Jump to content

Sbb Admini svaka im cast...Odo da kupim steam


ZIVP

Recommended Posts

Topic bi trebao da se zove Sbb admini i retardirani drugari...

ZIVP

Zbog cega smo ja(ZIVP) i tsa banovani sa sbb pre 5 minuta?

Zato sto je neki next_sa_pulopom tekao da tsa ima wh jer je pogodio coeka kroz zid?

Ne razumem kako moze da zna da neko ima wh ako nije ni usao u spektatore?

Pogodio je oveka jer je gledao kod mene u ekran+sam mu je govorio gde je!!!

Svak cast admin timu....

HellRaiseR

Zato sto je gledanje u tudji monitor isto sto i wh! A samim tim, ban je vrlo opravdan!

ZIVP

Stvarno?

Omg?

lol itd...

Brate igrali smo u istom timu...

Evo sedim pored kompa i ne verujem svojim ocima...

Ako ste stvarno takvi retardi svaka vam cast.

Nazdravlje...

KK

a kako si ti znao gde je???

ZIVP

Pa video sam ga a i nisam retardiran... ubio 5 pre nego sto smo ga ubili...

Edited by ZIVP
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

---

Ne razumem kako moze da zna da neko ima wh ako nije ni usao u spektatore?

Pogodio je oveka jer je gledao kod mene u ekran+sam mu je govorio gde je!!!

Svak cast admin timu....

---

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

80% admina na serverima su retardi.

"samo" [:D][:D][:D]

ja bi rekao mnogo vishe, npr pogledaj onaj nash server leshinari, znachi udjem i posle bukvalno 5 min kick&baned (+ samo slushaj njihove komentare, tipa gle kako on pomera pushku tako brzo pa mora da ima cittttt pfff [xx(] )

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

Ima i dodatak...

AcidMind

Ban opravdan.. to gledanje u ekran...i govorenje..ko je gde... totalno isto kao WH...da si ikada igrao pro... znao bi..

nema skidanja bana...mozemo jedino jos tebe da dodamo ...ako zelis...

Ali stvarno ne verujem u ono sto vidim svojim ocima..

Stavio bih neki smile ali nema ovde takav. [:D]

Link to comment
Share on other sites

ZIVP maximalno te podrzavam :D da se ja pitam ne bi ni bilo admina na serverima.....bolje da me ubijaju oni sa siframa nego da se admini izivljavaju na meni.......ma kad bude kod nas bilo 30 servera bice drugacije.....ovako......nema nam pomoci :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Jako sam se razocarao u ljude(ometene u razvoju).

Zanci bolje da mi je udario samar nego da me tako banuje...(mislim kad bi mi udario samar mogao bih da vratim, a ovako nista...)

Poslednje sta mogu da kazem je : Zelim da svi admini sbb i panet servera umru u najgorim mukama.

I odo po steam...

Edited by ZIVP
Link to comment
Share on other sites

Sa obzirom da su se CS klanovi u ovoj zemlji odavno poraspadali, na online serverima (a pogotovo na 1.5 serverima) se uglavnom sastaju entuzijasti, zeljni dobre zabave. A takvi kao ti kvare zabavu. Da li imas cheat ili gledas kod nekoga u ekran, savrseno mi je svejedno (sto kaze Emir Kusturica: "savrseno me boli qrac"). U svakom slucaju, kvaris zabavno igranje + nerviras ostale igrache.

Sta zelis, da izigravas nekog pametnjakovica gledajuci u tudji ekran???

I odmah da se ogradim, nisam admin, nemam nikakve veze sa SBB-om, osim sto igram na njihovom serveru... Ne vidim sta su ti admini krivi?

Link to comment
Share on other sites

Jako sam se razocarao u ljude(ometene u razvoju).

Zanci bolje da mi je udario samar nego da me tako banuje...(mislim kad bi mi udario samar mogao bih da vratim, a ovako nista...)

Poslednje sta mogu da kazem je : [bold]Zelim da svi admini sbb i panet servera umru u najgorim mukama.[/bold]

I odo po steam...

Ne znam sta pokusavas, da izigravas nekakvo veliko mudo mozda? Za tvoju informaciju, jedan od admina SBB-a je preminuo pre nekoliko nedelja, da sam na tvom mestu, malo bih skratio jezik. Samari nisu za tebe, za tebe je pesnica u zube...

Link to comment
Share on other sites

Jako sam se razocarao u ljude(ometene u razvoju).

Zanci bolje da mi je udario samar nego da me tako banuje...(mislim kad bi mi udario samar mogao bih da vratim, a ovako nista...)

Poslednje sta mogu da kazem je : Zelim da svi admini sbb i panet servera umru u najgorim mukama.

I odo po steam...

Zashto mi zhelish takvo zlo? :)

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

lol zato sam ja i kupio steam jer sam popio ban na vise servera... kapiram da je bolje da dam pare sad nego kad izgubim zivce...

btw primetio sam da na steam serverima ima vise chetera nego na nasim a kod nas 10x vise banova... :(

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

@DECEPTICON

"A takvi kao ti kvare zabavu."

Kako kvare zabavu?....ma koji se qrac ja uopste nerviram...

I FO

I zao mi je jako tog admina sto je preminuo(pretpostavljam da je to Giske) to je nesto strasno sto mu se desilo ali to nema veze sa banovima i adminskim izlozavanjima

I daj ip tih 1.5 servera da se igramo.

@topic

Nije da zelim nekom zlo samo kazem da mi je krivo sto moras biti noob ili slep da bi igrao na nasim serverima...I sto je skoro svaki admin iskomplesirano govno, zalepis miu 2-3 lobanje on odma ban...Osete malo "moc" i odma "Alo ja sam glavni baja administrator", izgubi njegov tim prvu on res..i tako dok baja nedobije full opremu i ide da ugasi 10 nobova sa glokovima...I krivo mi je sto mogu da igraju dupeuvlakaci,dupelisci i ostale sorte raznih uvlakaca u adminsko dupe... spavam nocima zbog ove sitnce...

Edited by ZIVP
Link to comment
Share on other sites

ma to su bre gluposti i toga samo ima u cs tj kod cs igraca :D tek sad mi je jasno zasto su govorili da je cs forum najgori:D.......na jednom serveru kukiju te ako drzis na 16 bita a ne na 32 .....bla......kao to je isto cit ma oni izmisljaju cit ............prave server kako njima odgovara.........

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

a ja ne mogu da verujem koji ste vi svi retardi tj oko ceka se raspirete

ono deca vam celava

cao

:D

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...