Jump to content

ZG Farm, part II


Kemp.

Recommended Posts

LOL, nasao sam novog drugara :D lik je nevidjen, reko mi je da ce me voditi da vidim kineski zid ako ikada odem u kinu :D

112sd1.th.jpg

227nm.th.jpg

338qt.th.jpg

Pricao sam sa likom od 12 uvece do 6 ujutru, pade mi na pamet da ga pitam dal mogu da ga gledam dok farma, odmah je pristao. Dogovorili smo se da mi proda vecu kolicinu bijoua i coina.

And the phun begins

wowscrnshot0502060556309yv.th.jpg

wowscrnshot0502060556349be.th.jpg

wowscrnshot0502060556465hm.th.jpg

Uglavnom sta reci. Meni ga je zao. 200 dolara mesecno za 10 sati dnevno. Vi nemozete da verujete kojom brzinom on menja 2 kompa, ne gresi, mehanicki radi. I tako u besvest.

I tako ga gledam 10ak minuta sta radi, ma to su iceblock pullovi, blizzardi, ludila. I pritom sam skinovao 30ak krokodila, i on me na kraju pita : "Can you give me leather plz, need mney? , dao sam mu sve, bash mi ga bilo zao.

Moji iz guilde ga zgotivili i vodili u strat :D. Pojma nema da igra, samo baca blizzard i to duvanje(kako se vec zove). I rola need na sve :D. I posle ga pitaju: " Pa sta ce ti mail item" - "Pa da prodam" lol bar je iskren. I pred zadnjim bossom je morao da ode, jer ga je neko video da ne radi uobicajeno farmanje...

Rece sutra da ce me voditi u strat, ako ocu da gledam :D

I sad zamislite 200 kompova i 100 ljudi u istoj zgradi koji rade to. 50 000 ljudi u zemlji. Ima dnevnu normu oko 500g , nisam bas siguran koliko tacno. Deset sati odigra i onda se zamene, ovaj ode da spava, dodje drugi.

Neznam sta da kazem, Blizzard ne moze da ne vidi ovakve stvari, ne trude se nesto posebno da bi prekinuli transfer golda, jer po meni dosta ljudi ga kupuje, ne zeli da farma, i predstavljalo bi im dodatni napor farmanje para, pored high end instanci. Verovatno bi gubili musterije kad ne bi bilo prodaje golda.

Uglavnom za ovog lika zna ceo server, odveo je 10ak ljudi na exalted za ZG, tolko je ocigledno, verovatno je bio i prijavljen, a GM ne preduzima nista. Ko zna, mozda su u talu :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ih ne treba prijavljivati, ali sta ste se sazalili sad tu. Pa da to nije dobra para kod njih, ne bi ni radili...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

nebitno je kolko je to para za njih poenta je kao sto smo dosta ranije ustanovili nishta vredno sto moze da steti druge igrache se ne moze kupiti parama samim tim jedini razlog prijavljivanja ljudi je ljubomora pa vi radite sta ocete i lazite sami sebe kako ste u stvari pravedni vitezovi u borbi protiv chitera ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

nebitno je kolko je to para za njih poenta je kao sto smo dosta ranije ustanovili nishta vredno sto moze da steti druge igrache se ne moze kupiti parama samim tim jedini razlog prijavljivanja ljudi je ljubomora pa vi radite sta ocete i lazite sami sebe kako ste u stvari pravedni vitezovi u borbi protiv chitera ...

Slazem se...

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

I cekaj,ne kapiram on ne zna nista o igrici ali zato farma ZG opusteno :)

Koje ludilo,reci da nemas pojma o cemu se radi ali opet moras da radis to jedno te isto 70 sati nedeljno...

Kako nema pojma o cemu se radi ? Pa da ne zna ne bi mogao da farmuje...

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

I cekaj,ne kapiram on ne zna nista o igrici ali zato farma ZG opusteno :)

Koje ludilo,reci da nemas pojma o cemu se radi ali opet moras da radis to jedno te isto 70 sati nedeljno...

ako ih ima 200 u zgradi to je onda sigurno organizovano.....neko leveluje, neko farmuje, a neko je zaduzen za AH. Ovaj decko je verovatno nasao posao preko oglasa ili tako nesto....gazda mu objasnio sta da radi i on to radi

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

nebitno je kolko je to para za njih poenta je kao sto smo dosta ranije ustanovili nishta vredno sto moze da steti druge igrache se ne moze kupiti parama samim tim jedini razlog prijavljivanja ljudi je ljubomora pa vi radite sta ocete i lazite sami sebe kako ste u stvari pravedni vitezovi u borbi protiv chitera ...

ajde ne seri... prijava grinda u DM-u zbog korishcenja 3rd party software-a i realan grind ZG-a nije isto.

ako mozesh da grindujesh neshto bez upotrebe hack-a niko se nece zaliti vec ce ti odati priznanje... ako koristish hack da bi neshto izgrindovao onda si retard i treba da te banuju...

u stvarnom zivotu bi to bilo

"ako radim mesec dana kao konobar uzecu 300evra, ali ako ubijem ovog lika uzecu mu 600 evra odmah i josh ako me ne strpaju u zatvor onda mogu opet"

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Juce ga vodili u DM da uzme neke iteme, i kaze on usput, ja koristim hantera da ubijem kinga...Na nekom kineskom serveru.

Ispunio dnevnicu od 400g pa je imao vremena da se zeza :). I naravno, ninjovao je svaki item, loxboxe, iteme na kraju itd :D

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

ajde ne seri... prijava grinda u DM-u zbog korishcenja 3rd party software-a i realan grind ZG-a nije isto.

ako mozesh da grindujesh neshto bez upotrebe hack-a niko se nece zaliti vec ce ti odati priznanje... ako koristish hack da bi neshto izgrindovao onda si retard i treba da te banuju...

u stvarnom zivotu bi to bilo

"ako radim mesec dana kao konobar uzecu 300evra, ali ako ubijem ovog lika uzecu mu 600 evra odmah i josh ako me ne strpaju u zatvor onda mogu opet"

lastmo.jpg

Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

ajde ne seri... prijava grinda u DM-u zbog korishcenja 3rd party software-a i realan grind ZG-a nije isto.

ako mozesh da grindujesh neshto bez upotrebe hack-a niko se nece zaliti vec ce ti odati priznanje... ako koristish hack da bi neshto izgrindovao onda si retard i treba da te banuju...

u stvarnom zivotu bi to bilo

"ako radim mesec dana kao konobar uzecu 300evra, ali ako ubijem ovog lika uzecu mu 600 evra odmah i josh ako me ne strpaju u zatvor onda mogu opet"

dobra stvar onda sto tebe ne pustaju u real life ...

sto se mene tiche mogu da shetaju ragnarosa kao peta okolo ako ne smaraju druge ljude vetj samo farmuju a neka blizzard disejbluje koriscenje 3rd party programa mislim tako funkcionise reallife

izadje rupa za explorer recimo i sta ? netje izdaju pech za to nego tje da tuze sve likove koji prave xploitove za to ? lol

Ako ti smeta odes ispred blizz hq-a sa plakatom blizzard smrdi i bori se za svoja ubedjenja ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...