Jump to content

Orlani Sex


Recommended Posts

Којоте, мајсторе!!! [roflmao] КАКАВ ТОПИК!!!

Ћиле Мастеру!!! [8D][;)][:D][:D]

додаћу нешто мало, јер су Ћиле, Зеки и Срба објаснили суштину.

него, овако... прво о курцу:

генерално гледајући, цице се у почетку (као још почетнице) плаше курца, мука им је и да га виде и пипну, а кад га заволе онда крену да га муче као да је од метала. јбг, нису оне криве, ми смо, са сталним мачо причама и одама о курцу као о неуништивом осветнику. тако ваљда оне и мисле да је грубост пожељна. сад, има ту истине, али треба бити нежна а груба, нежна а помамна, ако ме разумете. техника дубинског пушења је најпожељнија, али девојке морају прво да преломе неке психолошке и анатомске баријере. да закључим, ретке су рибе које добро пуше, пре свега јер не разумеју курац. поента је симулирати услове уз пичке у устима, али је пушење много захвалније, јер има и језик и руку, тако да...

а сад мало о кунилингусу... [8D]

истина је да мушкарци ретко воле да лижу, пре свега јер о пички знају само као о рупи за своју алатку. даље од истине ово схватање не може бити. али, пошто смо у друштву озбиљних јебача [:p] , ову (многобројну) популацију треба искључити из разматрања. по мени, ниси јебао ако ниси бар мало лизнуо.тешко је погодити шта она жели од лизинга, свака је индивидуална, и зато је Срба (он је ипак тата [:D] ) тотално у праву да је кључ у маштовитости и незапостављању осталих зона у комбинацији са лизингом. ипак, постоје нека генерална правила, али не бих сад о томе, јер је добар део објашњен.

истополни орални секс има предности просто због искуства и знања шта је неопходно, али то је само у почетку, јер, рибе могу брзо да науче шта се тражи код пушења и мушкарци код лизања. тако да то и није баш нека мега предност. е да, још једна ствар, педери су ужасни! [b)][^]

не могу да кажем ко шта боље ради, али мислим да постоји блага предност на мушкој страни.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

HAhhha..nemogu da verujem.......

Kad sam video ovaj topik ocekivao sam da ce biti neka teska zajebancija i prepucavanje, ali totalno sam iznenadjen ozbiljnoscu koju ste pokazali ovde.......

I da sto se tice topic-a ....... ja mislim da je sve to stvar vezbe i iskustva ......

Link to comment
Share on other sites

JoJ koje ludilo... Ovo prevazilazi sve do sada napisano... :o)))))

Iskreno mislim, da i "dechaci" i c"devojchice podjedanko uzivaju u oralnom sexu, ali "devojchice" to nikada nece otvoreno priznati... A ko to bolje radi, e to ve vec cela jedna filozofija i zavisi od iskustva, raspolozenja i ostalih sticaja okolnosti... Tako...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

2 kljuchne stvari oko pushenja i lizanja su (tj sexa uopshte):

1. obzervacija

2. komunikacija

(naravno volja, mashtovitost, istrajnost i sl se podrazumevaju)

obzervacija sa sistemom toplo hladno podgrejana iskustvom/mashtovitoshtcu prosto nema zamenu. probash ovo pa vidish kako reaguje .. aha znachi nije iz tog tipa. probash sledece, vidish neki rezultat .. sve ti govori da si blizu. i tako dalje. obzervacija zajedno sa iskustvom dovodi do toga da posle nekog vremena dovoljno ti je da otkljuchash jedan hot spot i vec znash koji su ostali .. jel patern postoji. samo vremenom treba usaglasiti dal treba sporo, brzo, nezno, jako mada i to sve zavisi od situacija, ne treba se ogranichavati i uvek se treba truditi nauchiti partnera neshto novo jel time ne samo da si ti na dobitku nego cela populacija [:D].

komunikacija je ono shto je kljuchno da bi se ubrzao proces obzervacije ili zamenio ako on ne postoji iz nekog razloga. pri toj komunikaciji ne mislim samo na verbalnu komunikaciju nego i telesnu. znachi npr. ako volish da ti stisne jaja lepo uzmesh njenu ruchicu i lagano joj spustish dole ili naglasish svojim zvukom kada je pogodila mesto. realno ovo je najveci problem jel obichno ljudi nisu opushteni u prvih 10ak puta, a da ne prichamo o tome shto vecina ima i strah od svoga tela (mada je ovo vishe ispoljeno kod zena).

