Jump to content

UFO Aftershock


XyHTeP

Recommended Posts

Skinuo sa torenta igru, nije najsvezije, i mogu da vam uputim iskrene proporuke...

drugi deo poljskog/ceskog ufo serijala (naslednik starog ufo/x-com-a).

Dosta poboljsanja u odnosu na prvi ufo, bolja prica, 4 francije, ljudi, cyborg-si, psionicsi i cultisti, ubacene baze, izgrandnja zgrada, tri resursa, slozeniji research (basic weapon,adv. weapon, cyborg implant, medic, ...), bolji rpg elementi...biranje specijalnosti (commando, sniper, medic...) i jos mnogo mnogo zanimljivih stvari...

sve u svemu prilicno zarazna igra...dva dana konstantno igram i drzim veci deo evrope, severne afrike i evroazije ;)

jos jednom preporuka...

Link to comment
Share on other sites

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=35605

btw samo da napomenem da igra smara .. znachi mnogo misija istog karaktera i tezina je suvishe laka kada predjesh prvih 10-15 misija jel su ti onda i vojnici napucaniji i dobijash snajpere. mene je toliko smorila da je josh uvek drzim na kompu i nisam je nastavio nepamtim a sve se neshto kanim.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

"naslednik starog ufo/x-com-a"

uopste nije tako i developeri su to x puta ponavljali, da prave igru slicnu starom ufo-u samo na nacin na koji oni misle da je ok...

dakle ovo nije nikakav naslednik, jer je zapravo dosta drugaciji od originalnih igara...

drugi deo je umnogome bolji od prvog nema sta... ali nije to to...fali neki shmek...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam bas kao sto sam rekao, "naslednik". Ovaj ufo nije pravio microprose, prica nema nikakve veze sa x-com-om tako da definitivno nije nastavak. A za smek, u pravu si u potpunosti. stari ufo-i (osim apocalypse..puj, puj, puj) imaju tu igrivost koja te tera da im se stalo vracas. A aftershock...next best thing, mada ne verujem da cu mu se vracati ;)

OVER and OUT...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...