Jump to content

brza hrana po gradu


Guest

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odakle znamo... koliko dugo putuje bas odatle mozda postoji neki fastfood u basu da ne poumiru ljudi :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

malo zapazanje, do kojeg sam dosao veceras. Ako si napolju sa devojkom ili sa zenskom osobom koju bi zeleo kao devojku, a bash jede ti se neko testo, preporucujem pekaru Delifrance iz vishe razloga.

1. Imidz - foliraju se da su pariski snack bar, po cenama i nazivima

2. Cena - riba ce misliti da si lovator, ako si spreman da platish zemicku sa mesom 150 dinara!!!

3. Ukus - testo im je zaista dobro, iako je to u sustini samo testo i to preskupo. pa cesh ispasti kao faca koja je videla svet i koja zna sta valja, i spremna je a i moze da plati za ono sto voli.

jebote, poceo sam da zvuchim ko men's health...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

glumac i uno...sasvim dovoljno..ali zao mi je sto je satvoren giros na slviji i kod platoa :-(

Glumac ima novi ovde kod mene u kraju na Vojislawa Ilica isto bas kao i Uno

tako da mi je sve tu .. :D

@dMan

I meni je zao da znas [V]

zbog mare

Edited by _Gotti_

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

posto niko ne prica nista za NS da ja otkrijem tajne prezderavanja ovdije...

rostilj: BUBI gril kod spensa i na detelinari iskljucivo spikovana, BRENA kod spensa u stvari kod stadiona Vojvodine i kod sajma, ako ste za neku kulturniju varijantu onda Balkan expres kod djackog kod fakulteta znaci sednes i narucis voz a becka je devojacki san :D

palacinke: Dambo u centru i ako bas mora Disney malo kulturnija varijanta...

pica: ovo je ovde kod nas dosta problematicno sve su njesra i skupe, jedino mozda eventualno mamma mia oni imaju ogromne pice koje su tu i tamo (ja picu ocenjujem kad odstoji jedan dan e onda se vidi kaka` je :D)

sendvici: MAJA nije kao nekad al moze da prodje, VANESA u centru do jaja su im svi sendvici jedino sto se ceka sto godina da ga naprave ovo kad se ide sa exita taman usput da znate

rekbu: obican rekbu sa sirom Violeta, Burek plus na detelinari, Evropa pica burek meni najbolji u gradu, sa mesom mi svuda isto a ni ne volim ga nesto previse...

toliko od mene...

Link to comment
Share on other sites

Sarajevo(valjda je Makedonska ili se samo nastavlja na nju,kod Birotehničke)....najjače pite u gradu

Stvarno imaju odlichne pite u Sarajevu.

A vas iz Kotezha treba proterati iz centra, ako ne mozhete da zapamtite imena tako legendarnih ulica kao shto je Lole Ribara tj. Svetogorska. [:D]

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Sarajevo je bilo ftw pre par dina kad se otvorilo, ja i ortaci smo imali obichaj da sednemo, naruchimo kilo krompirushe/sirnice, litar jogurta i udri.

lol? par dina? sarajevo radi brate minimum vetj 5-6 godina kolko mi doseze setjanje ...

bajdavej pita s krompirom u sarajevu mmm

i zaboravio sam da pomene banjalucki cevap na banovom brdu xtra juicy end mastno :D

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

posto niko ne prica nista za NS da ja otkrijem tajne prezderavanja ovdije...

rostilj: BUBI gril kod spensa i na detelinari iskljucivo spikovana, BRENA kod spensa u stvari kod stadiona Vojvodine i kod sajma, ako ste za neku kulturniju varijantu onda Balkan expres kod djackog kod fakulteta znaci sednes i narucis voz a becka je devojacki san :D

palacinke: Dambo u centru i ako bas mora Disney malo kulturnija varijanta...

pica: ovo je ovde kod nas dosta problematicno sve su njesra i skupe, jedino mozda eventualno mamma mia oni imaju ogromne pice koje su tu i tamo (ja picu ocenjujem kad odstoji jedan dan e onda se vidi kaka` je :D)

sendvici: MAJA nije kao nekad al moze da prodje, VANESA u centru do jaja su im svi sendvici jedino sto se ceka sto godina da ga naprave ovo kad se ide sa exita taman usput da znate

rekbu: obican rekbu sa sirom Violeta, Burek plus na detelinari, Evropa pica burek meni najbolji u gradu, sa mesom mi svuda isto a ni ne volim ga nesto previse...

toliko od mene...

Brate , ljudi ce probati i reci da imamo odvratan fast-food.

Rostilj , definitivo one 3 leskovacke kolibe na bulevaru kod diznija , najbolja je kod Jefte , kao i Dubochica , koja je preko puta.Banjalaucki je malo skuplji , al je odlican.

Dambo i Dizni ne moze da se poredi , pre svega zbog izbora priloga i nacina spremanja istih , znachi ko nije probao plazmu u Dizniju , nije jeo jako dobru palacinku.A od Damba (koji je raspad po meni) je bolja i onda palacinkarnica pored Grilla 5.

