Jump to content

Tier 3 Sets !


coll

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

setovi su imbe chiste, vishe nema +to crit% i ostali "eqip" bonusi, sad sve to prekrivaju statovi koji ne padaju ispod 25(agi) po itemu (na CS mislim), inache meni je palim t2 mnogo mocan i onaj koji ga ima ne treba da ga menja za power ranger shit :P mada daje super statove, i set looks koji je postovan je bez glowa, koji ce svaki set imati u nekom vidu (kao NW lampe, ili BF dim) tako ko vidi suvu sliku i kaze da je kao iz brda, nije bash razmishljao *points at kole* [:D] !

btw sad ga je blizzard bash usmerio, nece vishe biti toliko "imam tier neshto set i savijam u pvpu" - odnosi se samo na neke klase, npr warrove i paladine, shamane... sad je set PvE pa to ti je, mada opet dps klasama shta god chovek da da uvek presavijaju :D

4 evah a DPS dealer :D

Link to comment
Share on other sites

tebi CS izgleda bolje od GSa? o chemu mi prichamo izvini? =o)))

pa nek sjaji i iznad njega svetli neon reklama "jedite kod dzhoa" opet je set "obichan i krajnje neinspirisan"

kapiram ja da nije lako napraviti novo nesto sto izgleda hevi ali please...tough scrpid set izgleda bolje od CS, falalvi

takodje, neki setovi i dalje imaju solidno + to hit i to crit equip bonusa

Link to comment
Share on other sites

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/armorsets/

vrlo lepa igrackica ):) officijalno da oficijalnije biti ne moze :)

ORLY?

kole to shto na GSu imas lepe shouldere i nish vishe nije bash toliko > sve ostalo :P

poenta je shto svi bace oko na shouldere, zatim helm i odma sledi komentar >.<

jbga, to mu je shot mu je, koji bi pre nosio, gs da lepo izgledash, ili cs da lepo savijash (k'o da raste na drvecu!) ?

Link to comment
Share on other sites

brate ja imam 6DSa pa nosim full GS jer barrage+GS bonus = jebosamnekomocaimajku...sto je najbolje, full CS zapravo nema ni toliko smisla nositi...mislim sta je 8 part CS bonus? da poludim kad mi ubiju peta? pa za koji je to encounter majketi? bolje nostiti AQset+3CSa(od kojih je jeda ring)+nesto non set za visok ap/druge statse...

i nisu samo sholder na GS imba, ceo set, sem buckethead helma naravno, je super.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...