Jump to content

Shamans rejoice!!!!


Recommended Posts

E pa srecom za mene a nesrecom za alijansu nasao sam link u kom su objavljeni talenti za Shamija u 1.11 an US forumima.

Posto je blue post ocekujem da se desi sve sto su napisali u postu!!!!

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.a...an&T=532462&P=1

Za Blizzard bilo bi bolje da pogase sve forume na jedno godinu dana kako ne bi forumi xplodirali od ally whine-a koji ce da nastane kad se ovo pusti!

Mogu samo da kazem:

"GG blizz bilo je krajnje vreme!!!"

Edited by Malatrolapunakontrolora

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

hehehe

jesu ga buffovali allaround ali windfury je nerfovan :)

btw review maga je promenjen malo danas ponovo i rekli su da ce se mozda josh uvek menjati .. dok ne istestiraju ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Glup shamanski revamp - umesto da budu buffovani pve aspekti oni su ele tree napravili jezivo jakim, WF je ocito bazicno nerfovan ali sa talentima iz ench tree-a vraca se na isto (i uz to i talenat koji daje +10% dmg-a), konacno healing aggro reduction, totemi ce postati jaci (dobijace +spell i +healing sa itema, trajace duze i imace veci radijus kroz talente).

U stvari - ovo je pvp buff....u pve-u je najveca zamerka bila los buffing sistem, a to je ostalo isto. Znaci - i dalje ce alijansa imati easy mod u pve-u....

No dobro, ovo je samo preview, videcemo sta ce biti na kraju

Link to comment
Share on other sites

jbg ... samo pvp se racuna :) veruj mi niko ne voli da vude buff bot :) ne veruj da bi ti to voleo ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pa i nije da se samo pvp racuna :)

Najbolje iteme za pvp/pve dobijas u end-game instancama - MC/BWL (pve i po nesto za pvp) i AQ40(pvp).

I sad vidi - ako alijansa lakse prolazi kroz MC/BWL/AQ40 to znaci da ce pre da se nabudzi itemima, sto opet znaci da ce alijansa imati prednost u BG-ovima. Uz to si kao shaman osudjen da se pve specujes da bi dosao do ovih itema.

Enivej ja i jesam totem spamer i healing bot :) Iako resto specovan volim da radim i BG-ove sa shamanom (nadjem nekog warriora i opet radim isto sto i u pve-u, bacim mu WF totem, hilujem ga, i gledam da ometam protivnicke castere sa ES-om i sl.)

Dakle shamani su trazili pve buff odnosno promenu buffing sistema zbog toga sto od 1.10 patch-a aoe na svakom boss fight-u unistava sve toteme u dometu (napr. ja sam trosio 2/3 mane samo spamujuci fire res totem kod ragija), isto tako je bila ideja da mana tide totem bude trenabilan (jer eto droodovi su dobili trainable innervate) ili da makar mana tide bude dosta nize u resto grani, medjutim od toga nista. Meni licno najvise smeta sto shaman i dalje nema combat mana regen (a i dalje postoji anticipation tj combat health regen), tako da mi 250 spi koje imam uglavnom nicemu ne sluzi :)

Zakljucak : nije ovo los revamp, jedino sto je previse posveceno paznje pvp-u a premalo pve-u , umesto da bude obrnuto (i jos jednom , shamanima nista nije i do sada falilo u pvp-u, ljudi su se sa pravom bunili zbog pve aspekta).

Link to comment
Share on other sites

isto tako je bila ideja da mana tide totem bude trenabilan (jer eto droodovi su dobili trainable innervate)  ili da makar mana tide bude dosta nize u resto grani, medjutim od toga nista.

greshish ovaj greshish silno sinko innervate je i dalje 31i talenat u restou i ne vidim da ce se to uskoro promeniti posto bi bilo smesno ...

to za toteme jbg learn2place totems ^^

btw to sto je shamanima malo tezi gameplay u pveu ne znaci da je alijansi ezmode vec znaci da shamani moraju da se potrude da malo pametnije igraju a prednost alijanse nema veze sa ovime ima veze sa palinim skillovima/talentima koji su mnogo bolji od shamijevih za pve ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

greshish ovaj greshish silno sinko innervate je i dalje 31i talenat u restou i ne vidim da ce se to uskoro promeniti posto bi bilo smesno ...

to za toteme jbg learn2place totems ^^

btw to sto je shamanima malo tezi gameplay u pveu ne znaci da je alijansi ezmode vec znaci da shamani moraju da se potrude da malo pametnije igraju a prednost alijanse nema veze sa ovime ima veze sa palinim skillovima/talentima koji su mnogo bolji od shamijevih za pve ...

Ko sto ti rece covek iznad - pogledaj malo sta ce droodovi dobiti u 1.11 patch-u.

A sto se totema tice - nema sta da se l2p...kad recimo ragi uradi AoE totema vise nema...."lepa" novina u 1.10 patchu. Mozda ovo do sada nisi znao jer si se raspadao igrajuci nelf drooda ali eto - sad znas.

Sa paladinima i dwarf priest-ovima ally raiding jeste easy mode u odnosu na hordu. Pre nego sto krenes da kenjkas i da se duris, porazmisli malo...3-4 paladina su dovoljna da bafuju celi raid boljim bafovima nego 16 shamana u raidu (po 2 shamana u svakoj grupi).

