Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ignise kako nishta ne znash :) najbolji top u nashoj vojsci je ruski 130mm ;) pichi na 27 km sa punim punjenjem, na 36 km sa ruskim raketnim motorom + unishtava kvadrat 100x100 metara opustehno ;) na sve to, ako su ti izvidjachi, rachunachi i nishandzije vrhunski, onda zabadash prozor od wc-a na 27 kilometara ;p

Link to comment
Share on other sites

ignise kako nishta ne znash :) najbolji top u nashoj vojsci je ruski 130mm ;) pichi na 27 km sa punim punjenjem, na 36 km sa ruskim raketnim motorom + unishtava kvadrat 100x100 metara opustehno ;) na sve to, ako su ti izvidjachi, rachunachi i nishandzije vrhunski, onda zabadash prozor od wc-a na 27 kilometara ;p

јесте да нисам најупућенији, али другар који је такође артиљерац ми је говорио и о топовима (исто Руским, рекао ми је и назив модела, али заборавих) који имају домет и преко 70км, калибра од преко 200мм. можда смо их изгубили у неком од ратова, искрено не знам, али немам разлога да му не верујем.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

dao poslednih 1.000 dinara iz novcanika na Barsu... bice valjda.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

juče sam konačno kupio bluetooth slušalicu.

tu sam ideju imao odvano, smorilo me da se sa silnom rodbinom u dijaspori dokucavam preko icqmsn, a ovo poskupljenje telefona me je definitivno ubedilo da bacim malo keša.. pri tom, običan žičani headset nije dolazio u obzir jer ni običan žičani telefon ne koristim, a neću valjda s konja na magarca..

i tako, kupim neki solidan logitech model, 40 evra ga platim, što je otprilike cifra koju sam imao na umu za to..

prethodno sam dobro proverio da li moj bt dongle (msi btoes) koji već tri godine koristim za vezu računara sa mobilnim telefonom podržava šta treba da podržava, jer je svojevremeno bio najjeftiniji na tržištu.. al na msi-jevom sajtu lepo piše da može da se koristi uz bt headset. ispostavilo se da je to istina, al samo ako se instalira odgovarajući drajver. the plot thickens.

do juče sam koristio stadardni microsoft-ov bt drajver koji dolazi uz SP2. on ne podržava audio. msi-jev glavni sajt ne radi, a na nemačkom sajtu nađem neki drajver, instaliram ga i stvar donekle proradi. google talk pušta zvuk "zvonjave telefona", al se posle ne čuje razgovor. i da, program je "evaluation only", ima neki limit, tako da posle 2-3 min prekida razgovor i traži restart (?!). ostavim celu stvar za danas.

danas msi-jev sajt radi, ali... nudi 7 (sedam) verzija istog drajvera za dl, a korisnik treba da odredi koja je odgovarajuća na osnovu natpisa na zadnjoj strani dongle-a (kod mene nema ni slovceta) ili MAC adrese uređaja. utility koji nude za lako čitanje mac-a prvo kaže da ne postoji bt uređaj u računaru, a onda me šalje na neki opskurni sajt (bez domain name-a, 82.neštonešto) po nekakav "security code". opskurni sajt ne radi.

ne odustajem ja tako lako, umem da pročitam mac adresu i bez njihovog utility-ja (da su samo rekli da je to mac adresa, nego mi se format tih brojeva učinio poznatim u jednom trenutku).. vidim koja verzija drajvera odgovara mojoj grupi mac-ova, skinem je, instaliram, i...

neće da radi. kaže mi da bt uređaj nije povezan na računar. pročitam na par mesta na netu da je ovo zato što microsoft-ovi drajveri nisu lepo deinstalirani i da moram da deinstaliram i MSI i MS drajvere, pa ponovo instaliram samo MSI. tri restarta kasnije, MSI drajver opet neće da radi, ovaj put traži nekakvu licencu. uputim ga na license.dat prvo iz njegovog paketa, pa sa CD-a koji sam dobio uz dongle. neće da ih prihvati, kaže da ne valja licenca i odbija saradnju.

