Jump to content

Zastooooo?


Doca

Recommended Posts

Kahriman extra brani,sve zavisi kolko si ga pratio ove sezone,branio je bukvalno neodbranjivo na tekmama,pogotovo protiv HabitFarma kada je bilo 1 na 1,a protiv zvezde mislim da je bio skroz nemocan u takvim situacijama,vec da je sama kriva odbrana Vojvodine,a sto se tice ispucavanja,boze moj svima se desava :) a sto se tice njegovog transfera,nece taj josh dugo iz Vose,a pogotovo ne u Zvezdu :) .

Sve u svemu sledece godine isto sranje Zvezda vs Partizan cela liga ko li ce biti #1 ?? Hmmm... :),ja samo cekam privatizaciju i novi zakon o sportu e tada ce se valjda igrati normalan fudbal kod nas ....

Shto mislish da ne bi preshao? Mislish da njemu i Vojvodini nije zinulo dupe za pare?

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja koliko sam chuo Zvezda ipak nece dovoditi nijednog golmana shto je po meni veoma tuzhno.

@shoosh: kako mislish treba mu pruzhiti shansu? Pa on je Zvezdin prvi golman vec nekoliko godina unazad. Stojkovic je dobio priliku protiv Brage i od tad ga Zenga ne skida sa gola.

mmm... ne preterujmo. jeste se Randjelovic skinuo sa gola posle Brage. ali dosta dugo je bio zamena Disljenkovicu, slozices se.

i jeste tuzno to shto Zvezda ne razmislja o novim golmanima, ili makar o vracanju Disljenkovica.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

meni je sasvim cudno sto su ga pustili, pogotovo sto su pricali da dudic i kovacevic 100% odlaze. za njih dvojicu, racunam, dobili bi vise od 3milE, i imali bi kesa da zadrze zigu. a ovako smo ostali bez pola odbrane.

nesto sam cuo da se prica da dolazi zaboravljeni disljenkovic iz sahtjora kao zamena stojketu. meni je to sasvim ok, samo ne znam koliko bi mu trebalo da se vrati u formu u kojoj je bio dok je branio za zvezdu.

djokica ne treba prodavati ukoliko ostane ziga, njih dvojica su sasvim solidan, ako ne i odlican par napadaca. uz purketa koji ulazi sa klupe.

racunam da bi mogli da utopimo za lepe pare lukovica, posto imamo alternativu u vidu andjelkovica, koji ipak nije klasa kao lukovic, ali moze da ga zameni.

milijas ne verujem da ide, ipak je on u zvezdi samo 6 meseci.

i to je to, bar tako mislim.

samo da kupimo DOBROG odbrambenog, posto bisevac i miladinovic mi ne ulivaju ni gram nade da mozemo nesto da uradimo u ChL !!!

Link to comment
Share on other sites

@pajser

jbg formica me je pretekao u odgovoru, randjelovic nikada nije imao full sansu iako je po kvalitetu bio egal sa disljenkovicem jebala ga je godina proizvodnje, a s` obzirom da je toliko dugo blajvao klupu red je da ga klub nagradi i pusti ga da brani celu sezonu. Nisam siguran ali mislim da ga je i neka povreda sjebala jos pre 2-3 sezone.

fml

Link to comment
Share on other sites

aha, vazi :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

lukovic otiso mislim u udineze (nije jos al ce otici)

so se golmana tice mogli bi Jevrica da uzmu posto njemu istice ugovor ove godine

Ja sam zadovoljan samo da Bishevac ode i sve ce biti uredu decko je zajebo mnogo utakmica

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

napustilo nas je i 5-6 sponzora zbog toga shto se nisu konsultovali sa njima oko prodaje igracha, verovatno su ljudi imali nameru da zvezda zapravo bude u ligi shampinjona sledece godine. ono, kada se raspadamo, mi se bash raspadamo.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

napustilo nas je i 5-6 sponzora zbog toga shto se nisu konsultovali sa njima oko prodaje igracha, verovatno su ljudi imali nameru da zvezda zapravo bude u ligi shampinjona sledece godine. ono, kada se raspadamo, mi se bash raspadamo.

Ili su mislili da se omaste :)

Mislim da Pixi vise od svih zeli do LS, a da se iza odlaska tih "dobrocinitelja" krije nesto drugo...

fml

Link to comment
Share on other sites

zakeroni i petkovic valjda

ode i lukovic u udineze ..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno nemam rechi...

A mislio sam da ce samo Zigic da ode...

Zenge mi uopste nije zao...ionako nije nikakav trener

ali Lukovic i Stojkovic...:((

mada...opet sam optimista,mozda dovedemo neke dobre igrache i trenera...

po meni,ne bi bilo lose da dodje Petkovic...ili Zakeroni :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Docice Murinjo!!! A prica se da ce i Ronaldinjo ako ne pobde u finalu!!

Daj ljudi sto se lozite , uvek bilo i bice , tim koji osvoji ligu rasproda sve igrace koji valjaju imalo , uprava uzme pare odigraju kvalifikacije reda radi i to je to.Tako se vrti u krug vec godinama...

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da verujem da su hteli da smene piksija posle osvajanja duple krune i igranja u kupu uefa. jesta da je prodao dva standardna prvotimca ali kao shto reche neko, za njih ipak imamo alternative. ukoliko zhiga i kovachevic ostanu i ne ode niko vishe od standardnih prvotimaca uz par finih pojachanja, dobrog trenera i malo srece mislim da mozhemo do lige shampiona. isto nisam neshto potreshen odlaskom zenge, realno smo ove godine igrachki bili mnogo bolji od partizana i mislim da bi svaki osrednji trener uzeo titulu. ja bih doveo radije petkovica neko zakeronija, ionako svi strani treneri zapale iz nashe zemlje posle godinu dana :)

ovi odlasci sponzora mi smrde na sukob stare i nove uprave, videcemo shta ce se josh deshavati povodom toga...

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

SAMO PROKLETOG BISHEVCA DA OTERAJU KOLIKO MRZIM TOG CHOVEKA TO JE STRASHNO!

kao shto rekosmo danas, pre cu ja da prodam moj mob nego shto ce Zvezda Bishevca :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

za lukovica imamo alternativu, ali za stojketa?? isto sam rekao da dolazi disljen, kao sto ce i biti.

piksiija morate da razumete, nemate pojma koliki je dug covek nasledio od prethodne uprave, moraju igraci da se prodaju.

evo po poslednjim vestima zenga ipak ostaje u zvezdi, valjda se nesto nije dogovorio sa arapima oko kesha.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...