Sa ovako labavim totemima koji se stradaju za 2 sec shamani trenutno u endgame instancama sluze samo da EF/10s ne bi bio pretvaran u nexuse. Realno gledajuci bolje je povesti drooda/priesta ili dmg dealere.

Edited by salac
Link to comment
Share on other sites

au brate druid postaje imba a ja presto :|

znao sam za toteme i radovao sam se tome zato shto generalno smaraju u pvpu

isto tako jedan shaman moze 4 totema da baci ? dok pala moze samo jedan baf per target i 4 pale bace 4 blessa na sve u raidu a jedan shaman tih 4 buffa da celoj grupi al jbg problem je sto ima osam grupa ... al zato ima brdo shamana btw vas flash heal je 1k u startu paladinski je 400 ...

a da ne pocinjemo temu na tremor i jos par drugih totema al kao sto rekoh pala > shamy u pveu al ne zbog nacina bafovanja i sl vetj zbog toga sto ima bolje stvari nego shami ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.a...mp=1#post863036

druid inervate core ability ):)

btw wind fury je nerfovan debelo :)

gogogo elemental :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

elemental shaman uvek bio i ostao najbolji shammy build ;o)

Zavisi....ako si ele sham imas mane taman za jedan i po fajt, posle toga OOM omfg. Za 1 vs 1 definitivno najbolji build.

Kad si ench onda treses velikim 2h-om i nadas se da ce WF da procuje, uz poneki shock i heal. Generalno mnogo duze ostajes u borbi.

Link to comment
Share on other sites

au brate druid postaje imba a ja presto :|

znao sam za toteme i radovao sam se tome zato shto generalno smaraju u pvpu

isto tako jedan shaman moze 4 totema da baci ? dok pala moze samo jedan baf per target i 4 pale bace 4 blessa na sve u raidu a jedan shaman tih 4 buffa da celoj grupi al jbg problem je sto ima osam grupa ... al zato ima brdo shamana btw vas flash heal je 1k u startu paladinski je 400 ...

a da ne pocinjemo temu na tremor i jos par drugih totema al kao sto rekoh pala > shamy u pveu al ne zbog nacina bafovanja i sl vetj zbog toga sto ima bolje stvari nego shami ...

Ah vidim da si nosio mnogo zastava u WSG pa te smorilo to sto EB totem 'ne pada' na skriptovanom shapeshiftingu :P Jebga morate i vi droodovi da se malo pomucite.

Jeste 4 totema, s'tim da fire totemi nisu bafovi nego dmg totemi, znaci 3 bafa, dakle fire res/mana/health, strength totem i WF/agi totem. Krace traju, kostaju vise mane, imaju ogranicen domet, lako se unistavaju, i losiji su od paladinskih bafova.

LHW od 1.5 sec za ~1k healtha - yeah bolje nego paladinski brzi healing, ali si zaboravio da paladin ima i - cleanse.....imba za debafove u MC/BWL.

Tremor totem ? Khm, uglavnom je koristan u pvp-u mada ima par mesta gde se koristi i u pve-u (magmadaar, ony, berserkeri u ZG blablabla opet premalo da bi bilo vredno pomena).

K'o sto rekoh - ally raiding = easy mode.

Link to comment
Share on other sites

vidim ja da od kako sam prestao da igram wow sale postao veliki strucnjak :))). bravo salac, slazem se sa svim sto si rekao - nerffffff allys!!!!

Ma jok nego mi krivo sto ce uskoro da uklone shamane iz raida :D Ogorcen sam!!! hehe

A i bolje sto si napustio WoW koji ce ti to :P

Link to comment
Share on other sites

Pa sada sta znam u globalu sam zadovoljan sa novim predlogom, jebiga nerfovali su nam AP na WF, ali ako pogledate, svi zivi su nam kukali za taj WF, ali i jeste kada pogledam moj prosecan WF cepa oko 2-2.5K, i realno nema mnogo mudrolije i vestine, castati WF i cekati lucky hit, mislim jeste da se osecas kao bog, jer cloth useri padaju kao zrele kruske :), ali opet ovo sto cemo dobiti je mnooogo bolje, da bi cepao dovoljno jako treba malo vise specijalizacije, ali onih 5 talenata ispred SS-a jebu kevu svima redom tj malo smo vise zavisni od oruzija ali vec imas ljude koji su izracunali da sa DPS od 63 si na istom kao ranije, znaci sa HoW-om ili necim jacim razvaljujes jos vise nego ranije :) tako da prosto receno jos vise ce da kukaju, neko ko nosi TUF izgubice mozda 1% na DPS-u, ali ono sto je meni gotivnije pravimo konstantniji DPS, a plus toga ROCK BITTER dobija buff :) tako da ono nije sve u WF-u :) a i sada ce stvari biti zanimljivije, jer necemo svi koristiti u 99% slucajeva WF.

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

Pa sad ce stvarno biti zanimljivije posto mozemo da koristimo i ostale weapon buffove sto ce biti poprilicno zanimljivo.Ne pamtim kad sam koristio Flametongue ,a pojacan rockbitte ce biti extra posto se on po dmg-u mnogo vise isplati nego WF zbog hit chance!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...