Jump to content

Naxxrasamas


konfuzni

Recommended Posts

/yawn

barbarous >>> IBS /hint - sword

govorio sam za palamudina nobe. . sta god sranje je :)))

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta god vi pricali , noob life retard je onaj ko bude imao te iteme iz te nove instance naxxrasamasa.Ceo zivot dati wow-u da bi imao dve ledzenderi stvari onda si stvarno ili koreanac ili KRETEN.Predlazem da vecina batale wow ukljucujuci i Stormsciona :) jer ce posle biti kasno.Ne vidim poentu kad nabavis celu epic-legend opremu.Sta ces posle da radis?Da lupas 10000 critove?extra, do jaja, ludnica imam sve epice sabijam kritikale, a izgubio sam 300 dana ingame YES.Idite lupajte kritikal nekoj devojci.

Edited by BloodStorm
Link to comment
Share on other sites

da sam ovo video dok si bio ovde tako bi pustio burazera da te pokida .. l2p wow and rl , pashces mat na prijemnom osecam , i prestani da pijesh :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

lol ? pa njegovi char je online nonstop .. kada on ne igra igra my byrazer ... najgori farmer okoreli

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

warr jednostavno pusi od castera i kraj price.Dok blizzard ozbiljno ne izmeni warr-a ima da pusi i dalje.1 vs 1 kolko tolko sam izdrzavao ali mass pvp zaginem pre nego sto pridjem casterima.Kolko god hp-a i bolesne opreme imao warr mora da dodje u melle da bi bilo sta uradio a mage moze tako da ga seta po areni da je to strasno.Posle 6 meseci igranja sa warriorom zakljucujem da je ubeljdivo najgora klasa od svih.Cak ni sa ovom novom sick opremom warr ne moze da ownuje u mass pvp.Uostalom dps warriore malo ko prima u profi gilde tako da im jedino  preostaje da idu u pvp ili da predju na prot i bace svoje lepo 2h oruzije u dljubre.

Posto sam na moju nesrecu bio dps warr u gildi (pre nego sto sam prestao da igram) zadnji sam dobijao opremu jer su off tankovi imali prioritet.Magovi su za 3 MC run-a imali ceo Netherwind dok ja nisam imao ni 2 epic-a.Druga jako bitna stvar dps or pvp warr-u treba jako veliki crit pored dmg-a.BWl i MC oprema daje samo na str i sta a nista na agi.Ako hoces dobru dps ili pvp opremu logicno je da ces da juris rank u pvp ali ces malo sutra da doguras daleko jer ces biti ownovan od castera i ostalih ranged smaraca.I tako se sve vrti u krug  na kraju warr dobije sta ? kitu.

Morao sam ovoliko da se raspisem jer jos uvek ne mogu sebi da oprostim sto sam toliko vreme bacio igrajuci retardiranog warr-a u nadi da cu jednoga dana ownovati kao i druge klase.

ps: @PrimEviL

svaka cast za sig.

posto si pomenuo MC da se zadrzim na njemu(jeste da ne znam puno, ali nema veze [:D] ). kada sam bio 3.(ili 4.) put u MC padne OEB. ja ga nazalost nisam mogao uzeti, zbog manjka DKP-a. pitanje za tebe glasi: kojoj klasi bi ti dao ovo?(zanemari DKP na trenutak)

jedino sto ovom oruzju fali je "Classes:Warrior" [:D][:D]

jos nesto - u PvE warrior je upravo klasa koja MOZE da napravi najveci dmg(iskljucujuci AoE situacije, gde je mag nenadjebiv [:p] ).

u PvP je drugacije. mass PvP=AV, ako se ne varam(gde stoji da warr sluzi da utrci, uradi intimidating shout i pogine [V][V] ). pored istog, postoje i WSG i AB, gde je, po meni, mnogo bolje warriorima(u AV treba ici do exalted reputacije sa Stormpike/Frostwolf, posle toga je smesno). honor se brze i efikasnije grinda(jbg, u wowu se sve grinda pa i honor [:D] ) u organizovanom AB/WSG, gde warr MOZE da ucini mnogo. posebno u kombinaciji sa paladinom(nisam igrao hordu do sada, sorry [:p] ).

@sljivovica - fala :)

Link to comment
Share on other sites

lupash gluposti ... dobro opremljen i specijalizovan rogue ce skoro uvek da ima veci dmg ... i to debelo ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

jesam i ne moze da ima veci dmg od roguea ako su oba u idealnim uslovima .. mogu da imaju najveci dmg u raidu ali opet ce rogue da ima veci ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

mogu da imaju najveci dmg u raidu ali opet ce rogue da ima veci ...

citash ti shta pishesh ponekad ? enivej, mogu da outdmguju svaku klasu.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

da odnosilo se na roguea i wara mada jesam malo glupo slozio recenicu ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Zashto rogue moze da napravi veci dmg or warr-a?

Zato shto kad se oba chara nabudze bolesnim itemima, i warr outdmg-uje rogue-a, taj war ce da zavrshi tankujuci mob-a/boss-a, iz prostog razloga shto warr nema nikakav threat reduction, a rogue ima vishe (3 cini mi se) nacina da smanji aggro.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

tabo nisi svestan kakvi kreteni igraju igru...znachi idu 3 warra i shaman na axtroza...i svi sem mene su u fazonu "a koji od nas warova tankuje"? pa brate svi smo konzerve i nema potrebe da tenkuje bilo ko, samo dpsujemo i lechish onoga koji najvishe krituje...ali neeee =o) oce ljudi da jedan tenkuje pa to ti je...

elem, zarez, da, warovi sa odgovarajutjom opremom i bildom mogu da budu prvi po dmgu u raidu, ali da li ce opet biti svadje za iteme iz naxa? mislim da netje, ko ubije tamo bosa prevazishao je "item za ovu klasu" stadijum...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...