Jump to content

Ceca, 17.jun, Ushce !!!


Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

od cecinih pjesama priznajem samo 'znam' i za to rispekt, mada je obrada neke brazilske melodije...

propustih ceo cert tako da ne mogu da komentarisem, al verovatno bi je jebo...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Odlicno je bilo. Bili smo podaleko od bine ali se culo svetski. OK je i atmosfera, i fenserkice i maturatkinjice :). Voleli Cecu ili ne voleli koncert je bio ekstra!

emojte se tripovati. Ovo nije nista "sto ima samo u srbiji" ... realno, koliko ljudi shanaja dovede na svoj koncert? svi najpopularniji cak i pop pevaci da se skupe mogu da joj pljunu pod prozor :) a to je manje vise isto sto i peva ceca, samo eto, drugaciji tonovi, sto je prirodno. Dalje, uzmite 10 tekstova stranih pevaca, prevedite ih na srpski, pa vidite sta se tu sve peva. Nasi tekstovi su "cvece", makar bili i "lepi grome moj".

100% se slazem :)

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

drasko, jel si nasao onaj air max? ne priznajem da si bio na koncertu ako njih nisi obuo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma nije, otishao je fensi u cipelama:))

ozvucenje je bilo iznenadjujuce dobro, kaze da je bilo isto kao i na metalici sa 2 dilej linije i sve je to funkcionisalo fino, ja sam posle 3 minuta shvatio da mi stvarno stvarno nije mesto tamo, ali se izgleda drale dobro zabavljao, ali ok shto je za dz i bogu je drago, treba u zivotu videti sve:o :)

karta je otishla u prave ruke, toliko srece na jednom licu nisam dugo video.

klinkice u dopichnjacima i dekolteima ftw.

Edited by urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ja sam prebacio dvaput da ne bismo upali u gužvu po završetku koncerta, trebalo je da idemo u grad a živim u tom delu nbg-a.. ali avaj, drotovi su svejedno zatvorili pola kraja pa smo išli zaobilazno..

Link to comment
Share on other sites

aaa ne, ono gore nije boli pravdanje nego chinjenica da mnogi blagosloveni ljudi shirom sveta (medju kojima sam vetj 3 nedleje i ja) nemaju prijem pinka =o)

i molitju lepo ja sam par stotina kilometara istochno do rurske oblasti, juzni niedersachsen molitju ;oP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...