Jump to content

srpski gild?


Jackal90

Recommended Posts

chek ko je mod na ovom foruma sem nea i mene? =o) ono, nije on, nisam ja...ko je? gremlini? =o))

sto se tiche opreme to je relativna stvar...ono, neke klase imaju bolju opremu izman mca i zaista treba da puknu vreme pre ulaska da bi dobili cool gear koji ce dugo koristiti...ali generalno bolje skillful player sa prosechnim gearom ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahahaha genijalno!

znachi ti koji si se nervirao kad god chujesh za joleta ali si se kontrolisao i tjira koji se smorio ko lud i krenuo da tera decu u plach =o)))

(pa de si bre ti lakosta! dolazish li ikada ovde, bachi koji red na PM =o))

Link to comment
Share on other sites

Hahahha evo reche mi De1 sada preko fona da me spominjete ovde pa da se javim, kao red je.

about me and Jole:

Jole me neshto scammovao i ja jelte tako uvredjen i bez prebijene pare (a treba za potione i repair.. smrc smrc, curse of high-end guilds) saznao sve o misterioznom liku koji je nervirao celu Homo-rush, jelte Srpsku, scenu.. zvao ga.. pocheo da se derem, pretim itd itd a sve to slushala njegova keva.. na kraju sam dobio te iteme, nazad svoje pare pa nisam morao da idem na njegovu kutjnu adresu shto bih, keve mi, uradio.

about my WoW gaming:

Zbog raznih obavezna, nekih zdrastvenih zavrzlama, pripreme za faks bio sam neko vreme inactive pa su me izbacili iz Jotuna. Tu sam se totalno smorio i nisam produzio gametime.. vratitju se WoWu sigurno kada izadje Exp a i pre ako upishem faks (za 5-6 nedelja or something). Vratio bih se ja odmah ali znam da tje od uchenja biti VELIKA NULA a ovako odigram par partija StarCrafta i WarCrafta a ostatak vremena provedem uz knjigu ili drushtvo.

about RUR Forum:

Do prekljuche nisam mogao da se setim mog RUR passa a mrzelo me da lovim admine, neshto ni ne idem na net u poslednje vreme (osim ako nije BNet SC/WC3 game) tako da eto.. jebaga.

Pozdrav svima, chujemo se.

Link to comment
Share on other sites

Koki pa znam ali je meni soooo sweeeet ideja da zezam bokicu :) onako da mu kazem facata na maskata :)

elem daj covece dolazi na server treba mi 35 black dragonscale-a za epix horsy q. :)

dalje balto ja sam obrisao , jer sve sto si rekao stoji i nema sta vise da se pise, ali glupo je stvarno da pocne hejterica ... smirili se svi i svi sretni :)

asskising rulez ako znas iz kog ugla prici :P

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

pa ebemga azhdo ako od celog servera imash samo mene od drugara skinera za bds akciju...bre to se za sat ipo u stepesima odradi...pitaj nashe ljude mora da neko skinuje majka mu stara (u krajnjoj liniji imash jotunovca iz finkse, nick Novac, on je china skiner u dushi =o))

Link to comment
Share on other sites

cira /bow /salute

btw jebes war igraj star craft kao pravi pro :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Dega si bre Tjiro. Pomislio sam da te je Jole neutralisao i bacio u nabujali Dunav.

Azdo, jebem mu sunce, pa jel ti rekao Srpskanobina da ce da ti skinuje samo mu se javi. (cini mi se [:p])

Kha je sabio 3 lvl60 i sada uspeshno kontrolishe sve aspekte proizvodnje na Haomarushu.

Anathema je danas umrla, tako da me strashno mrzi da igram ponovo. Pretplata istekla, nemam guild...[V] Mozda svratim na chat ili malo PvP-a, ali sumnjam da cu se cimam da jurim PvE guild.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Bah tabo lazes, sad ces i ti u HYS-ovce, taman da preuzmete guild... Kha ima altove za sve, tako da server polako postaje privatno vlasnistvo...

Azdo za ovo brisanje posta nije frka, mada nisam bas skapirao al ajd sad. Nista lose niti netacno nisam rekao... Imalo je na ovom forumu mnogo vise gluposti za brisanje al nm...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...