Pizze sranje?Pa ti nisi normaln.La forza u Porti , Carribic na bulevaru (ujedno meni i najbolja pizza) , Perffeto na limanu , Fuoco , Nexus , Ciao , Adrijana...Sve odlichne pizze.Za kucnu dostavu meni je najbolja Perffeto i Ardijana.Dok je parce kod Adrijane ubedljivo najbolje , mnogi koji nisu iz NS_a se zajebu pa kupuju one odvratne pizze u Cezaru i ono pored Cezara , samo zato shto su u Modeni.

Sendvici VANESA je stvarno bez premca , bolji index nema , stvarno perverzija.Isti index ces dobiti i u Mirjani , jer je isti princip pravljenja.

A burek si usrao najvishe , pa zna se da u NS-u samo kod Djordjevica u Dunavskoj burek valja i nigde drugde.To je radnja sa najvecom tradicijom u NS-u skoro , radi od 06-12 i imaju samo burek , odvratan enterijer , ali najbolji burek u NS-u sigurno.

Link to comment
Share on other sites

O Beogradu i Novom Sadu sve znate... Mogu samo da kazem da je u Moskvi jako losh fast food! Otprilike najbolje shto postoji su MacDonalds i nekoliko pekara koje znaju samo pravi znalci iz Srbije [:)] (poshto su Rusi duduci kada se pricha o dobroj hrani).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Brate , ljudi ce probati i reci da imamo odvratan fast-food.

Rostilj , definitivo one 3 leskovacke kolibe na bulevaru kod diznija , najbolja je kod Jefte , kao i Dubochica , koja je preko puta.Banjalaucki je malo skuplji , al je odlican.

Dambo i Dizni ne moze da se poredi , pre svega zbog izbora priloga i nacina spremanja istih , znachi ko nije probao plazmu u Dizniju , nije jeo jako dobru palacinku.A od Damba (koji je raspad po meni) je bolja i onda palacinkarnica pored Grilla 5.

Pizze sranje?Pa ti nisi normaln.La forza u Porti , Carribic na bulevaru (ujedno meni i najbolja pizza) , Perffeto na limanu , Fuoco , Nexus , Ciao , Adrijana...Sve odlichne pizze.Za kucnu dostavu meni je najbolja Perffeto i Ardijana.Dok je parce kod Adrijane ubedljivo najbolje , mnogi koji nisu iz NS_a se zajebu pa kupuju one odvratne pizze u Cezaru i ono pored Cezara , samo zato shto su u Modeni.

Sendvici VANESA je stvarno bez premca , bolji index nema , stvarno perverzija.Isti index ces dobiti i u Mirjani , jer je isti princip pravljenja.

A burek si usrao najvishe , pa zna se da u NS-u samo kod Djordjevica u Dunavskoj burek valja i nigde drugde.To je radnja sa najvecom tradicijom u NS-u skoro , radi od 06-12 i imaju samo burek , odvratan enterijer , ali najbolji burek u NS-u sigurno.

ta 3 leskovacka kod diznija su mi nekako hmmm ne znam kako da se izrazim male su pljeskavice meso i prilozi kako tako, meni treba tamo bar 2 ako ne i 3 pljeskavice da se najedem pa stoga i dajem svoju ocenu zasto bi dao 300-400 din kad mogu za duplo manje para da jedem isto po meni kvalitetno a kolicinski vise u breni npr.

sto se palacinki tice u dizniju sam jeo sve ali bas sve i za te pare opet nisam nesto odusevljen i ja kad idem da jedem idem da JEDEM znaci dupla porcija itd. u dambu ne znam sta ti se ne svidja ali ocigledno nisi pravio sam kombinacije ili ne znam sta pa nema bolje kombinacije od nutele, cokoladnih mrvica, kokosa i plazme mljac mljac mljac...

pice necu da komentarisem jel ni jedem mnogo iste a pogotovo ne na parce pa treba mi 3-4 parceta da se najedem nisam lood da dajem opet 300-400 din za to, e nexus sam zaboravio al dok sam ziveo na detosu samo sam tamo jeo pice nisam ni znao da i dalje rade moracu da istestiram to...

e za burek znam za to u dunavskoj al nisam znao kako se zove i ima jako cudno radno vreme i ne mozes mi reci da pica burek u evropi ne valja

zaboravio sam milmir na bulevaru kod z stanice piletina specijal je vrh znaci sam vrh a i ostale stvari nisu lose...

