzje ima veci max dmg = vishe burst dmga etc

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

kako trenutno stvari stoje, svi casteri u pvp specu ownuju warriore masno, mozda ne bi bilo loshe da se malo promeni balans, al o kakvih 10 k ti pricash ?

Warrior u full pvp gearu i ashkandijem teshko da moze da prebaci 2k mortal strike crit, i ti 2k critovi se dese jednom sedmicno pod buffovima, aka enrage ili bg buffz.

Neki mag koji je pokupio par itema iz mc-a moze da napravi 2.5k pa na vishe. A da ne pominjem koliki ce boost dmg dobiti iz ovih novih istanca, 3k critovi ce im biti standard, dakle ja ne znam o kakvom balansu ti pricash.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

10-15 dpsa vishe nije ni bilizu isto kao i 50 spell dmga ... to je daleko manje cak sta vishe ... lepo daj plavom warrioru ashkandi npr i daj magu legendary staf ... warrioru ce se od njegovog IBSa dps udvostruciti .. a kod maga jedva da ce primecivati razliku jer svi casteri mojaju da povecavaju dmg preko svakog itema ... zato ne lupetajte gluposti

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

dps i +spell dmg naravno nije isto , ali uzmi ti u obzir sad ovo , warr da bi unloadovao taj dps mora da bude u melle range, dok casteri nukuju iz daljine i diktiraju fight.

btw, to poredjenje ti nije dobro poshto plavi mag > plavi warr .

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

naravno da je to sto si rekao tachno ali ja sam samo rekao za dmg mitigation ... tj koliko kome je teshko da izvuche veci dmg nikakve duele nisam pominjao niti pvp

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

samo kazem da su mogli da daju malo bolje iteme za castere,recimo ovo sto sam video na linku je bolje za 5dmga sto je nista ;/ a i sta ja znam kad sam noob ubije me warr iz metka sa askandijem,.iskreno se nadam da ce biti boljih itema ako ce vec toliko teeska instanac da bude

Edited by jabre

T_T

Link to comment
Share on other sites

warr jednostavno pusi od castera i kraj price.Dok blizzard ozbiljno ne izmeni warr-a ima da pusi i dalje.1 vs 1 kolko tolko sam izdrzavao ali mass pvp zaginem pre nego sto pridjem casterima.Kolko god hp-a i bolesne opreme imao warr mora da dodje u melle da bi bilo sta uradio a mage moze tako da ga seta po areni da je to strasno.Posle 6 meseci igranja sa warriorom zakljucujem da je ubeljdivo najgora klasa od svih.Cak ni sa ovom novom sick opremom warr ne moze da ownuje u mass pvp.Uostalom dps warriore malo ko prima u profi gilde tako da im jedino preostaje da idu u pvp ili da predju na prot i bace svoje lepo 2h oruzije u dljubre.

Posto sam na moju nesrecu bio dps warr u gildi (pre nego sto sam prestao da igram) zadnji sam dobijao opremu jer su off tankovi imali prioritet.Magovi su za 3 MC run-a imali ceo Netherwind dok ja nisam imao ni 2 epic-a.Druga jako bitna stvar dps or pvp warr-u treba jako veliki crit pored dmg-a.BWl i MC oprema daje samo na str i sta a nista na agi.Ako hoces dobru dps ili pvp opremu logicno je da ces da juris rank u pvp ali ces malo sutra da doguras daleko jer ces biti ownovan od castera i ostalih ranged smaraca.I tako se sve vrti u krug na kraju warr dobije sta ? kitu.

Morao sam ovoliko da se raspisem jer jos uvek ne mogu sebi da oprostim sto sam toliko vreme bacio igrajuci retardiranog warr-a u nadi da cu jednoga dana ownovati kao i druge klase.

ps: @PrimEviL

svaka cast za sig.

Link to comment
Share on other sites

hahahahahahahah [:D]

inace nije bas istina da casteri uvek deru warriora 1 vs 1 u plavoj opremi

evo ja npr ovde de igram pvp svi imaju plavu opremu od pvp-era

i npr uvek oderem maga ili warlokca 1 na 1 a vecina njih je 10 rank znaci imaju dosta hp-a

ali npr prista sam nikako ne mogu

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...