Jump to content

Nindze VS samuraji


Guest

Recommended Posts

Moli se Yevod da posalje sken kako piper sijece glavu samuraju.

Verovatno japance nije moglo da dovati pa je vr'om maca mu zasijeklo uho, no se ovaj tada razljuti te mu britvom odsijece glavu pa rece "a vidju kolki kupus, da jebe oca".

P.S Cuo sam i ja ovo odavno, ali iskreno, apsolutno ne verujem. Mislim ne verujem interpretaciji "crnogorac ubio samuraja". Verovatno je pesadinac ubio pesadinca teskom mukom. Posle su nastale legende o nindza VS rollingstone sukobu

Edited by pER tU aMOR
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moli se Yevod da posalje sken kako piper sijece glavu samuraju.

Verovatno japance nije moglo da dovati pa je vr'om maca mu zasijeklo uho, no se ovaj tada razljuti te mu britvom odsijece glavu pa rece "a vidju kolki kupus, da jebe oca".

P.S Cuo sam i ja ovo odavno, ali iskreno, apsolutno ne verujem. Mislim ne verujem interpretaciji "crnogorac ubio samuraja". Verovatno je pesadinac ubio pesadinca teskom mukom. Posle su nastale legende o nindza VS rollingstone sukobu

a i samuraji su valjda "propali" kao klasa tokom Meiji ere ?

mislim meni je prilicno tesko da u rusko - japanskom ratu (koji je ako se dobro secam ili krajem 19 ili pocetkom 20 veka) zamislim "pravog samuraja"

Link to comment
Share on other sites

sta reci...

made in china

skenjam se kad to vidim na necemu sto sam kupio

bas trulex

ovde nosim kinesku torbu za 2 meseca se raspala bas onako izgledam ko prosjak sa njom al boli me kurac

ccc uobrazeni srbin u ameriku s dolce i gabana, versace i armane ...

kad se vratis nadam se da ces imati amerikanski akcenat da te svi zajebavaju kako si zaboravio srpski :)))

@ topik

najbolje sto cu pronaci je EVENTUALNO litografija nekog bakroreza sa nekog crnogorskog tavana.

i nemojte da hejtujete bracu srbe sa juga samo zato sto imaju drugaciji akcenat i sto su zavedeni lovom ko sargarepom ...

evo trudim se da pronadjem lika koji mi je preporucio knjigu ...

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

dokle god se ne pominju torbe made in china sve je kuuul :D

Elem, Rotore, otjesh otvarash neku skul ninjutsu-castera? da nauchimo zlu djiju.. ali naravno, naplati sve to dobro, i nemoj previshe uchenika da uzimash:D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...