Link to comment
Share on other sites

ta 3 leskovacka kod diznija su mi nekako hmmm ne znam kako da se izrazim male su pljeskavice meso i prilozi kako tako, meni treba tamo bar 2 ako ne i 3 pljeskavice da se najedem pa stoga i dajem svoju ocenu zasto bi dao 300-400 din kad mogu za duplo manje para da jedem isto po meni kvalitetno a kolicinski vise u breni npr.

sto se palacinki tice u dizniju sam jeo sve ali bas sve i za te pare opet nisam nesto odusevljen i ja kad idem da jedem idem da JEDEM znaci dupla porcija itd. u dambu ne znam sta ti se ne svidja ali ocigledno nisi pravio sam kombinacije ili ne znam sta pa nema bolje kombinacije od nutele, cokoladnih mrvica, kokosa i plazme mljac mljac mljac...

pice necu da komentarisem jel ni jedem mnogo iste a pogotovo ne na parce pa treba mi 3-4 parceta da se najedem nisam lood da dajem opet 300-400 din za to, e nexus sam zaboravio al dok sam ziveo na detosu samo sam tamo jeo pice nisam ni znao da i dalje rade moracu da istestiram to...

e za burek znam za to u dunavskoj al nisam znao kako se zove i ima jako cudno radno vreme i ne mozes mi reci da pica burek u evropi ne valja

zaboravio sam milmir na bulevaru kod z stanice piletina specijal je vrh znaci sam vrh a i ostale stvari nisu lose...

Ok , kontam ja tebe , tebi je bitno samo da se najedesh sto vishe , onda lepo uzmes veknu hleba i kupis litru jogurta i da vidish.Najjeftinija varijanta , a najesces se bruka :)

Inache Nexus nije ko ranije , ali moze da prodje.Iskreno tamo nisam jeo bash dugo.

A sto se bureka tiche , meni se iskreno sve te egzoticne varijante ne svidjaju , znachi sir ili meso.Jedini koji mi se svidja, ne standardni burek je trapist-shunka u Cezaru.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

lol? par dina? sarajevo radi brate minimum vetj 5-6 godina kolko mi doseze setjanje ...

bajdavej pita s krompirom u sarajevu mmm

i zaboravio sam da pomene banjalucki cevap na banovom brdu xtra juicy end mastno :D

Dobro, ako cemo da cepidlachimo, otvorilo se pre 4 godine, secam se tachno :)

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

jao sad sam jeo pa mi muka da kucam o hrani

enihau daf novi bg na prvom mestu ovaj na auto komandi nema vise opciju da sam sipas prilog:(

pleska gril uno / duo(ovaj je u pozeskoj valjda u saradnji sa poncom)

picerija ponco - sta da kazem osim da stalno narucujem od njih *probajte mexico picu:)

probao sam parce na terazijama al mi se nije svidelo ko ono u pozeskoj.. valjda veca posecenost pa nema te ljubavi:)

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

Pa 'bem li ga,Nislija mi je extra Bulevar isto,duff naravno :D , mada nesam bio skoro...Aj neka neko napise 'de je Glumac da probam i ja te opake palachinke

E da ae isto ako neko zna neki dobar has oko etf-a odn. vuka neka zbori,muka mi je od onih govana a nislija mi je jbg malo daleko za vreme pauze thx

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

enihau daf novi bg na prvom mestu ovaj na auto komandi nema vise opciju da sam sipas prilog:(

ima ima, nego ponekad zatvore vitrinu, valjda kad je velika gužva i kad može da upadne nešto u priloge..

Link to comment
Share on other sites

odavno nismo o ovome pričali, vreme je da se obnovi gradivo.. u poslednje vreme je dosta mojih omiljenih fast food hranilišta pozatvarano ili popustilo sa kvalitetom, trebaju mi nove ideje, pa navalite sa predlozima :)

od mene evo ovako:

- duff - tu nema šta da se priča

- šiš kod starog merkatora - ok porcije, solidni prilozi, dobre cene, uvek sveže ispečeno

- drvce, zemun glavna - isti gazda kao zeleno drvo, batak odličan ali mnogo manji od onog u z.d.

- pinokio, 50m od drvceta - ogromne porcije, proste ali odlične palačinke

od mesta koja su prsla sa kvalitetom:

- loki

- nišlija - ono je za plakanje bukvalno

- keops kolarčeva - nekako mi to više nije to, iako su činke u keopsu kod juge i dalje vrhunske

- luda kuća - užas živi

ne pada mi više ništa na pamet, al kapiram da se pojavilo brdo novih mesta sa dobrom hranom.. prosvetlite me :)

Ali pinokio koji je to prosto uzas od palacinaka , porcije su standarne sada

testo je odvratno i zivo

znachi ranije su bile koliko toliko dobre

sad mi daju ono zivo testo uzas pravi

ako ste za palacinke

Tata preko puta studenjaka najjakije palacinke

elem za gril uno

porcije ono nisu neshto meso im je solidno

idite na has kod Meska ... u retenzijama nekada se tu nalazio Pod Brezom

a jebeni No.1

je Picerija Bucko jedna je kod bulevara

znachi Pice su im nishta

ali pica sa govedjim prelivom vrh jebeni vrh

igore mojne pljujesh po mesku dobro meso , dobra cena jes mozda izgleda malo prljavo al su ga sredili sada :)

Edited by Intruder
Link to comment
Share on other sites

hm

pa sto se tice grada pomenuli ste manje vise sve, al ako se nadjete na brdu definitivno jedite u ponchu, ako ste ljubitelji pice...meni su gadne sve te pice na parce, al ovu mogu stalno da jedem...i naravno, nezaobilaznu nam dragu pekaru bagi nemojte propustiti...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...