Jump to content

pussycat dolls


Guest

Recommended Posts

a pesma to gleda onako stručno, kao plesač..

razmišljam da otvorim ovde topik u koji ću kačiti kad god naletim na nešto jebozovno na netu, malo da lupimo kontru silnim retard_peva_makarenu topicima.. šta mislite?

Link to comment
Share on other sites

pa nije da gledam struchno bash kao plesach... ali od tih jebozovnih spotova mi se vishe svidjaju oni gde je sva jebozovnost uneta u meleskinje koje meshaju a ne one koje se trude da igraju one _ksenijapajchindjoganifantastikograndshow_ koreografije.

inace, pozdravljam ideju za topik.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

uf....znam da cu da navuchem masivan hejt mnogih ljudi na sebe ali ajmo:

pussycat dolls je nekoliko godina bila slavna "predstava" (shatro mjuzikl izgovor za shetanje riba u donjem veshu po pozornici) u nekom LA klubu gde je glavnu ulogu uvek imao neki celebrity tipa carmen electra ili pam anderson...e oni nepoznati backup singers/dancers reslovi su ujedinjeni u ono sto je sada poznato kao "grupa" Pussycat dolls....

moj problem sa njima je shto sem pomenute meleskinje koja nije "konvencionalno lepa" ali ima interesantno lice nijedna nije nesto special (ok, sve imaju lepa tela ali face and/or glasovi su smeh)

all female grupe de od njih 5 imash 1.7 ok glasova i 2.4 ok face (pa se u spotovima slika samo ta glavna a sve ostale nemaju po jedan kadar duzhi od 1 sekund) su tako passe da nemam rechi....bolje surf the net for pics of fine ladies nego slushati i gledati ovo....

Link to comment
Share on other sites

e jel ima verzija bez zvuka? da ne skidam dzabe, ionako cu utishati

edit/

sranje, nedovoljno golotinje za moj ukus.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...