Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije to gom jabbar glupane, gom jabbar je test koji su koristili bene geserit a na ovo se odnose kao na siker samo a ne mogu se setim dal su ga drugachije nazvali u knjizi

Svadjash se sam sa sobom?

Umobolniche... :D

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

na poslu... malo bleje... sastanak u toku, pa imam koji minut za sebe... sreca, sreca, radost, uzivancijaaaaaaaaaaaaa...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

sad sam ustao, treba da palim do sajma da si uzmem neki gornjak ili tako nesto.

kasnije mi dolazi neka ekipica da pravimo neke koktele i da se iskrivimo sasvim opusteno :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

<mohican> moja zrelost meni dozvoljava da budem nezreo

inače, sad ću da smaram draleta, pa idem da kupim diskove kako bih mogao da srežem nudli serije, pa idem da tražim patike i bt slušku na sajmu, pa idem da vozim bajs, a do malopre sam se bavio produktivnim radom

lep dal lalala

Link to comment
Share on other sites

Idem sa drugaricom kod drugarice koja se porodila pre 2 meseca. Ova ima ideju da klincu kupimo neke fensi chico naocare

Koji ce k. detetu od 2 meseca cvike? o.O U fazonu, svi kupuju mace, kuce, zeke, mi cemo ovo .. whatever, nemam snage da se borim

Edited by shaylee

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

a zhene prvo u obutju gledaju :))

You think? [:D]

Elem, probala sam da je nagovorim da kupimo nesto inteligentno, da dete razvija mozdanu masu i da ne postane fenser jos u pesku, ali tesko .. jedino ako su extra skupe cvike, onda cemo gledati nesto drugo za poklon \o/

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

Ma kapiram, ali ako vec kupujemo nesto, da kupimo nesto korisno .. Bebac verovatno ne moze ni da drzi glavu, kamoli da nosi cvike na njoj. Kao sto rekoh, predala sam oruzje, spustila gard .. i idemo da kupimo chico cvikere :/

A ne bih se slozila sa tom tvojom konstatacijom gde mi prvo gledamo, sve zavisi od zene do zene [:)]

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

Ma ja to iz iskustva od pre par dana. Prvo je krenula ozdo na gore [:D] Mislim zaboravila je na ono dole kad je videla gore :)

A to za gard, u sushtini, ne mozhesh drugachije. Ako tje dete da bude debil, ako ga majka chini debilom, nema mu spasa. Osim ako jednog dana, kad poraste, sve to shto su mu radili shvati. Onda ili postane psiho, ili okej lik, ako ume da oprosti :)

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

prehladjen sam ali me to ne pogadja mnogo jer sam malopre pronasao vecinu podataka a i jedem kolache od visanja. kad ih zavrsim palim na faks do 10, a posle dolazim kuci sa fujitsu simens laptopom, napokon (daj bozhe).

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

vratio se sa faxa i kao i juche zajebao se shto sam furao jaknu, otkinuo sam se od vrucine. kad sam se vracao nazad za malo da se zakucam u lako ispred sebe jer sam blenuo neshto u hotel jugoslaviju, srecom kochnice su relativno skoro bile popravljane pa sam uspeo da zakochim na sigurnih 10cm :)) odoh da hrsam pa da uchim valjda ..

Jednog dana, kad postane punokrvni fenser pricace svima kako je sve pocelo od njegovih prvih Chico naocara ...  the rest is history [V]

[:D]

i posle kao kriva je grand parada i slichne munje :))) shaylee na veshala !!~11

[:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

mmmm fujitsu simens... reci kada tjesh ga nositi da te presretnem1!!! :D

elem... razbio sam se od posla i danas sam bio u fazonu dajte mi koliko god hotjete da radim ali nikada netjete mi motji zadati vishe zadataka no shto ja mogu da postignem :)

Sad lelemudam jedno pol sata pa palim doma... a doma... nove herojce da opikam.. vetj sam presho 4 campaign mape u 1. kampanji i sada je ona riba zarobljena i ti je sa nekim novih herojem, i taman se ponadah josh i neka riba dobra uz njega ... kad cvrc gevezzen.. elem, i sa njim je trazhish i oslobadjash.. tj. bi trebalo.. :) i tako... no primetio sam da za razliku od prethodnih delova heroja ovaj mi postaje naporan posle par sati igranja (shto, ko zna zashto je dobro) i to mi se ne svidja... i glupavo je nakako uradjeno, s tim shto je extra nashminkana igra i nije toliko zahtevna ko ona betica... i taaaakoooo :)

smorio sam sada... :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Nemoj mene, moja drugarica to hoce .. samo je problem sto pruzam otpor kao kishna glista  samo se nadam da su fakin preskupe

naprotiv... siguran sam da si zapravo i zheljna toga da nisu! ti si u dushi grand paradichna i to je tako... ne opiri se tamnoj strani! [;)]

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

prehladjen sam ali me to ne pogadja mnogo jer sam malopre pronasao vecinu podataka a i jedem kolache od visanja. kad ih zavrsim palim na faks do 10, a posle dolazim kuci sa fujitsu simens laptopom, napokon (daj bozhe).

koji model?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pfff.. shto te uopshte zanima model kolacha od vishanja... mislim svashta... a i to shto si me napao 4 puta u rfwu... tjesh tek da vidish !!! :DDD

Elem.. neshto sam euforichan sad pred kraj radnog vremena te mora da je napolju pala kisha ili tje pasti 5 sekundi kada izadjem napolje.. :) volim kishu, ali ne uvek na sebi...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...