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

vecina ima i strah od svoga tela

Mene plashi ona velika stvar sto mi shtrchi izmedju nogu :P

Elem on topic

Iskustvo pre svega ali mislim da je devojkama teze da nauce + generalno vlada misljenje medju devojkama da je dovoljno da ga izdrndash i to je to idemo na sledeci korak, doduse chast izuzecima znam neke devojke koje drze do sebe sto se toga tiche ono cak se i prepiru koja bolje itd itd. Dok mislim da je generalno muskarcima lakse da ubodu sta treba ali mozda je to zato sto nikad nisam pusio kurac (aj nek bude makar neki dobar penal) i ne kapiram dal je to u stvari lako ili tesko dok lizao jesam i nikad nije bilo bezuspeshno e sad mozda je fora sto tu postoje nijanse posto su neke devojke bile hepi a neke odusevljene a mozda je to opet do toga kolko generalno nekome prija oralni sex ...

Ali slozitju se sa kolezom maudom da moraju smernice da se daju ... najgore mi je kad riba tjuti dok je lizem ono ko da spava. Fora mozda je sto ljudi kod komunikacije prilikom sexa podrazumevaju da sad ona meni kaze levo desno bla bla i to je ljudima problem da tako otvoreno prichaju ali ne mora tako dovoljno je da se malo naglasi stenjanjem ili generalno uzdasima uzbudjenja kad je neko ubo mesto tako da zna gde treba dalje ... znachi ono budite glasniji prilikom sexa a ne da bude mrtva tishina ... nadglasajte shkripanje kreveta :D

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Doktor Maud je u pravu. Hvala kolega na opshirnom izlaganju na temu "Oralnog sexa" [:D]

Josh jedna interesantna pojava je internet - naime, ljudi nikada nisu bili u stanju da tako otvoreno prichaju o intimnim stvarima uzivo. Danas, kada na netu svi sede za svojim avatarima i nickovima, sasvim je prirodno reci sve shto znash o sexu i to je veoma dobro - to znachi da ljudi mogu da podele sa drugima svoje iskustvo i saznaju neshto shto inache verovatno ne bi saznali.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

sad mi pade napamet...

zasto zhene/devojke/ribe kad god krenesh da ih prozivash one se "hvataju" za kurac i onda krece prozivanje usmereno na mushki ego i velichinu kurca.... kazhesh joj "Alo, mala, reci mi da li gutash" a ona... "Ti nemash kurac"..ili.."Ne lizhem smokije itd."

jel to masovni vaginalni odbrambeni sistem ili samo ja to primecujem?

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

sad mi pade napamet...

zasto zhene/devojke/ribe kad god krenesh da ih prozivash one se "hvataju" za kurac i onda krece prozivanje usmereno na mushki ego i velichinu kurca.... kazhesh joj "Alo, mala, reci mi da li gutash" a ona... "Ti nemash kurac"..ili.."Ne lizhem smokije itd."

jel to masovni vaginalni odbrambeni sistem ili samo ja to primecujem?

mozda imas realan problem :|

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

ma jok to sam naveo za ostale. ja imam kruka i 3 dana da dokazem kroz praksu da mushkarci bolje pushe kurac.

[roflmao]

а "хамбургери"? [:D][:D][:D]

nadam se da ce biti jos nekih volontera pored njega , cujem ima neku zajebanu devojku koja ga ne pusta na te gej-teorijske-akcije ;)

хехе...

јој шта сам хтео сад све да напишем... [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ja kazem da 90% riba nezna da sisa penis i stojim iza toga.Dobih jedan blajw za ceo ziwot da se setjam sve ostalo je bilo bzvz a i kad moras da objasnjavas ajde ovako ajde onak nemog grebes grizes itd...Smori ceo dozivljaj => nn blajw ako nije profi o.O

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...