Jump to content

S(CG)


Recommended Posts

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nelaprdaj

ima neshto dole neznam tacno shta bash sam pricao sa likom kome je burazer bio skoro dole na sluzenju vojno roka

Koji tačno deo u rečenici "još od Beogradskog sporazuma državljani služe vojsku u svojoj državi članici, ukoliko ne izraze drugačiju želju." nisi razumeo?

Draško, nemaš pojma kako bih voleo da si u pravu, ali sam sinoć na Euronews-u čuo da po poslednjim istraživanjima koja ovde ne smeju da se objave zbog tišine, oko 56% će biti za nezavisnost. Sad, sva ta istraživanja su sprovođena samo u CG i mislim da nisu uračunavali priliv glasača van CG koji nije beznačajan i mislim da ide u korist zajedničke države. Zatim tu je i statistička greška koja standardno iznosi 1% a koja je u CG verovatno manjazbog male ukupne mase biračkog tela. U svakom slučaju, mislim da će pobediti suverenisti, jedino od posmatrača zavisi da li će dopustiti da se tesan rezultat (u skladu sa tradicijom svih prethodnih izbora organizovanih od strane Grande El Hefea) na "lopovsku" prebaci preko praga od 55%. A vrlo sam skeptičan a konto njihove pozornosti.

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Dan Odluke je doshao! Jedva cekam da vidim shta ce se desiti.

Crnogorci su najveci Srbi, ko misli drugacije nema pojma a istoriji!

:)

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

mnogo ljudi izgleda neshvata da ce mozda veceras srbija postati nezavisna drzava.

Od koga nezavisna? Ne biti zavisan, od Crne Gore??? [crap]

Mnogo ljudi izgleda ne shvata da je reč nezavisnost odavno postala arhaizam u modernom političkom rečniku. Nema ovde priče o nezavisnosti nego o RAZDVAJANJU. Srbiju će večeras možda razdvojiti od Crne Gore, a ta pomisao me užasava.

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Ako Bog da da proslavimo vecheras skidanje CG sa grbache....

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

uzgred, sto veca izlaznost, to je manja sansa da ce proci nezavisnost

...to sam i ja mislio, matori, ali posle jednog zanimljivog texta sa neta

zapitao sam se DA LI JE BASH TAKO...? [?]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...