Jump to content

polovan account!


moyo

Recommended Posts

e ovako ....imam jedno pitanje ...otvorio sam novi topic zato sto je onaj "sva pitanja postujete ovde" pretrpan i nepregledan. Ovaj kasnije mozete i obrisati.

Zanima me koliko je bezbedno kupiti vec koriscen account? Dali postoji mogucnost da bivsi vlasnik klikne "forgot password" ukuca e-mail , secrete question i blizzard mu posalje password koji je novi vlasnik stavio? ovo pitam posto u "manage account" opciji pod stavkom "change contact info" nigde nisam nasao mogucnost da promenim password i secret question? a takodje vidim da se polovni accountovi masovno prodaju tako da mislim da ovo nije nikakav problem.....ajd ako neko zna nesto vise neka mi pomogne a ja idem jos malo da procunjam po "mange account opciji"

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Pa u principu kad "prodajes" acc trebalo bi kupcu da das i pass sa e-maila, afaik.

Ja svoj mail nisam dao, ali ono...

Da dash mu i svoju mail adresu, i kad si vec tu daj mu i kljucheve od gajbe [:D]

U account managmentu ne mozesh da promenish mail adresu, ali zato je tu uvek Blizzard Support.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

ako kupujesh nalog jedina dovoljno dobra garancija je da znash gde zhivi pa da mozhesh da mu spalish gajbu, silujesh ribu i isechesh familiju na komade..

preprodaja naloga je ilegalna, i osoba koja je otvorila nalog je jedina osoba koja polazhe zakonski pravo na nalog. lik mozhe posle 2-3 meseca da poshalje peticiju kako mu je ukraden nalog i ti nishta ne mozhesh da uradish.. sem onog gore pomenutog pasusa sa silovanjem, pljachkanjem i ubijanjem [;)]

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

U principu, najbolje je da kupis od nekog poznanika, ali ako vec kupujes od nepoznatog trazi mu i email. Ako je registrovao email koji je striktno vezan za njegovog provajdera, nek otvori novi na yahoo i nek napise pismo blizzu u fazonu "im changing my ISP bla bla, my old email adress will be no longer valid bla bla bla, pls chage to something@yahoo.com etc"

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

ako kupujesh nalog jedina dovoljno dobra garancija je da znash gde zhivi pa da mozhesh da mu spalish gajbu, silujesh ribu i isechesh familiju na komade..

preprodaja naloga je ilegalna, i osoba koja je otvorila nalog je jedina osoba koja polazhe zakonski pravo na nalog. lik mozhe posle 2-3 meseca da poshalje peticiju kako mu je ukraden nalog i ti nishta ne mozhesh da uradish.. sem onog gore pomenutog pasusa sa silovanjem, pljachkanjem i ubijanjem [;)]

Acc moze biti "poklonjen" drugoj osobi :D Ali ozbiljno. Probaj na tako neku foru da promenis e mail.

iamfuc|<in*idiot!

Link to comment
Share on other sites

pa ako nije bezbedno zasto se onda accountovi prodaju toliko preko e-buy -a?

a inace nasao sam account za 1000 din a posot trenutno delim acc ovaj bi mi dobro dosao.

ali upravo mi je lik javio da je prodao za 2500 ...jbg

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio polovan i kad sam trazio blizzu da mi promene ime i email,objasnio sam im detaljno situaciju i to je jos i ujebalo stvar jer je prodavanje acc-a ilegalno i kao jos mogu i da ti ukinu acc,tako da ja kad sam dobio taj mail samo sam ga ostavio sa strane :)

Ali mislim da su retki slucajevi da ce neko bas da te zajebe.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Preprodaja Acc-a je ilegalna isto kao i prodavanje Golda i itema , pa opet blizz nista ne preduzima povodom toga ;)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Vodi racuna kod kupovine polovnog accounta o sledecim stvarima:

- ako je cova los lik, lose se ponasao u igri (psovao, vradjao druge igrace i sl.) i preti mu opasnost da ga banuju, pa ti proda account - bacio si kintu, 100%

- ako je sve ok i cova ti regularno proda acc, mora da ti da full access e-mailu na koji je registrovan wow jer Blizzardov support jedino priznaje kupca koji salje e-mail sa registrovane e-mail adrese (druga opcija je da cimas tog lika ako ti neko ukrade account da pise mail umesto tebe...). Naravno, vrlo bitna stvar o kojoj polovina korisnika ne vodi racuna je da ti cova da i secret question i odgovor na njega (ako se to ne zna, onda support trazi skeniran ID coveka na kojeg je wow registrovan itd.).

KOd kupovine novog wow-a:

- ako dopunu vremena vrsis prepaid karticama, skeniraj ih i ostavi sa trane za svaki slucaj (korisna stvar ako ti neko ukrade account), ako placas internet platnom karticom, skeniraj i nju (ukoliko nije tvoja)

- obavezno zapisi negde secret question i odgovor na njega (siguran sam da 80% ljudi ne vodi racuna o ovome, pa zaborave sta su odgovorili i na koje pitanje)

- ako planiras kasnije da prodas account (kao jedinu od opcija da se skines sa wow-a), najbolje je da napravis e-mail koji ce ti koristiti samo za wow da bi kasnije mogao da ga ustupis kupcu i budes fer prodavac

Mozda sam nesto propustio, ako se setim dopunicu...

Edited by crash&burn
Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio polovan i kad sam trazio blizzu da mi promene ime i email,objasnio sam im detaljno situaciju i to je jos i ujebalo stvar jer je prodavanje acc-a ilegalno i kao jos mogu i da ti ukinu acc,tako da ja kad sam dobio taj mail samo sam ga ostavio sa strane :)

Ali mislim da su retki slucajevi da ce neko bas da te zajebe.

daj mi daj username i password,pa cu ja da ri sredim to,dobar sam sa nekim likovima iz blizz-a...

aj...

[8)]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...