Jump to content

Ceca, 17.jun, Ushce !!!


Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"necemo da ga zajebavamo sto je bio na ceci

to bi bilo kao da zajebavas nekoga sto nema nogu"

s moje tashke gledishta:

- riba ima mecu = ne mozesh jebati, tj mozesh ali zajebi

- karte za dz= shto ej dz i bogu je drago

- drale = drale(verujem da sam ga kupio za duze vreme, vratice mi nadam se kada se malo bolje uvuche u polovanje narodne banke;))

- pichetina = s ove tache nije bilo bioljeg mesta da se bude u bg-u, a i shire. cile bi sigurno dobio 5-6 telefona:))

cert 100milki ljudi= kada cesh u zivotu imati prilike da vidish tako neshto?

naravno sve je imalo i svoju cenu ali sad prichamo samo o razlozima za:))

na kraju kad sve oduzmesh i saberesh bolje da sam bio tamo nego kuci blejao u tv.

e da, sreo sam i najveceg zeldija desete tamo, da li mozesh da predpostavish koga?:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pazi ovog margija kako je drzak, jos pokusava nas da napravi blesavima sto nismo bili :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jebiga, dobio sam samo 3 karte, ti i dunja ste mi bili sledeci na listi za poziv; i cile naravno, ali mislim da bi njega pustili samo da se pojavio;))

Edited by urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

rekli bi mu

"decko, ti MORAS da prisustvujes ovom koncertu, ovde, veceras"

a onda bi na pinku gledali muda kako izlazi na binu i zavodi cecu sa sve "zhvrnjau-supermen" pokretima i cvikama za sunce, uz zvaku na "Beograd" [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

prco bih je opet >copyright by rev :)))))))))))))

nego,jbt,sta je sad original gadost ili manja gadost :)))??

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Bar nisam medijska lichnost [:D]

i ne nosis tange. ili mozda pak... [:D]

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Jaoooj , da ste videli danas scenu u skoli , znaci muskarci vs zene.90% glupaca su bile na Ceci i odusevljene su kako peva i ona je dokazala da je najbolja alalal.Ja kazem , cekaj jesmo gledali isti koncert , zena je prokleto falsirala , peva 2x losije nego pre , i da Marija Serifovic ima bolji glas od nje duplo.

Kad su planule kuje , Ceca ovo Ceca ono , samo sto nisu pocele da vicu OMG i lolol.Kao , kako ista mozes da poredis sa Cecom , pa onda josh prepricavaju kako je plakala jer voli svoju publiku.Pa da ja uzmem pare od 100000 ulaznica i ja bi plakao.

Onda im kazem , kako mozes u toj meri da obozavas nekog ko se probio jer je bio sa najvecim mafijashem i kriminalcem u Srbiji.Covek ju je jebeno osisao na celavo.One kazu pa sta , lepo peva.JEBO MAMU KO DECA OD 3 GODINE.

Na kraju je ucionica izgledala ko kad su moji baba i deda isli u skolu , pola ucionice decaci , pola kuje.

Najsmesnija je bila profanka , koja je kao zakljucivala ocene , a u razredu treci svetski rat , ova se dere na ovog da je debil , ovaj joj govori kurvo debela , strasno.

Na kraju su izjavile: "mozda ne peva dobro , ali je ZVEZDA". W T F?

Verovatno bi se neko ko me zna zacudio sto ovako napadam , ali jebeno je skroz druga svar proveseliti se ponekad uz narodnu na nekom rodjendanu ili u izlasku , a skroz drugo otici u prednje redove na Cecin koncvert...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Jaoooj , da ste videli danas scenu u skoli , znaci muskarci vs zene.90% glupaca su bile na Ceci i odusevljene su kako peva i ona je dokazala da je najbolja alalal.Ja kazem , cekaj jesmo gledali isti koncert , zena je prokleto falsirala , peva 2x losije nego pre , i da Marija Serifovic ima bolji glas od nje duplo.

Kad su planule kuje , Ceca ovo Ceca ono , samo sto nisu pocele da vicu OMG i lolol.Kao , kako ista mozes da poredis sa Cecom , pa onda josh prepricavaju kako je plakala jer voli svoju publiku.Pa da ja uzmem pare od 100000 ulaznica i ja bi plakao.

Onda im kazem , kako mozes u toj meri da obozavas nekog ko se probio jer je bio sa najvecim mafijashem i kriminalcem u Srbiji.Covek ju je jebeno osisao na celavo.One kazu pa sta , lepo peva.JEBO MAMU KO DECA OD 3 GODINE.

Na kraju je ucionica izgledala ko kad su moji baba i deda isli u skolu , pola ucionice decaci , pola kuje.

Najsmesnija je bila profanka , koja je kao zakljucivala ocene , a u razredu treci svetski rat , ova se  dere na ovog da je debil , ovaj joj govori kurvo debela , strasno.

Na kraju su izjavile: "mozda ne peva dobro , ali je ZVEZDA". W T F?

Verovatno bi se neko ko me zna zacudio sto ovako napadam , ali jebeno je skroz druga svar proveseliti se ponekad uz narodnu na nekom rodjendanu ili u izlasku , a skroz drugo otici u prednje redove na Cecin koncvert...

Dobrodoshao u Srbiju :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...