guglujem, nađem da taj error sa licencom hoće da se pojavi zbog konflikta sa ne-znam-čime, rešenje - reinstalacija drajvera. u ovom trenutku mi ne pada na pamet da opet restartujem komp. iz inata skidam najstariju i najjadniju verziju drajvera sa MSI sajta, uklanjam sadašnju i stavljam nju bez restarta, i sve proradi iz prve.

ovo sam morao da napišem, sad mi je mnogo lakše, odoh da dižem neke tegove, a vi ionako nećete pročitati.. laki, jel može ovo u neku kolumnu? :)

samo ti hejtuj wowere ivane...one day thou shall becometh one of us...

mda

Link to comment
Share on other sites

procitao sam ja, tuga :)

zlaji strip ti je jadan za sve pare, kusur, i zvaku :)

skidao sam tapete i danas, jos malo pa gotovo. a onda gletovanje, i na kraju da kupim farbu pa da mu ga dam. sto volim kad sve sam radim, em se osecam korisno, em se lepo izmorim, em ustedim koju kintu.

satju do apoteke da kupim benzin, pa da rastavim bajs i ocistim ga, a sutra po tocak i nove kocnice, tocak je nepopravljiv, a pakne su mi debele ko flis papir :) mozda i novo sediste kupim, ovo se deformisalo..

kakav sam radisha.

diy.gif

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

јесте да нисам најупућенији, али другар који је такође артиљерац ми је говорио и о топовима (исто Руским, рекао ми је и назив модела, али заборавих) који имају домет и преко 70км, калибра од преко 200мм. можда смо их изгубили у неком од ратова, искрено не знам, али немам разлога да му не верујем.

mislim da je to haubica:) ali zavisi shta poredish, dakle, domet + preciznost + pokrice terena = 130mm :) ajd' bash provericu, ortak iz vojske je enciklopedija naoruzhanja pa cu njega pitati (vojni mashinac [:D]) :))))

Link to comment
Share on other sites

odgovarala sam danas 150 jebenih strana iz fizike, pa sam se sad napavala kao mali bebac, posle 3 dana...

popila sam dozu cokoladnog mleka tako da bih sad bez ikakvog problema mogla da se vratim u krevet...

a vidim i razvedrava se, bas fino...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

dao poslednih 1.000 dinara iz novcanika na Barsu... bice valjda.

ole! Barsa!

parrrrrrre :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam bio u Kolarcu, Stjepko Gut je doveo gospodju Shon Montero, dzez pevacicu. Bilo je naravno i Big Bend tu. Ona peva fenomenalno. Tako to izgleda prosto i jednostavno da vam je neprijatno, nekako prosto ne mozete da verujete da ste platili za to, a onda kada se udubite shvatite da je to jezivo tesko.

Veceras sam gledao Barsu i Arsenal.

Izmedju pikam heroje, jujuju.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Neviram se jako zbog utakmice , u stvari pre utakmice sam se pomirio sa tim da Barsa mora da pobedi , ali me je Arsenal tako napalio i ispalio znachi osecam se gore nego da me je neka riba izlozila i upalila na kraju , totalno skenj :(.

Prosto nisam verovao da cu se ovako skenjati zbog nekog tima a da nije Vosha :( , odvratno.

Link to comment
Share on other sites

glup dan... jedva preziveh armiju.. satro sam se od posla... i posle toa dodjem qci, kad ono, oh cuda, matori se pokacili nikad gore, samo sede i reze... tako da sam se komirao celo popodne..

ustao, situacija ista, pa sam zaboo uz d2 lod do pre nekih pola sata...

blah... :\

necu vise ovako da se igram...

jel zna iko kako tretiraju one koji roknu matorce u zatvoru ?? znam da pedofile i silovatelje ne vole, al jel imaju neki poseban angst prema roditeljoubicama ? [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

a zasto jednostavno ne nadjes cimera i posao i nadjes gajbu?

to je lakse resenje, ne? :)

em ce ti vise para davati "jao sineeee moj pa nisam te video sto godina evo ti para"

em ce ti biti lepse :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...